vjoe^ato^r kojaoJÜ^s Il IEDEREEN KIJKT NAAR 2x100 POND AFGEVALLEN! 10.000 GRATIS KUREN Dr. JANSSEN'S ONTVETTINGSTHEE Ge voelt U loom nu hel voorjaar zijn intrede doei? Uw werk lust verslapte, ge zijt niet meer „fit"? Onze medewerkster Amy Groskamp ten Have geeft een reeks raadgevingen om de gevolgen van deze periodieke inzinking te bestrijden. IK. beu zoo moeZiedaar de yrouwenklacht bij uitnemendheid, vooral in het voorjaar. Aanstel lerij GemakzuchtVer beelding i Neen, toch niet. De bekende voorjaarsmoeheid is volstrekt geen ver beelding, dat kan iederedokter u vertellen. Wie onzer kent niet het gevoel van moedeloosheid en algeheele geestelijke en lichamelijke moeheid, dat zelfs de besten en flinksten onder ons somtijds zonder eenige aanleiding plotseling overvalt Het lijkt dan of iedere kleine teleur stelling een groote ramp is, of alles en iedereen het er op toelegt ons te dwars- boomen, of iedereen het beter, prettiger en royaler en gemakkelij ker heeft dan wij, arme, verongelijkte stumpers. Het eigenaardige is, dat veelal met het wisselen der seizoenen bij vele vrou wen dit gevoel van bedruktheid, van loomheid en mismoedigheid optreedt. Er komt een dag aan het einde van den winter, heel in het begin van het vroege voorjaar, -dat we zoo'n beetje aan alles en iedereen het land hebben. Dan kan als een domper opeens het gevoel ons overvallen „dat alles verkeerd is." De fraicheur is al lang van onze winterjurken af, onze hoeden zijn vor- schoten.verbeelden we het ons of zien we er wat pipsch en moe uit En ons haar hangt in treurige pie ken enen.och, alles is akeligZiedaar een echt vrouwelijke uitroep. Of we arm of rijk zijn, werkende vrouw of huismoeder we kennen allemaal die dagen van hopelooze, grauwe moedeloosheid Het is voor dergelijke perioden van inzinking, dat we u hier een, neen, "n heeleboel goede raadgevingen willen geven. Zoodra ge de symptomen bij uzelf opmerkt, gun uzelf dan den tijd voor reparatie. Ja zeker, reparatieWanneer uw horloge achterloopt, zoodat gij van aller lei verzuimt, laat gij het toch ook vepareerenwanneer de badkraan lekt, waardoor noodeloos veel water verspild wordt, laat ge die toch ook repareeren en wanneer er een ruit gebroken is, zoodat de koude wind toegang heeft in uw woning, laat ge die toch ver vangen Welnu wanneer uw veerkracht en uw vroolijkheid niet meer meekunnen, (en wat verzuimt go daardoor al niet dan dient hier iets tegen te worden gedaan wanneer er een gat geslagen is in uw uithoudingsvermogen, zoodat uw levenslust noodeloos wegebt, dan spreekt het wel vanzelf, dat hier moet worden ingegrepen wanneer er een mankement ontstaan is aan uw appreciatie vermogen, zoodat booze, sombere gedachten en fnuikende denkbeelden vrijelijk toegang hebben in uw onbe- «chermden geestdan dient er te word gerepa reerd „Kleine oorzaken groote gevolgen" Zoo ergens, dan geldt dit wel hier. Wij willen u allen te zamen en ieder afzon - derlijk bij de hand vatten (slechts figuurlijk alstublieft!) en u den weg wijzen, om dergelijke mismoedige buien te overwinnen. Neem behoorlijk tijd voor uw reparatie. Hebt ge geen tijd, besteed dan uw Zaterdagmiddag of uw Zondag eraan. Het is de moeite waard. Neem een flinken ketel of kan heet water en sluit u hiermede op in uw slaapkamer. Trek uw japon uit. Hang een andere japon klaar. Onderzoek eerst of deze wel heelemaal heel is, of de hals niet een veegje met benzine noodig heeft en schuier de japon terdege uit. Sla een handdoek of peignoir om uw schouders. Vul uw kom voor 3/i met heet water. Leg hierin eenige schoone waschhand- schoenen of lapjes. (Het water mag niet zoo warm zijn dat gij uw gezicht brandtdruk een waschlap je tegen uw gezicht, zoodra het afkoelt neemt gij een ander. Wrijf na drie minuten uw warm en dampend gezicht met een schoonen handdoek terdege droog. Vet hierna uw gezicht in met een goede crème, die na enkele minuten wordt afgeveegd. Ge zult verbaasd staan over het vuil dat er dan nog uit uw poriën komt. Borstel vervolgens uw haar gedurende tien minuten. Indien noodig, wasch uw haar met lauwwarm water en vloeibare zeep, na eerst de hoofdhuid met olijfolie gemasseerd te hebben. Het kan zijn, dat gij door een haastig en druk leven geen tijd vond uw handen behoorlijk te onderhouden. Borstel uw nagels met warm water en zeep. Knip do nagels in een fraaien ronden vorm en houd een extra schoonmaak met water- stof-peroxyde. Daarna wordt de hals, die tevoren met crème was ingesmeerd, uitgewreven. Hebt gij vermoeide oogen, doop dan een prop watten in warm water, zoo warm als gij het kunt velen, en leg die go- durende eenige minuten op uw oogleden Buim daarna uw kamer op, laat de gordijnen zakken en ga een groot half uur op uw bed liggen. Laat uw laatste gedachte voor ge indommelt zijn ik gevoel mij nu weer echt frisch en welverzorgd het leven is zoo kwaad nog niet.... Zorg, dat er, als ge wakker wordt, een kleine versnapering gereed staat. Gij zult ervan versteld staan hoo wonder baarlijk het effect is, vooral op vrouwen die opgaan in de belangen van anderen en zichzelf zoo'n beetje verwaarloozen Niet alleen een gevoel van lichamelijk welbehagen, doch ook een prettig gevoel van tevredenheid en nieuwe veerkracht zal het gevolg zijn van een zoo geheel aan zichzelf besteden middag. Probeert n het. eens et grote nieuws voor blondines en brunetten Wij hadden ons tot taak gesteld om, met toe passing van de nieuwste vindingen der moderne cosmetische wetenschap, een preparaat te be reiden voor een volmaakte haarverzorging. Wij zijn geslaagd! Op de meest ideale wijze! Wij kunnen U, als resul'aat, twee verschillende volmaakte haarwaspreparaten, Blondona en Bru nette, aanbieden, één speciaal voor blond haar en een uitsluitend voor donker haar. Beide zijn volkomen vrij van alkali. De voor het haar zo nadelige kalkzeepvorming wordt hierdoor geheel vermeden, waardoor het lastige naspoel- bad overbodig wordt, zodat het haarwassen en -het haardrogen veel vlugger gaat dan tot nu toe. Verder is Blondona het enige haarwasmiddel dat Kamilloflor bevat, het extract der bergkamillen, en dit is het geheim, waardoor Blondona voor de verzorging van zelfs het teerste blonde haar het aangewezen middel is. En alleen Brunetta bevat Hequil, een zuiver plantaardig preparaat, dat donker haar die prachtige diepe glans verleent, welke door alle brunetten zozeer gewenst wordt. Door deze bijzondere eigenschappen bieden Blondona en Brunetta het volmaaktste wat tot heden op het gebied van haarverzorging bereikt is. Wie prijs stelt op Iraai verzorgd haar - en welke vrouw doet dit niet - bezigt voortaan voor het haarwassen uitsluitend Kan bogen opeen m e e r d a n 100- jarige reputatie zélf niet U tegenkomt let U Kijk eens, hoe werkzaam en daarbij onschadelijk dit middel is! Mej. A. te B. deelt ons een geval mede van meer dan 100 pond gewichtsver mindering 10 pond na gebruik van den inhoud van het proefpakje. Wij hebben vroeger reeds een bericht van 85 pond gewichtsvermin dering van den heer A. M. te K. openbaar gemaakt. Deze heer is daarna verder afgevallen en heeft, zooals wij vernemen, meer dan 100 pond aan gewicht verloren. daarbij de talrijke gewichtsverminderingen van 40, 50, 60, 70, 80 pond door Dr. JANS SEN'S THEE, welke niet op inbeelding kunnen berusten. In alle brieven wordt met nadruk gesproken van de onschadelijkheid en den goeden invloed op het algeheel welzijn. Leest U b.v. eens het resultaat van het volgende onderzoek Portret van den uitvinder. Gedurende de maanden Febr. tot Mei 1934 heb ik een aantal doctoren gevraagd naar hun ervaringen met ontvettingsmiddelen. Negen dezer heeren hadden hun patiinten reeds Dr. Jans sen's Thee aanbevolen en de resultaten onderzocht. Het oordeel luidde zonder uitzondering 1. De door de patiënten aan de firma medegedeelde buitengewone resultaten worden door de geneeskundige contrdle bevestigd. Al naar mate de lichaamsgesteldheid trad reeds na korteren tijd een verbazingwekkende gewichtsvermindering in. 2. Uitstekende resultaten werden bereikt, daar, waar geheele gezinnen de thee regelmatig als ochtend- en avonddrank gebruikten. Het lichamelijk welzijn kon men den kinderen goed aanzien. De door de thee bevorderde REGELMATIGE AFSCHEIDING VAN STORENDE BE ST ANDDEELEN maakte zich spoedig merkbaar. 5 Dec. 1934 w.g. Dr. H. W. Wilt U dan nog vragen, of Dr. JANSSEN'S THEE werkelijk goed is U kunt een proefkuur van Dr. JANSSEN'S THEE ontvangen, indien U zich haast. Waarschijnlijk kunt U met dit pakje reeds 10 pond aan gewicht verliezen. Honderden hebben reeds zoon gratis monster aangevraagd, dat toereikend is voor 10 dagen. Thans worden in Holland wederom zonder eenige verplichting beschikbaar gesteld, tegen directe opgave van Uw adres aan de Firma Rietveld Co., Afd. 16D, Heerengracht 545549, Amsterdam. Origineele pakketten i f 1.50 zijn bij alle apothekers en drogisten verkrijgbaar. Laat U geen andere theesoort in de plaats van Dr. JANSSEN'S THEE opdringen, want er bestaat geen preparaat, dat Dr. JANSSEN'S THEE kan vervangen. AMSTERDAM, STOCKHOLM, WEENEN, NEW YORK, BERLIJN, GENÈVE.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 37