Te Middelburg speelde de veteranen-voetbalver. „De oude schoen" een wedstrijd tegen ..White Star" uit Brussel, die eindigde in een 5-2-overwinning voor de Belgen. De keeper van D.0.8. werpt zich op den bal. De veteranen speelden een pittig partijtje voetbal ondanks de warmte- Ben der aanvallen van de „White Star"-voorhoede wordt afgeslagen. ZeelundiuTer neuzen 52. De laatste competitie-wedstrijd in 2 A tusschen Zeelandia en Terneuzen werd door eerstgenoemde club gewonnen met 52, wat een fraai einde van het seizoen voor Zeelandia mag worden genoemd. Een aanval op het doel van Zeelandia. Internationale Veteranen-wedstrijd opi Zaterdag, promotie-wedstrijden op Zondag met competitie restjes geven op het eind van het voetbalseizoen uoghet noodige leven in de brouwerij. Om bij de oud gedienden te beginnen mogen we memoreeren, dat de langzamerhand befaamde Oude Schoen het tegen White Star moest afleggen. Was de ploeg onder den invloed van het internationale karakter van de gebeurtenis of is de achterhoede geïmponeerd door de verschijning van den Belgischen midvoor, die met zijn respectabelen lichaamsomvang nog een tameljjke techniek bezat en tevens wist te kogelen op zijn Lagendaalsch Misschien is het ook de gedachte geweest aan het gezellig samenzijn na, dat schade berokkende aan de zoo hoog noodige concen tratie; Kortom, het lukte niet zoo erg. De achterhoede hebben we beter gezien en ook het aanvalsquintet modderde wel een beetje. Maar het moet ook werke lijk genoeglijkheidsvoetbal blijven en om het doel te bereiken, dat de Oude Schoen zich gesteld heeft, is niet meer noodig dan j.l. Zaterdag geboden werd. Een competitierestje gaf Zeelandia tegen Ter- neuzen. Als met de meeste restjes ging het ook hier het werd met 'lange tanden genuttigd. Wedstrijden tusschen Zeeuwsche ploegen in de tweede klasse kunnen beter vroeger in het seizoen gespeeld worden. heeft. De voorhoede weet nog steeds de kansen niet te benutten en een gebrek aan schutters doet zich telkens weer voelen. Onze voor spelling, dat het in de promotie-competitie niet zoo gemakkelijk zou gaan doelpunten te scoren op de wijze zooals dat in de gewone competitie geschiedde, is wel uitgekomen. Bekijken we even de doel- cijfer8 van Middelburg in de promotie uit drie wedstrijden, dan spreken die cijfers voor zich. Een doelpunt voor en twee tegen wijst op een mankement in den aanval en een verdediging, welke daarentegen in staat is om den zwaarsten aanval te weerstaan. Geef Middel burg één schutter in de voorhoede en we hebben weer 'n Zeeuwschen eerste-klasser. De stand is ondanks de verliespunten nog niet hope loos en vooral in een promotie-competitie gebeuren zonderlinge din gen soms. Roermond heeft wel een nuttigen voorsprong genomen door van Willem II te winnen, maar Middelburg moet deze ploeg nog ontvangen. Volg ons advies aanvallers van Middelburg, schiet méér en tracht het beter te doen. Goes nam revanche op Alliance en na de nederlaag van vorige week in Roosendaal was nu de 3O-overwinning op eigen terrein dubbel zoet. Axel smaakte niet 'zooveel genoegen van het reisje naar Boei- meer en verloor den eersten promotie-wedstrijd. Alles is voor Goes nog niet verloren en ook Axel heeft nog kans. Als de Zeeuwsche ploegen elkaar nu maar niet te veel in de wielen rijden bestaat er nog een goede kans op 'n promoveerenden derde-klasser. Boeimeer echter is niet mis en onze hoop kan slechts gevestigd zijn op een sneven van de Brabanders in de Zeeuwsche klei, want we vreezen heel sterk dat de Zeeuwen op Brabantschen bodem zandruiter zullen zjjn. GoesAlliance 3—0. Goes nam in den thuiswedstrijd voor- de promotie revanche tegen Alliance en won met 30, zoodat zijn kansen op promotie nog gehand haafd blijven. De uitslagen kunnen dan nog van belangrijker invloed op den eind stand zijn en de wedstrijden heb ben dan meer belangstelling en zijn uit den aard der zaak pittiger en spannender. Nu had de wedstrijd meer het karakter van een oefen- partijtje met enkele vinnige mo menten. Enkele mooie doelpunten van de acht, welke gescoord wer den, vergoedden veel van wat er aan mooi spel te kort was. Zee landia eindigde goed door Terneu zen met 53 te kloppen. In de promotie-competities kwam allereerst Middelburg aan het woord in Heerlen en wist 'n punjet uit Limburg mee te brengen. Na het resultaat, dat Palemig tegen Willem II behaald had, was een zware taak voor Middelburg te wachten. Over het geheej genomen mag Middelburg, dunkt ons, tevre den zijn met het gelijke spel. Het is vooral weer de achterhoede ge weest, welke zich geducht geweerd De keeper van Zeelandia grijpt in.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 19