HET HUIS BIJ DE RIVIER O H V Indigestie geheel verdwenen *p Salts door C A4rs.C. C Williamson Kruschen MoedersTrots en Vaders Glorie 10 Sboe SAompcon uoor de, fxnvfte> Een verhaal van een ge vierd schrijfster, dat u zeker niet moogt missen. twee huizen, een in het centrum van de stad en een aan de Theems, een vreemde afgelegen woning vlak bij Purley-Sluis. Daar logeer ik voor het moment. Ik verwacht tegen het einde van deze week weer naar Ame rika te kunnen vertrekken en daarom doet het me juist zoo'n allo, StantonWie had dat ooit genoegen jou vanavond tegen het kunnen denken, dat ik jou hier lijf te zijn geloopen. Ik zou je graag vanavond zou ontmoeten. Wat eens met Wildred laten kennis maken, heeft je weer in de beschaving terug- Misschien dat je niet direct met hem gebracht wegloopt, maar je zult hem toch Ik keerde mij snel om, verrast het ongetwijfeld een interessanten kerel geluid van een bekende stem in mijn vinden. Hij is toevallig vanavond ook ooren te hooren. Het was de avond in den schouwburg met een paar vóór Kerstmis en ik ging juist de hal voorname vrienden." binnen van het St. James-theater. Toen hij uitgesproken was, ging het Gedurende een oogenblik kon ik mij scherm omhoog en nam het eerste niet herinneren, waar ik den persoon, bedrijf een aanvang. Het stuk zat goed die mij zoo joviaal aansprak, reeds in elkaar en boeide reeds bij het begin, eerder had ontmoet. Maar na een paar Ik amuseerde mij buitengewoon, toen seconden schoot het mij toch te binnen, Farnham mij aanstootte en mij opge- waar ik hem had gezien. Hij was een wonden toefluisterde lijke mijnkoning uit Colorado, Harvey „Daar zijn Wildred en zijn kennissen Farnham genaamd, en*ik had een jaar in die loge daar. Bliksems wat een of vier geleden, toen ik Amerika door- mooi meisje." trok, met hem kennis gemaakt. Ik Ik keek op, omdat ik er zeker van schudde hem hartelijk de hand. was, dat de levendige Amerikaan mij „Wat mij in de beschaving heeft niet eerder met rust zou laten, dan teruggebracht herhaalde ik lang- nadat ik aan z'n wensch gehoor had zaam. „Ik weet het werkelijk niet gegeven. Nauwelijks had ik dit gedaan of misschien krijg ik genoeg van de wilder- ik vergat zoowel het stuk als de spelers, nissen en kom ik hierheen in de hoop Het meisje kon naar mijn berekening wat verandering, wat avontuur te slechts even twintig jaar zijn en hoe beleven." langer ik haar gadesloeg, des te meer „Dat zul je hier zeker niet vinden," raakte ik ervan overtuigd, dat ik een lachte hij. „Je schijnt van plan den avond dergelijke zeldzame verschijning nimmer in den schouwburg door te brengen, te voren in mijn leven had ontmoet. Zeg, ouwe jongen, zou je er iets voor „Hoe vind je Wildred f" fluisterde voelen, wanneer wij twee plaatsen Farnham mij toe en zijn sterk Ameri- naast elkaar namen?" kaansch accent wekte mij uit den droom. „Natuurlijk," antwoordde ik, hoewel Ik wilde hem niet laten merken, dat ik er eigenlijk niet geheel zeker van was het meisje een geweldigen indruk op mij of ik wel de waarheid sprak. Farnham had gemaakt en dat ik eigenlijk mijn had ik vrij dikwijls in Denver ontmoet, hoofd even was kwijt geraaktdaarom maar ik wist toch niet of hot mij aan- vestigde ik mijn aandacht op de twee genaam zou zijn den geheelen avond heeren achter in de loge. Ik behoefde in zijn gezelschap door te brengen, er niet aan te twijfelen wie van de twee aangezien ik er mij min of meer op Carson Wildred was, de vriend en had verheugd alleen te zijn. Er werd gastheer van Farnham. Het hinderde een populair stuk opgevoerd en wanneer mij eenigszms, dat ik sterk het gevoel het niet de avond voor Kerstmis was had gekregen, dit gezicht vroeger geweest, hadden wij er niet aan be- onder verrassende en onaangename hoeven te denken om voor het opgaan omstandigheden te hebben gezien, zon- van het scherm nog twee plaatsen der dat ik mij iets definitiefs te binnen naast elkaar te krijgen. Wij zetten kon brengen. Zijn opmerkelijke, bijna ons neer op de derde of vierde rij van ongewone gelaatstrekken vonden in de stalles en aangezien het orkest mijn geheugen geen enkel aanknoo- uog niet had aangevangen, hervatten pmgspunt, en toch ik wist, dat ik wij ons gesprek. op een of ander onheilspellend oogen- Farnham vertelde mij waarom hij blik in die fonkelende oogen had naar Engeland was gekomen. Hij was gekeken, namelijk van plan een van zijn mijnen te verkoopen, waarvoor hij, ofschoon Vï^anneer en waar Stanton den geheim- deze een flinke productie opleverde, zinnigenCarsonWildredontmoetliad alle belangstelling had verloren. en welk een verschrikkelijk lot Farnham „Ik heb een goed aanbod gehad," te wachten stond, kunt u lezen in het zei hij, „en ik logeer op het oogenblik nieuwste premieboek van de Holland bij den man met wien ik onderhandel, sche Bibliotheek, getiteld Het huis Hij heet Carson Wildred. Heb je wel bij de rivier, door de bekende schrijfster eens van hdin gehoord f" Mrs. C. N. Williamson, hetwelk vanaf „Neen," antwoordde ik. heden bij onze bezorgers, agenten en „Hij schijnt nogal veel geld te heb- op ons kantoor verkrijgbaar is. De prijs ben," legde Farnham uit, „en hoewel bedraagt 17% cent in gewone uitvoe- hij nog niet zoo heel lang in Londen is, ring en 70 cent in luxe-prachtband, heeft hjj zich toch" al tot een populaire Bestellingen zullen gaann- (.invangen figuur weten op te werken. Hij bezit worden. roeger was hij met „geen stok" in 't bad te krijgenhij gilde, zoodat de politie voor het huis bleef staan. En NU Hij vraagt er om, want een bad beteekent Silvikrin Liquid Shampoon en daar zijn alle kinderen dol op. Het ruikt zoo heerlijk, echte kostbare Lavendel Olie en een schuim zoo veel. zoo dik, zoo zacht en heerlijk en niet bij'end. Het is een genot voor de rakkers en een plezier voor moeder. Silvikrin Liquid Shampoon bevat Puur Silvikrin en dat is het geheim van zijn ongeëvenaard succes. Het haar wordt zijdeachtig glanzend, golvend, sterk en gezond. De natuurlijke kleur wordt verfrischt, de teere hoofdzenuwen verkwikt. Het is gegarandeerd non-alcalisch. Geen grijze aanslag zooals bij poeder- shampoon, geen lastige voorbereidingen. Roos, vet haar, stof, onrein heden, bacteriën, verdwijnen in het verfrisschende Liquid Haarbad. Honderdduizenden gezinnen ge bruiken het reeds, bij U ontbreekt het nog en daarom Bij eiken flacon een Badhanddoek uit Twente GRATIS Vraag er om. flacon voor wasschingen Kan nu alles eten „Na vijf jaar lang aan indigestie te hebben geleden, heeft Uw Kruschen Salts mij geheel van de pijnen bevrijd. Mijn vrienden verwachtten niet, dat ik ooit beter zou worden, maar nu ben ik een ander mensch. Ik heb absoluut geen last meer, ik kan alles eten en met smaak. Ik vertel iedereen hoe buitengewoon goed ik Kruschen Salts vind voor slechte spijsvertering en maagzuur. J. O. te L." Kruschen Salts vat het kwaad bij den wortel aan, het spoort de afvoer-organen aan tot regelmatig werkenhelpt lever en nieren in hun functie en zuivert den bloedsomloop. De „kleine, dagelijksche dosis" kan dit alles doen, omdat Kruschen Salts een combinatie is van 6 zouten, waarvan ieder een verschil lende werking heeft. Enkelvoudige zouten veroorzaken een plotselinge uit werking op een bepaald gedeelte van het lichaam veel te drastisch om vaak herhaald te kunnen worden. Maar „de kleine dagelijksche dosis" bevat een weinigje van ieder der 6 zouten, zoodat U die met het volste vertrou wen iederen dag kunt innemen. is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten h f 0.90 en f 1.60 per flacon, omzetbelasting inbe grepen. Let op, dat op het etiket op de flesch, zoowel als op de buitenver pakking de naam Rowntree Handels- Maatschappij, Amsterdam, voorkomt.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 23