Kimt u ze van elkaar onderscheiden f Dan bent u knapper dan hun vrienden, want die hebben het raadsel opgegeven en zich maar in het onvermijdelijke geschikt. De hierboven afgebeelde echtparen zijn Herman (links) en Harmon Loveless van Pueblo (Colorado), sprekend gelijkende tweelingen, en hun tweeling-vrouwen Léla (links) en Lola in hun gemeenschajrpelijke woning. Beide tweeling-paren zijn vijftien jaar geleden gelijktijdig getrouwd. Hun onderlinge gelijkenis is werkelijk verbluffend. De mannen zijn vee-arts van beroep en studeerden te zamen aan de Universiteit van Kansas City. Toen de oorlog uitbrak, namen ze dienst in het Amerikaansche leger, vochten naast elkaar in Frankrijk en mansterden gelijktijdig af. Ze zijn nu verbonden aan het regeerings-instituut voor vee-controle en verrichten daar denzelfden arbeid. De echtparen zijn onafscheidelijk, ze werken te zamen en wonen te zamen. Al hun bezittingen, kleeren, huisraad etc., zijn hetzelfde zelfs het merk van hun automobielen. Buitendien hebben ze een gezamenlijke bankrekening, wel een beirijs hoe uitstekend ze met elkaar overweg kunnen. In den bekenden Tower te Londen wordt dit jaar een schilderachtig schouwspel gegeven, waarvoor thans reeds druk wordt geoefend. Eenige deelnemers in historische kleedij poseeren voor onzen operateur. at Het bekende Do X, vliegtuig dat enkele jaren geleden een vlucht van Europa naar Amerika ondernam, zal in het luchtvaart-museum te Berlijn geplaatst worden. Een foto van het enorme, 12-motorige toestel bij de opstijging.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 15