WÊ /mode 3anotama! ven eenvoudig als het wasschen van Uw gelaat BIJ K O MS TIGHEDEN Ook in %nqdan& Ons QyVdenu DE INMAAK Waarom allyd zo aantrekkelyk? 39 'noVgofi XorwicW De allerlaatste vinding der weten schap. Een geparfumeerde toilet crème, die in drie minuten een eind maakt aan overtollig haar. Scheermessen doen het haar slechts sneller aangroeien. De ouderwetsche ontharingsmiddelen ruiken onaan genaam en zijn gevaarlijk. Deze nieuwe schoonheidscrème, Nieuwe Vieto, doet het haar precies uit vallen. U gebruikt het eenvoudig zooals het uit de tube komt en daarna waseht U de plek af met water. De huid blijft zacht, glad en blank, zonder eenig spoor van haar. Geen leelijke, donkere plekken, zoo- als een scheermes achterlaat, want ook het haar onder de oppervlakte der huid wordt erdoor verwijderd. Nieuwe Vieto is precies een wel riekende gelaats-crème en is even gemakkelijk en prettig in gebruik. In tuben van f 0,75 en groote tuben 5 f 1,25 bij drogisten, kappers en parfumeriezaken Panorama is steeds in voorraad bij de hieronder vermelde kiosken van de fa. W. H. Smith Son, Ltd., en bovendien op bestelling verkrijgbaar bij elk harer 1250 agentschappen in Engeland en Wales. Bradford L. M. S. Railway Station Brighton Railway Station Croydon West Railway Station Exmouth Railway Station Folkestone Central Railway Station Guildford 104 High Street H i ywards Heath Railway Station Liverpool Central Railway Station LONDON Charing Cross Station, W. C. 2 District Railway Kensington High Street, W. 8 Metropolitan Railway Station Liverpool Street Station, E. C. 2 Main Line London Bridge Station, S. E. 1 South London Railway Mark Lane Station. E. C. 3 Victoria Station, S. W. 1 Continental Platform, No. 1 Victoria Station, s. W. 1 Suburban .Station Waterloo Station, S. E. I Main Line Manchester Central Railway Station Newcastle-on-Tyne Central Railway Station North Shields Railway Station Parkeston Quay Railway Station Portsmouth Town Railway Station Preston Central Railway Station Rickmansworth 74 High Street Walton-on-Thames High Street Warrington 76 Sankey Street Woodford Railway Station Maandag: Dinsdag: Woensdag: Donderdag: Vrijdag: Zaterdag: Zondag: Biefstuk met witte boonen en snijboonen uit 't blik. Vermicelli- schoteltje. Ca*vucijners met ge bakken spek. Koffie- vla met biscuits. Varkensrollade met rauwe sla. Brood schoteltje. Koud vleesch. Mei knolletjes met peter seliesaus. Griespud- dinkjes met aard- Roereieren met stoof - asperges. Gebakken wijting met rauwe sla. Bitterkoekjespudding. Runderlappen met bruine boonen. Fruit. Bloemkoolsoep. Ge vulde kalfsborst met slaboontjes. Vanille- vla met bitterkoekjes. HET is al zoo dikwijls gezegd, maar het kan niet genoeg worden her haald, dat het zwaartepunt van de huidige mode minder ligt in stof en kleur dan wel in het mode-detail, de modebijkomstigheid, dat wil zeggen, al die aardige, kleine, fleurige dingen, die het stempel van modieusheid op onze persoonlijkheid drukken. Er zijn vrouwen te over, die meenen, (lat een witte kraag allang mooi is, als deze maar schoon en frisch is, en dat een paar handschoenen het toilet keurig voltooien, wanneer hun kleur niet al te zeer vloekt met de tint van japon of mantelmouw. Maar zoo gemakkelijk is het niet. Er komt hier nog heel wat meer bij kijken zelden was in kragen en strik ken, in handtasschen met bijpassende schoentjes en in handschoenen een zoo enorme verscheidenheid als dit seizoen. Onze afbeelding toont onder meer twee der allernieuwste modellen van de zoo zeer bekende Laimböck-hand- schoenen, welke door hun onvergelijke- kelijke snit ook de moeilijkste hand goed kleeden. Ook hier te lande worden deze handschoenen, waarvan de fabri cage reeds sedert 200 jaar van vader op zoon overgaat, -vervaardigd. De nieuwe sportceintuurs met de zeer origineele sluitingen zullen ongetwijfeld in den smaak vallen van onze jonge- meisjes. In Mei maken wij spinazie en rabarber in. Spinazie Voor 6 glazen van I Liter neemt men 10 K.G. jonge spinazie. Gebruik alleen de jonge blaadjes van de spinazie, verwijder de lancetvormige blaadjes, waaraan veelal het zaad nog vastzit, dat scherpe punten heeft aan de drie kanten verwijder ook de dik kere stelen. Wasch de spinazie goed zuiver en laat deze op een vergiet uit lekken. Zet de spinazie op zonder water en kook ze vijftien minuten in het spinaziewater, dat met het koken uit de groente vrijkomt. De groente laat men weer uitdruipen en hakt ze grof. Hiermee de glazen vullen, aanvullen met het spinaziewater en 2 uur sterili- seeren. Vele vrouwen hebben reeds mooier, glan- zender haar dan ooit tevoren! Hoe hebben zij dit bereikt? Zij hebben een proef genomen met Blondona of Brunetta, de nieuwe vol maakte haarwasmiddelen, geheel vrij van alkali Nooit meer zullen zij terugkeren tot de ouder wetse alkalihoudende shampoos, die kalkzeep vormen, zodra men er mede gaat wassen. Hierdoor ontstaat een witte neerslag, die het haar dof en glansloos maakt. Blondona voor blond haar en Brunetta voor donker haar zijn vrij van alkali. Geen nadelen dus van kalkzeepvorming, geen lastige tijdrovende na- spoelmiddelen! En nu nog een ander belangrijk voordeel! Blondona is het enige haarwasmiddel, dat Kamilloflor bevat, het 70-voudig extract der bergkamillen en dit is het geheim, waardoor Blondona het aangewezen middel is, zelfs voor het teerste blonde haar. Alleen Brunetta bevat Hequil, een zuiver plantaardig preparaat voor volmaakte verzorging van donker haar. Voor de moderne vrouw de moderne haarwasmiddelen

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 39