Zenuwachtige gejaagde menschen zijn voor hun beroep toch minder geschikt. ENERGIE-KURVE BON Ook thuis kan hij geen rust of ontspanning vinden. Daar denkt en klaagt hij over zijn bureau-zaken tot verdriet van vrouw en kind. Verstandig en ontwikkeld genoeg, doch gebrek aan concentratievermogen, als gevolg van slapeloosheid. Zijn gedachten vliegen als vogels, hij is niet in staat tot eenig werk van beteekenis. „Sedert wij op voorschrift van onzen dokter Koffie Hag drinken, is Frans een heel andere man geworden." Probeer jij dat ook eens. Ik weet zeker da t't helpen zal keling zijn gekomen. Ervaren koffiekennen zijn verrast, als zij met den heerlijken geur en den fijnen, pittigen smaak van Koffie Hag kennis maken, en de geregelde gebruiker waardeert de gunstige werking op de spijs verteringsorganen. Koffie Hag is beter en gezonderook voor U Koffie Hag-gebruikers zijn gezonde slapers. Een gezonde slaap geeft kalme zenuwen, geeft frissche energie en levenslust. In Uw eigen belang dient U meer te weten van de schadelijke werking der coffeïne en de op wekkende eigenschappen van Koffie Hag. Zend ons daarom onderstaanden bon voor koste- looze toezending van een uitvoerige brochure. Zijn naam kwam dit jaar niet voor op den lijst voor salarisverhoogingen, en het was slechts bij toeval, dat de ware schuldige daarvan werd ontdektde coffeïne. Wetenschappelijk is aangetoond, dat 48 uur na het gebruik van koffie het organisme nog spo ren van coffeïne bevat. Al dien tijd werkt deze, het zenuwgestel ondermijnende stof nog na. Zenuwachtigheid, onrust en slapeloosheid, met als gevolg daarvan een vermoeid lichaam en een afgetobde geest dat zijn de kwalen van onzen tijd. Gun hart en zenuwen meer rust: schakel de prikkelende werking der coffeïne uit. Drink dus de gegarandeerd coffeïnevrije Koffie Hag, dan zal Uw slaap dieper en rustiger, dus gezonder zijn. U kunt de coffeïne gerust schrappen, want ze is in de koffie geheel overbodig. Koffie Hag geeft U het volle genot van de koffie, omdat de coffeïne met smaak en aroma van de koffie niets Aan de N.V. KOFFIE HAG MI.J., Postbus 889, Amsterdam. Gelieve mij gratis en franco de~brochurc „Pro of contra coffeïne" te zenden. hr heerscht nu een heel andere stemming op het kan toor en er wordt heel wat meer werk verzet. De grafische voorstelling toont aan hoe de coffeïne, na een korte tot opwinding verhoogde opwekking, zijn energie deed verslappen en hoe Koffie Hag hem thans een aanhoudende, gezonde opwekking verschaft. te maken heeft. Fijnproevers geven de voorkeur aan Koffie Hag, omdat in deze gezuiverde en veredelde koffie de aromatische oliën tot volle ontwik- Naam

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 6