ZWARTKOP DROOGSHAMPOON Voeten.' gmde fiüióWOam MARION'S GROOTE AVONTUUR dageéifkó {icfit tkjioedwen-jóieedts mooi ftaao 33 V ERVOLG VAN PAGINA 23 Marion huiverde. Zij steunde op haar stokken. „Dat daar. dat glinsterende. „Dat is de gezochte meteoor-steen. Hij is nog niet afgekoeld hij dampt nog." „Ontzettend, al die dieren „En menschen ook we hebben in 't dal en hier boven een hut gevon den. enkel dooden." De stem van den man naast haar klonk dof medelijdend. Marion keek verrast naar hem. Was hij een vriend of een vijand Dit oogenblik vergat zij het. Hij was mensch, met haar, ten aanschouwen van die ontzettende na tuurwerking. Zij dacht bekommerd aan oom Georg, die dit moment niet had mogen beleven. Zij was verward en verblind door de verbazing, dat de gezochte meteoor voor haar lag, door de schoon heid der natuur, door haar afschuw voor al die levensvernietiging. De stem van haar gids rukte haar terug naar de harde werkelijkheid. Hij stond op zijn ski's naast haar en zei rustig „Nu u den meteoor gezien hebt, juffrouw Veldhammer, staan er twee wegen voor u open. De eene is de terug weg naar Duitschland dien wil ik u niet aanraden." Hij trad dichter bij haar. „De tweede is deze als u den meteoor hebben wilt, blijft u dan bjj ons, blijft u bij mij." Marion trad achteruit en wilde antwoorden maar de man met het masker ging snel voort„U hebt een energie getoond, die ik nog nooit in een vrouw gevonden heb. Blijft u bij ons werk met ons samen aan de ber ging van den meteoor. In u zal onze pijlring-organisatie een. „Zwijgt u alstublieft 1 ik wil terug naar mijn mannen," riep Marion ver schrikt. De man voor haar lachte. „Nee zoo makkelijk gaat dat niet. U gaat natuurlijk terug, zooals ik beloofd heb maar eerst moet u een paar dagen bij ons blijven. Er zal u geen haar gekrenkt worden...." Hij greep naar haar hand. „Raak me niet aan riep Marion dreigend. Timm Kersten sprong haar te hulp. Toen doken plotseling van achter een rots in de nabijheid zes mannen op Aziaten Japanners en Chinee- zen. Onder het opwaaiende buis van den voorste onderscheidde Marion het opgenaaide teeken van den pijlring. Zij wendde zich om en sprak scherp „U hebt me beloofd, dat ik terug kon gaan, wanneer ik wou. Ik heb nu genoeg van uw mooie woorden ik wensch, dat u me laat gaan Zij trilde van woede om den ruwen overval. „Ik houd mijn belofte, 't Is mijn schuld niet, dat ik op het oogenblik geen overeenstemming kan brengen in de twee beloften, die ik u gedaan heb. 't Is voor uw eigen veiligheid, dat u een paar dagen bij ons moet blijven. We lichten morgen den meteoor er zou iets onvoorziens kunnen ge beuren. Uw veiligheid gaat me boven alles. In die tochtige tent van u kan een mensch makkelijk iets oploopen." „Dat is een uitvlucht u breekt uw woord U bent „U kunt denken, wat u wilt ik waak over uw leven en daarom moet ik u tegen uw zin in een soort verzekerde bewaring nemen." Hij sprak zeer rustig en hoffelijk, maar er klonk eenige opwinding in zijn stem. Marion verweet zichzelf bitter, dat zij gemeend had, sluwer en vindingrijker te zijn dan de beruchte leider van een internationale bende. Zij had wel op een valstrik, maar niet op zoo'n over macht en die woordbreuk gerekend. Het viel te betwijfelen, of haar vrienden, die weldra komen moesten, tegen die doortrapte bende opgewassen zouden zijn. Zi„ hoopte maar, dat Kid Wells m Ecka.-t 'n middel zouden vinden, om haar u;t haar benarden toestand te bevrijden. Zij dacht ook aan Gunnar. Zij had hen verkeerd beoordeeld. Zij had hem kwalijk genomen, dat hij zich, zonder zich te weren, door de mannen van den pijlring had laten meevoeren. Nu was zij er precies zoo aan toe. Nu hielp ook haar geen ver weer en sineeken kon Marion niet. Zij moest goed- of kwaadschiks de bandieten volgen aan de zonzijde van de bergketen, langs een gevaarlijk spoor, naar een verlaten pelsjagershut. Timm Kersten liep verdrietig achter Marion aan de brownings had men hem al afgenomen. Diep in de sneeuw zag Marion een middelmatig groot blokhuis liggen. Zij bleef staan en riep den man met het masker toe „Hallo, hoor eens wilt u nog ver der uw woord breken, als ik u verzoek, mijn begeleider terug te sturen, zoo als u beloofd hebt of moet hij ook in verzekerde bewaring V' hoon de zij. „Ik houd steeds mijn woord, juf frouw Veldhammer. De man laat me koud maar hij heeft onze hut gezien. U verlangt veel van me." „Dus ik heb me niet vergist. U weet niet, wat een eerewoord beteekent. U bent een „Laat hem los," riep de man met het masker zijn kornuiten toe hij wendde zich naar Timm Kersten „Maar o wee, als je nog eenmaal in de buurt van onze hut komt dat kost je je leven en ik houd woord." Spottend ging hij voort „Lijdt die hooivreter van Coney-eiland geen honger Zorg maar, dat hij genoeg krijgt, al is er hier geen hooi in de buurt." Timm Kersten wou nog met Marion spreken, maar de gelen stieten hem terug. Hij wierp haar een vreemden, ontroerend trouwen blik toe. Een lawine stortte dreunend en ratelend dalwaarts de kleine groep menschen, die mee gesleurd waren, als een stuk steen hun geen houvast had gegeven, luisterde huiverend naar de echo, die als het rollen van een sneltrein door de stilte van het gebergte sneed. Toen ging Timm Kersten, op zijn sneeuwBchoenen, langs het spoor terug. Marion werd door de mannen van den pijlring naar de hut gevoerd. WORDT VERVOLGD PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Vrijdags. Tezamen met een der locale weekbladen De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 's Gravenhage in Beeld, Ons Land. Ons Zuiden of Ons Zeeland 11.62% per kwartaal of fO.12% per week. Bureaux: HAARLEM, Nassaulaan ">1. Tel. Interc. 13866. AMSTERDAM. N.Z. Voorburgwal 262. Tel. interc. 33170. Giro nr 97046. RO TTERDAM. Stationsweg 24. Tel Interc. 30340. Giro nr. 101981. 's GRAVENHAGE. Stationsweg 93. Tel Interc 111666. Giro nr. 43141 UTRECHT. Biltstraal 142. Tel. interc 13473. Giro nummer 149397.'s HERTOGENBOSCH, Stationsweg 27. Telefoon Interc. 1215. Giro nr. 129750. MAASTRICHT, Boschstraat 110. Telefoon Interc. 1713. Giro nr. 124690. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. doet zij alles zelf. Niettegenstaande dat kunnen kookdampen en stof het haar niet beinvloeden, steeds is het haar keurig verzorgd, geurig en glan zend. Hoe doet zij dat? Eiken morgen voor het doorborstelen wordt het haar licht met Zwartkop Droogshampoon bepoederd dat is alles Zwartkop Droogshampoon ontvet en ontstoft het haar in een oogwenk, zonder een grijs waas achter te laten. Het bevordert de duurzaamheid van de ondulatie en het haar laat zich gemakkelijk kappen. Bij dagelijksch gebruik van Zwartkop Droogshampoon blijft Uw haar de geheele week mooi, geurig en glanzend. De 80 dagen doos met poeder- dons kost 65 cents; de nieuwe poe- derklopper voor 30 dagen 30 cents, Uw voetenMijn voetenOnze voeten Eksteroogen zitten er op en er aan winter teenen en nog meer van dat fraais! Moet het er aan blijven? Om den drommel niet. Weg er mee. U rilt er van, ik ril er vanGebruik Trannosan. Of het hèlpt' 1 Remedy, 1 Voetbad en weg zijn de nachtmerries van likdoorns, harde huid winter voeten en alle voetkwalen. Koop nog vandaag een doosje bij Uw Apotheker of Drogist. Dompel Uw voeten in het Heerlijk Bruisende Trannosan Voetbad De Remedy De toepassing Na twee dagen Het Voetbad BruisendGenot Trannosan Likdoorn en Eelt Remedy 8 toepassingen met gratis voetbad Trannosan Voetbad voor 6 Baden TRANNOSAN COMPANY R'DAM - BATAVIA - LONDEN Voeten moe van 't staan en gaan worden sterk door Trannosan.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 35