19 Te Domburg organiseerde de athletiekver. E.M.M. uitM'burg'n regionalen bosch loop. De start der deelnemers. ran AI 715 uit Ylissingen komt als no. 1 aande 3h K.il. a/leg gend in 12 min. 28.6 sec. OI/l BAL. Middelburg—11'illem 11 (Oij. De eerste thuiswedstrijd in de promotie-competitie bracht Middelburg geen voordeel. Beide puntjes werden verloren aan Willem II, die daarmee de herkansing goed inzette. Keeper Mes van Willem II is op zijn post. DE athletiek-vereeniging „E.M.M." te Middelburg opende het athletiek-seizoen met 'n boschloop te Domburg. Deze geheel nieuwe wedstrijd voor Zeeland trok een tamelijke belangstelling, zoowel van de zijde der atlileten als van het publiek. Jammer alleen, dat niet alle inschrijvers hun inschrijving gestand deden en verstek lieten gaan. Zooals te voor zien was, is 't den deelnemers niet meegevallen. De losse zanderige bodem heeft wel het uiterste van hun krachten gevergd en vooral ook de sterk geacciden teerde gedeelten van het traject waren moeilijk. Het is niettemin een prettige en geslaagde wedstrijd geweest, welke naar we hopen niet slechts eenmaal gehouden wordt, doch ëen terugkeerend nummer op het wedstrijdprogramma van E.M.M. zal blijven. Ondanks het feit, dat het een zeer zware loop was, is de tijd, welken nummer één maakte, ons wel meege vallen. Een oude bekende, nu uitkomend voor een nieuwe vereeniging, n.l. C. J. Aerssens van A.V.'35 werd de eerste in een tijd van 12 min. 28 3/5 sec. De voorspellingen, waartoe men zich voor den loop liet verleiden, deden andere namen hooren. Tijd en win naar waren voor ons beide een verrassing. Als tweede werd genoteerd de U:D.I.-man A. van Giesen, die de afstand in 12 min. 40 sec. wist af te leggen. Het verschil met nummer één is tamelijk groot, terwijl ook nummer drie weer ruim 12 sec. later aankwam dan zijn voorganger en er 12 min. 52 4/5 voor noodig had. A. Kambier van E.M.M. was deze derde man. Hij zou ongetwijfeld tot een betere prestatie in staat geweest zijn, doch was niet geheel fit. Het schijnt, dat Kees Meijer zijn clubgenoot goed op de hielen heeft gezeten, want met een seconde verschil ging hij na Kambier over de eindstreep. Twee seconden na Meijer in 12 min. 55 4/5 sec. dus, volgde C. v. Sorge van A.V.'35. Ook van dezen looper zijn we 'n De keeper van Hulst onder - re prestatie gewoon en we weten zeker, dat v. schept een aan val van Axel. Axel—Hulst (1-0). Axel en Hulst moesten te Ter- neuzen een beslissingswed strijd spelen om het kam pioenschap van 3 A. Axel behaalde een 1-0 overwin ning en daarmee het kam pioenschap. Foto van het kampioenseljtal, dat nu om. een plaatsje in 2 A mag meedingen. De verschillende belangrijke voetbalwedstrijden, waarin eenige Zeeuwsche elftallen uitkwamen heb ben niet de resultaten opgeleverd, waarop we ge hoopt hadden. Het verzwakte Zeeuwsche elftal ver loor met 42 van L.O.N.G.A. Het doel van dezen te Zierikzee gespeelden wedstrijd, n.l. propaganda te maken, is echter wel bereikt. „Goes" ging op bezoek bij Alliance en kreeg klop van de Roosen- daalsche ploeg. Een leelijke streep door de promotie-rekening voor „Goes". Er blijft echter nog wel kans, zoodat „Goes" wel moet aanpakken om den achterstand in te loopen. „Axel" wordt de vierde ploeg, welke met Alliance, Boeimeer en Goes in deze pro motie-competitie om een plaats in de tweede klasse zal strijden. Axel heeft, om het kam pioenschap te behalen, j.l. Zondag een be slissingswedstrijd tegen Hulst moeten spe len. Het resultaat, een overwinning van Axel, was wel verwacht. Willem II speelde Middelburg en Roer mond in de kaart, door een puntje te verliezen aan Palemig. Sorge dit seizoen nog wel betere prestaties zal toonen We misten alleen Bruinooge en daardoor ook den traditioneelen strijd tusschen Bruinooge, Kambier en v. Sorge, die elkaar bij dergelijke wedstrijden nu reeds enkele jaren achtereen de eerste plaats fel betwistten. De „oude f" garde gaat zich toch niet overgeven 'n Zeeuw heeft ook deelgenomen aan den bekenden Utrechtschen Singelloop n.l. van Zuijen de Schouwe- naar. Van de drie en tachtig deelnemers was hij num mer zestien die over de witte lijn ging. De loop viel tamelijk vroeg in het seizoen, terwijl van Zuijen nog niet in prima conditie was. Als deze looper zich de komende weken nog eens intensief traint kan hij wel goede resultaten bereiken in de verschillende wed strijden, welke nog op het programma staan. Zijn prestatie in den Utrechtschen Singelloop mag als zeer goed aangemerkt worden.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 19