Uitslag van onze Bloemenprijsvraag DUIZEND-GULDEN-PRIJSVRAAG KWltHKt tmtt HIUHlt mkmv» J^eze puzzle, die veel geduld vereisehte van de oplossers, blijkt heel wat voeten in de aarde gehad te hebben. Het aautal oplossingen ten minste, dat wij ontvingen, was aanmerkelijk veel geringer dan gewoonlijk. Wij hadden geineend onzen puzzle-enthousiasten eens een harde noot ter kraking voor te zetten, doch slechts weinigen bleken het vraagstuk tot een goed einde te hebben gebracht. Vandaar dat onze duizeudguldenprijsvraag in ons volgend nummer er weer eens een zijn zal, die door haar eenvoud minder van uw geduld eisckt. Waar slechts weinigen de oplossing geheel juist aizonden, heblien wij zooveel mogelijk de restee- rende prijzen toegekend aan hen, die de goede j.lossing dicht benaderden. Doch nu de opgave van de juiste wijze om de 200 moeilijk gebleken oplossing te vinden He bij bezocht achtereenvolgens de volgende bloemen Danseres - Agent - Typiste - Diplomaat - Elec- triciën - Bokser - 1 Jsverkooper - Uurwerkmaker - Neger - Imker - Motorrijder - Matroos - Ezeldrijver - Reiziger - Brandweerman - Electriciën - Zanger - Officier - Eter - Kok - Eter - Infanteristen - Naaister - Urker - Wielrenner - Schoorsteenveger - Teeke- nares - Uk - Lezer - Pleegzusters. De te vinden zin luidde dus „Dat de bij U nimmer bezoeke in Um stulp" Wij konden de volgende prijzen toekennen Gouden Dames-Polshorloge Mej. A. van Prooyen, O. Achterweg A 48, Stavenis8e. Zilveren Heeren-Polshorloge De heer C. C. van Stijn, Oude Vlissingscheweg E 238 b„ Middelburg. Pendule De heer W. A. Verbeek, St. I .aureus B 62. Electrische Wandklokken: De heer Gerard Hendrikse, Korenstraat 14, Vlissingen. De heer C. P. Olyslager, Middelburg. De heer A. P. Leynse, Middelburg. Den prijswinners wenschen wij hierbij van harte geluk met het behaalde succes, doch wij hopen en verwachten, dat onze overige trouwe Zeeuwsche puzzelaars allen op het appèl zullen verschijnen met een goede oplossing onzer volgende Duizend- guldenprijsvraag. U doet toch ook mee aan onze in ons volgend nummer Duizend gulden aan geldprijzen loven »ij uit, verdeeld over 123 prijzen, t.w. een hoofdprijs van f 100.—, eenl tweede prijs van f 76.—, twee prijzen a f 50.—, vier a f 25.—, tien k f 10. en honderdvijf prijzen a f 5.—. Zorg dat uw oplossing op tijd in ons bezit is en u maakt 'n goede kans tot de prijswinners te belmoren. De breede trottoirtegel-weg, die het vliegveld h'noeke privé met 's konings villa verbindt. Even over de Nederlandsche grens staat de Eoemah Laoet, de een voudige villa van koning Leo pold III van België. Het achter hek geeft toegang tot het Zwin. De topgevel van de villa is nog juist te zien. Het echtpaar JSijsouw-Salomé te Aardenburg vierde zijn 50-jarig huwelijks/eest. De Burgemeesterde heer Th. Al. Overmaat, kwam het bruidspaar gelukwenschen Daarachter de beide Wethouders, de heeren Blondeel en Gulsman. De hooge vluchtheuvel in Bors- selen is door wijlen burgemeester Richel aan het Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen ge schonken onder beding van zijn ongerept voortbestaan. De heer AI. Pattist, ge meentebode te Aardenburg, vierde zijn 40-jarig jubi leum. De heer Pattist en echtgenoote te midden van den gemeenteraad en ge- noodigden. Ben kijkje op de Kaloot, het schor aan Zuid-Beve- lands uiterste Westpunt.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 27