HET VERJAARS GESCHENK SPASEL SALTS 9 door Simson f 0.60 en 0.90 Het Bruisende Trannosan Voetbad Heerlijk Een genot voor de Voelen 31 Peinzend liep hij door de Kal vers traat. De verjaardag van z'n meisje was in zicht en het lieve kind had een gouden armbandje op haar verlanglijst staan. Zoo'n armbandje wilde hij nu voor haar gaan koopen. Hij had al uitge- visoht, wdür het vandaan moest ko men zijn meisje had zich dat zoo ongemerkt laten ontvallen en zocht nu den be treffen den winkel. Toen hij dezen gevonden had, keek hij eerst eens voor de etalage en werd ietwat duizélig van de geweldige sor teering armbanden, die daar ten toon gespreid lag. Kolossaal, kolossaal, wat een variaties Als hij nu maar de juiste keuze deed, als hij nu maar iets kon vinden, dat in haar smaak zou vallen. Haar smaak.ja, daarvan was hij nog niet geheel op de hoogte. Hij was pas een half jaartje verloofden hij had nog nooit zoo'n instrumentje gekocht Enfin Hij zou eerst maar eens prijzen gaan vragen dat was hem ook lang niet onverschillig hij had wel veel voor zijn meisje over. maar kon zijn portemonnaie toch ook niet tot het uiterste voor haar uitrekken. Coquet spiegelde hij zich in de groote winkelruit, trok zijn das recht, evenzoo zijn jas, stapte dan parmantig in de richting van de deur. Wilde deze juist open maken, had één hand al aan den knoptoen hij in de verte zijn meisje zag aankomen. Dat was een strop Ze mocht hem dien winkel niet zien binnengaan, dan zou ze begrijpen. en kon 't geen verrassing meer blijven. Haastig trok hij daarom zijn hand terug, en deed, of hij een beetje aan het wandelen was. „Dag, Dolf!" klonk het vriendelijk, „jij ook in de stad.... ook aan het winkelen „Geloof welzeide hij leuk. „Kitty, hoe maak je het Aardig je te zien en wat een pakjes heb je bij je Zijn dat allemaal inkoopen V' „Jawel, ja, behalve ditdit is een stukje leverworst voor vanmiddag aan de koffieje weet wel, waar jij altijd zoo veel van houdt. Je komt toch bij ons koffiedrinken „Vast en zeker, Kitty. dat hadden we toch afgesproken T" „Dat is best, hoor. maar wat doe je hier eigenlijk t" „Ik Ochjazie jeik liep zoo maar eens rondeens zullen uw lichaam de jeugd teruggeven kijkenaltijd de moeite waard, die etalages. Maar laat ik je niet op houden, Kitty. Tot straks dan „Tot straks Zij liep haastig door. Hij ook. tot hij haar ver ge noeg waande. Dan stond hij even stil. en keerde schoorvoetend op zijn schreden terug, terug naar den winkel, waarvoor hij Kitty ontmoet had. Ja, hij wilde nu vlug een arm bandje gaan koo pen. Maar zag dadelijk toen hij den winkel opnieuw bereikt had, dat zijn kans alweer verkeken was. Hij kon zijn oogen haast niet ge- looven. maar daar kwam zoowaar Kitty óók weer aan, alleen dan van den anderen kant. Zij stevende recht op hem aan. „Dolf. wat toevallig zei zt lachend. „Heel toevalliggaf hij toe. „Ja. zie je, Kitty, ik bedacht me daai juist.begrijp je wel. dat daar ginder zoo'n mooie bloemenwinkel moet zijn." „Maar je hebt er daar toch ook een „Jawel.ja.dat weet ik. maar zie je, Kitty. die dd&r moet veel, veel mooier zijn „O Laat ik je in ieder geval niet ophouden. Tot straks dan, Dolf, tot straks hoor „Tot straks, Kitty Zij gaf een leuk knipoogje. maakte dan, dat ze weg kwam. Hij eveneens, hij wandelde maar een eindje den anderen kant op. Stond dan opnieuw even stil.en keerde zich weer om. Die Kitty was een schat van een meisje. maar hij hoopte toch, dat hij haar nu niet meer zien zou. Langzaam wandelde hij weer in de richting van den bewusten winkel en zag toen al gauw, dat zijn hoop wederom ijdel was. Kitty stond vóór de groote winkelruit! Dat was het toppuntHij wilde meteen rechtsomkeert maken, maar Kitty greep hem nog juist bij zijn jas. „Dolf hijgde ze, „Dolf. lieve jongen.ik hen zoo ontzettend nieuwsgierig, welke het worden Zou ik. zelf mogen uitzoeken f Hij zuchtte, keek haar dan diep in de oogen. „Jij bent me er eentje, Kitty," zei hij zacht. Toen gaf hij haar een arm, nam de noodige pakjes over en ze stapten te zamen den winkel binnen. SPASEL zouten zijn de meest volmaakte zouten, welke gebruikt kunnen wor den om het bloed te zui veren, de nieren te reinigen en de maag in prima con ditie te houden. Niets is schitterender dan de SPASEL zouten om jong te blijven en veroudering tegén te gaan. Aciditeit wordt opgeheven en daardoor groote verlich ting verkregen bij rheuma- tiek, enz. Alle giftige stoffen worden uit het lichaam verwijderd. Het is een schit terend middel en het gevolg is STRALENDE GEZOND HEID, terwijl de HUID er volmaakt zal uitzien. IN FLESSCHEN VAN Indien Uw apotheek of dro gisterij SPASEL niet direct kan leveren, wordt na ont vangst van het bedrag in postzegels of op giro 223199, het gewenschte direct toe gezonden door de Imp. BOROMAG, Heerengr. 258, Amsterd.-C. Vermeld naam van dit blad en SpaseL Vriendin Wie zou kunnen gelooven, dat je pas drie maanden geleden nog zoo dik was. Ik herken Je nauwelijks. Je ziet er in die japon schitterend uit. Moeder O ja. Ella is minstens 20 pond afgenomen in die 3 maanden, en ze voelt zich volmaakt gezond. Als ze nu gaat dansen, bewonderen alle mannen haar. Het is wonderbaarlijk, hoe het heele gezicht verandêrt als het lichaam slank is en de dikte verdwijnt. Vriendin Hoe ben je zoo geworden, Ella Ella Zal ik het je zeggen Ik nam SPASEL Salts en ze zijn prachtig. Ze bevatten bestanddeelen om het bloed te zuiveren, en ik voelde mij uitstekend toen ik ze gebruikte. Ik heb mij nooit beter gevoeld dan nu. Omdat ik zoo dik werd, kreeg ik er last van. Ik danste niet, ik at slechts weinig, omdat alles me dik maakte. Nu voel ik me best als ik nu te veel heb gegeten of iets mij niet goed bekomt, is een lepeltje SPASEL zouten voldoende om me weer volmaakt in conditie te brengen en me slank te houden. Vriendin Ik ga direct SPASEL ZOUTEN gebruiken. Ik ben pas 26 en weeg 88 Kilo. Waarom zou ik niet net zoo'n figuur als Ella hebben Moeder Uitstekend «mm Dvnf ü/>llnri/l Tegen brandende, doorgeloopen Voeten. Geeft gezondheid en levenskracht. 15 minerale zouten van de meest geneeskrachtige badplaatsen zijn in dit voetbad ver- eenigd. Zij versterken de pezen en zenuwen van Uw voeten, maken ze sterk, krachtig en elastisch. Transpireerende voeten? Afgeloopen, Trannosan Voetbad onttrekt aan de voeten alle kwade sappen, regelt den bloedsomloop en maakt de transpiratie normaal. Het is van onschatbare waarde voor elkeen. Voeten moe van 't staan en gaan worden sterk door Trannosan. Een golf van welbehagen in Uw voeten door Trannosan Voetbad. h Miuioenen Nederlanders gebruiken lranrlosah-Voetbad Trannosan Likdoorn en I Het Bruisende Trannosan Eelt Remedy met ga AO Voetbad. A Q r rantie en Gratis Voetbad v rol voor 6 baden Uilsluitend bij Apolh. en Erkende Drogisten Voeten moe van 't staan en gaan worden sterk door Trannosan.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 31