ZEEUWSCH NIEUWS 24 De heer M. Fernhoutburgemeester van Middelburg, vierde 3 Mei zijn 25-jarig ambts-jubileumhij was burgemeester van de volgende gemeenten Tienhoven, Wïlni8 en Mijdrecht, Kampen en nu Middelburg. Hij werd in het Schuttershof gehuldigd. Aan den ingang werden aan mevrouw bloemen aangeboden door een kleindochtertje van den heer Heemskerk, oudste lid van den Tin ad. Door den Chr. Gymnas iasten - bond werd in het Schuttershof te Middelburg met grooten bijval opgevoerd Erasmus Monta- nus", - een groep van de spelers. Kinderspelen op het nieuwe speelterrein te St. Laurens. Zakloopen. Burgemeester van 't Hoff doet den aftrap bij de opening van 't voetbalveld voor de jeugd van St.Laurens. Een groepsfoto van den jubileerenden burgemeester en familie met het huldigings comité uit de onderscheidene gemeenten. Op Donderdag 2 Mei heeft Zijne Excellentie de minister van Sociale Zaken dr. J. Slo- temaker de Bruine de eerste spade gestoken voor de werken tot verbetering van de afwate ring in 't waterschap Hulster- en Axéler Ambacht nabij Othene. De minister wordt verwelkomd door H. Baron Coïlot (TEscury. Minister Slotemaker steekt de eerste spade in den grond. Minister en bestuur poseeren temidden van de Axélsehe dames De heer G. Gorssen te Goes hoopt op 13 Mei a.s. zijn 40- jarig dienstjubilé te vieren als timmer man bij de firma W. J. v. d. Weert (t Zonen. lnplaals van het oude hekwerk rondom de St. Willi- brorduskerk te Hulst wordt een laag muurtje opge trokken. rvaardoor de omgeving zeer wordt verfraaid.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 24