ALS JOZEF SCHMIDT REPETEERT.... BIJ DE KLEURPLAAT OP NEVENSTAANDE BLADZIJDE LTet feit, dat onze kleurplaten zoo buitenge- woon in den smaak vallen en ons her haaldelijk verzoeken bereiken deze afzonder lijk te doen uitgeven, het liefst in meer luxueuze uitvoering, heeft de Directie van dit blad doen besluiten van tijd tot tijd zoo een kleurplaat als extra-premie beschikbaar te stellen. Voor de eerste maal geschiedt zulks met de reproductie van het hiernaast afge beelde schilderij „Een blik uit mijn venster" van den bekenden Haarlemschen schilder Roelof Qerbrands. Gezien de artistieke kwali teiten van dit schilderij, de prachtige kleuren en de zeer geslaagde compositie, en vooral ook den aard van de voorstelling, welke bijzonder geëigend is voor dezen tijd, nu de liefde voor de flora (zie de belangstelling voor de „Flora") allerwegen zoo duidelijk aan den dag treedt, meenen wij te mogen aannemen dat deze keuze wel zeer gelukkig genoemd mag worden De afmetingen van deze extra-premieplaat, op extra-zwaar karton gedrukt, bedragen ca. 50 x 65 c.M., waardoor bet schilderij vanzelfsprekend nog veel meer tot zijn recht komt. Wij twijfelen er dan ook niet aan of een op dergelijke wijze uitgevoerde kunstplaat zal bij velen aftrek vinden en in menig huis een uiterst smaakvolle wandversiering vormen. De prijs is, omdat het hier een extra-premie geldt voor onze abonné's, zoo laag mogelijk gesteld en bedraagt slechts f 1.25. Bestellingen op deze premieplaai kunnen, zoolang de voorraad strekt, ge schieden bij onze bezorgers, agenten of kantoren. dan luisteren huisknecht en kamermeisje met intens welgevallen aan de deur van zijn hotelkamer en dan zouden dezen, wanneer ze door het sleutelgat gluurden (we willen niet be weren dat ze zulks doen), kunnen zien, hoe de beroemde zanger een toets aanslaat van de piano om zijn eigen geluid af te stemmen oj voor de piano gaat zitten om zichzelf te begeleiden en ze zouden kunnen hooren én zien hoe het populaire „Tiritomba" uit volle borst in een eenzaam vertrek gezongen wordt. Omdat onze fotoreporter zoo onbescheiden is geweest, zijn wij in staat dit onze lezers te toonen, aan concertzaal en radio de taak overlatende deze geliefde stem te doen beluisteren

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 32