19 Een belangrijke match voor Middelburg. Door een 51 overwinning op Palemig behielden de Zeeuwen de kans op promotie. Kiekje vóór den strijd. De bezoekers bieden bloemen aan. Palemig heejt niet veel succes tegen de verdaliging van Middel burg. Spelmoment. Keeper Vijgenboom redt door uitloopen. Uenheel aardige wedstrijd is het geworden tusschen MiddelburgPalemig, waarin Middelburg de laat ste kans enthousiast verdedigd heeft en met succes. Spelers voor het Nederlandsch elftal waren voorloopig nog wel niet te ontdekken, maar Middelburg speelde in ieder geval een behoorlijken wedstrijd, waarin de voorhoede zich heel wat productiever toonde dan de vorige wedstrijden. Daarbij valt echter niet te ontkennen, dat de verdediging van Palemig een niet al te besten dag had. De opgave voor Middelburg wordt intusschen steeds zwaarder en nu moeten de laatste wedstrijden beide gewonnen worden om het verlangde resultaat te kunnen bereiken. Of het gelukken zal Willem II in eigen huis te kloppen, betwijfelen we en als dat niet gelukt, is de kans verkeken. Roermond moet nog naar Middelburg komen en zal ongetwijfeld zonder puntjes naar Roermond terug gaan. A.s. Zondag zou Middelburg dus den grooten slag moeten slaan in Tilburg. De Zeeuwen zullen het niet cadeau geven en het belooft wel een spannende ontmoeting te worden. Willem II zal evenmin veel lust gevoelen om verslagen te wor den en op die wijze het eersteklasserschap uit handen te geven. Zeer zeker is de Tilburgsche ploeg sterker en laat beter voetbal zien, maar we weten wat enthousiasme kan doen. Het verschil tusschen Middelburg en Willem II is niet zoo groot als tusschen Nederland en Engeland. Welnu, als Nederland dan met slechts 10 verliest, zou er dan voor Middelburg geen kans zijn om te winnen t Als we er wat aan kunnen helpen, zullen we gaarne met behulp van onze stembanden en vanaf de Willem II-tribune een steentje bijdragen tot een mogelijk Middelburg-succes, want weer een Zeeuw- schen eerste-klasser te bezitten, daar hopen we vurig op. Middelburg in den aanval. Spelmoment uit den promotiewedstrijd van Zondag j.l. in de Zeeuwsche hoojd- stad. De keeper van Palemig grijpt in. Spelmoment uit den wedstrijd MiddelburgPalemig. Een der Zeeuwsche verdedigers wil den bal met de hand bewerken

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 19