Een gewone wasdag (maar..... met METBONVOOR GESCHENKEN versch ille nol resultaat) W assen met gewone zeeppoeders is niet voldoende om het vuil te verwijderen dat diep in het weefsel is ingedrongen. Het krachtige Radion-sop geeft echter volmaakte helderheid door de zuurstof die Radion bevat. Zonder extra bleken geelt Radion telkens prachtig linnengoed en tast de weefsels nooit aan. Links hangt de Radion-was; beoordeel zelf het verschil! WAAROM IS HET ER ZOO ONGEZELLIG 39 Waarom zijn er huiskamers, die zoo ongezellig zijn dat zij meer op een stationswachtkamer lijken dan op de plaats die in de herinnering der kin deren tot in lengte van dagen moet voortleven als het zonnige beeld van thuis Waarom koopen menschen stoelen waar gij nauwelijks op durft te gaan zitten, uit vrees dat Een praatje over woning inrichting. zij onder uw ge wicht zullen be zwijken Waarom zijn er huisvrouwen, die akelige, nare, don kere behangsels kiezen met afschuwe lijke patronen, als zij voor minder geld vriendelijke effen, lichte papiertjes kun nen krijgen Waarom gelooven er nog zooveel jongelui, die zich gaan inrichten, dat een goedkoope stoel van namaakhout met een katoen-zijden overtrek en lorrig binnenwerk een koopje is in plaats van een prult Waarom meenen zoo velen nog ten onrechte dat overlading gelijk staat niet gezelligheid Waarom hebben de meeste men sehen die een meubel aanschaffen zoo bedroevend weinig kennis van het materiaal waarvan het gemaakt is 1 'd aarom omringen wij ons met kleu ren die ons gebrek aan smaak luide uitschreeuwen t Helaas al deze tekortkomingen op het gebied der woninginrichting leiden tot een en hetzelfde eind resultaat Een rommelig, onrustig, weinig smaakvol interieur. Veelal verkeert men in den waan dat smaakvol en duur synoniem zijn. Niets is minder waarsmaakvol en duur gaan heel vaak samen, maar smaakvol en goedkoop even vaak. Er is dan ook voor kleine beurzen geen enkel beletsel om in een harmo nische, smaakvolle omgeving te wonen. In heel veel gevallen zullen onze kamers er reeds vrij wat beter uitzien wanneer wij het overtollige eruit ver wijderen. Wanneer wij de aankleeding van onze kamers vergelijken met onze garderobe, dan zien wij dat de groote lijn die door beide wordt gevolgd tamelijk evenwijdig loopt. De strenge stijljapon heeft evenals het geheel in stijl gehouden ameuble ment voor dagelijksch gebruik afgedaan. Na een periode van lukraak bij elkaar passende onderdeelen kwam de groote versobering, die de strakke lijn en de twee-, hoogstens drieledige kleu rencombinatie huldigde. Wanneer wij de harmonie, die inde mode lieerscht, ook zullen weten door te voeren in onze woninginrichting, dan zullen wij ongetwijfeld 'n belangrijken stap vooruit hebben gedaan naar een rustige en smaakvolle omlijsting van ons dagelijksch leven. RAD. 73-0100 H 32. - Complet van Engelsche stofJaponbooggesloten lange mouwen. Mantel heeft vier kanten schouderzonder mou wen. Verkrijgbaar in maat 4040. - Benoodigde stof: 3.70 M. a 140 c.M. breed. 35.- Mantelcostuum, smoking, model. Sluiting met ceintuur. Bok vam drie banen. Verkrijg baar in maat 40, 42, 44, 46. Benoodigde stof: 2.75 M. a 140 c.M. breed. \J au alle in deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ontleend zijn aan bet mode-album „Zomerpracht". zijn patronen verkrijgbaar tegen den prijs van 50 ets. voor complets, 35 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij bestelling vooral opgeven het gewenschte maatnummer. Bestellingen kunuen geschieden bij uw agent of bezorger; door giro-storting op No. 142700door toezending van het be drag per |M)stwissel of iu postzegels aan hel PATRONENKANTOOR „PANORA" NASSAUPLEfN 1 - HAARLEM waarbij 10 ets. extra voor toezending per post verschuldigd is. Men kan de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 39