D.D.D. Halitran 1200 MAAGKRAMP GEBISMUREERD OPENBEENEN MAGNESIUM een succesvolle behandeling GENEESMIDDEL TEGEN HUIDAANDOENINGEN EDELMAN - BEDELMAN Moeder, Bescherm Uw Kind Geef het de zon door VETWORMPJES VERDWENEN 34 SLECHT GEHUMEURD Maag-krampen men zou kunnen spreken van samentrekkingen der maag-zenuwen. Deze ziekte verschijnsels, die zich voordoen na het verorberen van overmatige maaltijden of door het nuttigen van voed sel waaraan men niet gewend is, kunnen ernstige ge volgen hebben. In de meeste gevallen wordt er door aangetoond een overmaat van zuur in de maag, dat alleen door Gebismureerd Magnesium dadelijk on schadelijk kan worden gemaakt. Indien men echter verwaarloost dit te doen kan deze overmaat van zuur, door de prikkeling der teergevoelige maagvliezen, rechtstreeks de oorzaak zijn van nog ergere aandoe ningen. Zure oprispingen, winden, hoofdpijnen na de maaltijden, walging, en dergelijke bezwaren zwich ten eveneens voor Gebismureerd Magnesium. Een kleine dosis Gebismureerd Magnesium, gebruikt onmiddellijk na de maaltijden, doet al deze aandoe ningen verdwijnen en voorkomt in vele gevallen de meer ernstige verwikkelingen die zich kunnen voor doen. Duizenden huisgezinnen bedienen zich dage lijks van Gebismureerd Magnesium en het kan met evenveel succes worden gebruikt door kinderen als door volwassenen. Probeert het nog heden. Gebis mureerd Magnesium is verkrijgbaar bij alle Apothe kers en Drogisten a f 1.per flesch, of f 1.75 per groote flesch, die voordeeliger is. Waarom zoudt U nog langer sukkelen met beenwindsels en vettige zalven, terwijl duizenden lijders aan Open 'Beenen, Ekzeem en andere huid aandoeningen het D.D.D.-Recept van Dr. D. Dennis met succes hebben aangewend? Reeds de eerste druppels geven dadelijk verlichting, terwijl ook Dauwworm, Zweren, Puistjes, de gevolgen van Zonnebrand en Insecten beten, spoedig wijken voor de geneeskrachtige werking van dit heilzaam middel. Koopt nog heden een flacon D.D.D. bij Uw Apotheker oi Drogist. Proef flacon 75 ct. Groote flacon 2.50. A 26 VERVOLG VAN PAG. 13 Het was bij vijven, toen Hilda, alleen, binnengekomen, maar zij had niet vroeg voorreed voor het marmeren portiek genoeg gezwegen haar butler had de van het groote huis, dat senator Morse laatste zes woorden gehoord, aan zijn geboortestad had nagelaten. Brownrigg wist te zwijgen, maar er Zij was zich bewust van twee tegen- bestond vanouds tusschen hem en Eccles strijdige indrukkendat de laatste een vriendschappelijke min of méér twee uren in een flits voorbij waren vriendschappelijke naijver, wat de gegaan, en dat zij precies zoo lang belangrijkheid van hun patroons betrof, hadden geduurd als de heele rest van De heer Beach Howard was rijker en haar leven. ouder dan mevrouw Hunsden Howard Toen zij haar moeder, Axminster en hij was beheerder van musea, directeur Freddy vond, stonden die nogal ver- van banken, een voorname figuur in veeld in het lange Fransche salon met de maatschappij. Maar Hilda was jong de kostbare pronkstukken meubilair en mooi, en de Hunsden Howards uit den tijd van Lodewijk XV. Zij waren eleganter en bereisderer viel kwam binnen met dat vertoon van voor beide kanten veel te zeggen. H t onschuldige, minzame vroolijkheid, idee, dat Hilda markiezin van Axmin- waarmee honden en menschen hun ster zou worden, leek Brownrigg een gevoel van schuld trachten te ver- sprekend winstpunt voor zijn partij, bergen. een afdoend bewijs, dat zijn Howards Neemt u niet kwalijk, dat ik zoo hooger stonden. Hij kon haast zijn laat ben," zei ze, en verbaasd merkte tijd niet afwachten, om het nieuws aan zij op, dat Freddy niet mokte. Eccles over te brengen. „Waar heb je gezeten V' vroeg haar Hij was aangenomen om den vol- moeder. „Toch zeker niet bij tante genden avond te helpen tafeldienen. Mary al dien tjjd 1In zijn glorietijd had meneer Howard Nee, dat niet, maar als je een auto zelf personeel genoeg gehad, om aan meebrengt, kom je gewoon niet van een diner met achttien couverts te de menschen af, als je ze niet mee laat bedienen, maar tegenwoordig placht rijden. Mijn auto lijkt soms haast een hij Brownrigg te leenen, en een neef publiek vervoermiddel." Deze zinnen, van Eccles, die overdag liftjongen was, hoewel zeer leugenachtig bedoeld, be- maar er geen bezwaar tegen had, vatten geen enkele onwaarheid. 's avonds een extraatje te verdienen. Spoedig bleek, waarom Freddy niet Juffrouw Gore nam eveneens extra uit zijn humeur was. Hjj was over zijn hulp van buiten, een oude vriendin van knorrigheid heen. Ook Axminster was haar, Lizzie geheeten, die vroeger een te laat gekomen, en een half uur lang even goede keukenmeid was geweest was Freddv gemarteld door de over- als juffrouw Gore zelf, maar helaas aan tuiging, dat hij en Hilda samen waren, den drank was geraakt, en nu slechts en hem, Freddy, uitlachten, omdat hij uit de goot werd gehouden door de een afspraak in elkaar gezet had, waar eenigszins strenge vriendelijkheid van zij zich geen van tweeën aan dachten juffrouw Gore. Robert had het telefoon- te houden. Toen was Axminster geko- gesprek gehoord „Zorg dat je om vijf men, alleen, regelrecht van een onder- uur hier bent, Lizzie, maar nuchter, houd met zijn detectives. Hij had goed Versta je me t Als je binnenkomt, en nieuws meegebracht. Hij nam Hilda ik zie, dat je wat op hebt, ga je er zóó even terzijde „Ik hoef gelukkig toch weer uit." niet naar Chicago Dinsdag." Den heelen Maandag was alles in de „Wat jammer, dat u *t dan niet te keuken drukte en opwinding zóó zien krijgt 't is een prachtstad, veel namelijk wou juffrouw Gore het echter Amerikaansch dan ,New York. kritieke tijden hebben. Boven, in de Ik mag Chicago wel." dienkamer, was alles rustig en geordend, „Ik |heb New York liever," zei want zoo had Eccles het graag. En Axminster, met een onnoozel gezicht naarmate het uur van den maaltijd echter, en op ietwat anderen toon ging naderde, kwam die tegenstelling scher- hij voort„Mijn broer schijnt in New per uit wond juffrouw Gore zich York te zijn. Hij heeft hier tenminste steeds meer op, en werd Eccles steeds drie weken geleden in een hotel gelo- kalmer. De detectives kunnen hem nu Om tien over half acht kwam ieder oogenblik te pakken krijgen." Brownrigg, na mevrouw Howard snel „O ja f" zei Hilda. „Weten ze dan, bediend te hebben aan haar eenzame hoe hij er uitziet T" tafel, het souterrain binnen. Hij deed „Natuurlijk. Ik heb portretten mee- wijselijk geen poging, om een gesprek gebrachten hij is erg lang in 't oog aan te knoopen met juffrouw Gore, die loopend zelfs. Ze zijn aan 't zoeken." de oude Lizzie en Rosie als slavinnen Waar T" voortjoeg. Hij hing zijn hoed en jas „Ja, bioscopen en stations en café's, in de kast en besteeg rustig de smalle denk ik." draaitrap, die van de keuken naar de Haar moeder, die van den anderen provisie- en dienkamer leidde. In de kant der kamer naar haar keek, dachteetkamer vond hij Eccles en Robert, „Ze moest heusch niet zoo aan zijn geheel gekleed voor de plechtigheid, lippen hangen of ze geen geduld op hun jassen na zij waren bezig, de heeft, om op 't volgende woord te bloemen op tafel te schikken. Robert wachten. Als ze tenminste geen be- zette een hooge gouden vaas in 't mid- doelingen heeft, en dat geloof ik niet." den, en Eccles stond op een afstand, Toen zjj later alleen waren, thuis, met het hoofd schuin, om het effect sprak zij haar meening over dit onder- te beoordeelen. werp uit„Ah, goeden avond, Matthew," zei „Ik hoef je niet te zeggen, dat je Brownrigg. „Ik heb een nieuwtje voor buitenlanders niet zoo kunt behandelen je in t striktste vertrouwen natuur - als Freddy, kind. Zij begrijpen 't niet, lijk. 't Zal niet lang meer duren of en ze maken afschuwelijke scènes. Je onze juffrouw wordt markiezin." behandelt Axminster net, of de on- Eccles scheen 't niet erg belangrijk noozelste dingen, die hij zegt, je tot in te vinden, maar Robert weL „Wat t je ziel treffen. Dat is goed, als je van riep hij fel. plan bent, markiezin te worden...." Zjj zweeg, want Brownrigg was WORDT VERVOLGD tegen Engelsche ziekte, infecties en verzwakking. De Gouden Olie uit de lever van Heilbot. 60 x sterker dan de beste medicinale levertraan Duizenden doctoren in Neder land schrijven Halitran voor bij Engelsche ziekte, groeistoor nissen, tekort aan vitaminen, voor bleekneusjes, zwakke en verzwakte kinderen. h 1213-E Uw Kind komt aan door Halitran F 1.25 per flacon voor een geheele maand bij Apothekers en Drogisten. en voor goed. „Ik had altijd last van vetwormpjes naast mijn neus, maar door Radox zijn ze alle verdwenen. Ik heb er nooit meer last van gehad, omdat ik nu tel kens bij 't wasschen wat Radox in 't water meng. Mej. P. M." Indien ook Uw teint wordt bedorven door vetwormpjes, probeer dan van avond eens Radox. Meng een theelepel Radox door een kop warm water, bet hiermede de leelijke plekken en droog dan met een zachten handdoek af. Dikwijls zijn na de eerste behandeling alle vetwormpjes reeds verdwenen. Wanneer U vervolgens steeds wat Radox door het waschwater mengt, zullen de vetpuistjes niet terugkomen. Radox maakt in water o.a. zuiverende zuurstof vrij en deze dringt door tot onder de huid liggende weefsels en kliertjes, welke gevoed en versterkt worden. Het natuurlijke gevolg ïs een gezonde, jeugdige huid, zonder puistjes of vlekken. Radox is heerlijk geparfumeerd en verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten A f 0.75 per pak. omzetbelasting inbegrepen. Een pak is toereikend voor verscheidene weken Imp. N.V. Rowntree Handels-Maat schappij, Heerengracht 209, A'dam (C.)

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 34