Dat is practisch vMf. .oiA ™CttS-SZO/C/£S 1723 VIJFTIENDE HOOFDSTUK en trof haar in de holte van een knie. Constance wankelde, verloor haar even- CONSTANCE stond vroeg op. Het ^ht en sloeg voorover, een kreet van was eerst kort na zevenen, maar ggbrik uitend. zij had een tactische reden voor Een zeRtai treden lager werd haar die ongewone wakkerheid. Constance vaj getuit. De arm van den huisvoogd ging weg zij stond op het punt, de Jiad haar middel stevig omvatmet bescherming van haar vaders dak (jen anderen arm klemde hij zich vast prijs te geven, en zich onder bescher- aan de leuning. Constance had haar ming van een ander dak te stellen en beide armen om zijn hals. Zij voelde de hezuiniging8man mocht van die jjem wanhopig trachten, zijn evenwicht verandering niets merken, vóór zij een bewaren. Hij slaagde daarin. De koffer feit was geworden. botste hen voorbij, maakte een slag Constance ging trouwen. Ja, met ron(j en kwam met geweld op den vloer Tommy Treadwell natuurlijk. Hij was van de beneden-hall terecht, haar toevlucht in dit uur van ver- „Wat zijn dienstmeisjes toch ont warring en wanhoop. zettend onvoorzichtig," bromde H. ,,'t Maakt geen verschil, dat ik Tommy Hedge, toen hij Constance neer had gezet, niet liefheb," peinsde Constance, terwijl „Ik bón geen dienstmeisjesnauwde zij zich snel kleedde. „Hij begrijpt 't. zjj^ en onmiddellijk had zij spijt over Hij weet, dat ik vriendschap en be- dje openbaring. wondering voor hem gevoel, en daar zal Hij bracht het hoofd naar voren om hij tevreden mee zijn. Het lijkt me bijna baar gezicht te kunnen zien. Hun oogen heldhaftig, om met een meisje te waren maar een decimeter van elkaar trouwen, als je weet, dat ze niet van je verwijderd. houdt. Maar ik kan hier niet leven. En jg Constance riep hij uit. ik moet ja móét een nieuw tehuis Hij Ead baar nog nooit bij haar voor vinden voor Billy en Alice. Tommy umim genoemd, heeft beloofd, ze alle twee in huis te „ja jk ben 't 1" nemen tot vader terug is. 't Zal wel jj bad een leelijken smak kunnen in de kranten komen, maar. Alles doen," berispte hij. „De groote trap is is beter dan ditbeter verlicht." Tommy zou vroeg komen, want jk wou hier langs," antwoordde zij. Constance had geen zin, H. Hedge „pj bent buitengewoon vroeg van- aan 't ontbijt te treffen. Zij hoopte morgen." vurig, dat zij hem nooit meer zien zou. „Dat kan wel." Dat wil zeggen, zij dacht dat zij het H. Hedge scheen het gesprek te willen hoopte. Toch was het eigenaardig en voortzetten. hinderlijk, dat het beeld van den huis- ]s nog vóór achten," merkte voogd zich maar bleef opdringen aan bij op. haar geestesoog. „Dat weet ik." „Als hij maar ophield met die zake- „Liet u iets vallen lijkheid," zei ze, terwijl ze in den spiegel haar donkerblauwe reispak be keek. Toen zag zij, dat zij bloosde. „Ver onderstel eens, dat hij ermee ophield wat dan nog Zij pakte een handkoffer, zorgvuldig maar snelde rest van haar garderobe liet zij later wel halen. Onderwijl schudde zij maar steeds nadrukkelijk het hoofd. „Ik moet alleen maar aan Tommy denken," zei ze. ,,'t Komt niet te pas, dat ik aan iemand anders denk." De gong voor het ontbijt had nog „Natuurlijk." „Ik zal 't even voor u oprapen." Maar hij verzette geen voet. „Laat u maar. Doe ik zelf wel." „Ik doe 't liever." „Nee!" Hij dacht even na. ,,'t Is mooi weer," kwam hij opeens. „Dat schijnt wel." „Gaat u wandelen „Ja nee „Waarom zegt u niet misschien, dan drukt u 't zelfde uit met één woord." Constance begon angst te krijgen. niet gegalmd, toen Constance zichzelf zij wjst„ dat Tommy Treadwell met zijn nog eens overzag, den handkoffer en een blauwe wagentje stond te wachten buiten, mof greep, en snel naar de deur van „Laat me passeeren riep zij. haar kamer liep. Op den drempel bleef Z;j was tot nu toe te zeer van streek zij heen en weer staan kijken. geweest, om op te merken, dat zij nog Zij zou Billy of Alice niet ontmoeten; juist zoo tegenover elkaar stonden, als zij zou hen wel opbellen, als 't gebeurd Hten Hedge haar op had gevangen, was. Zij zag niemand, dus Constance u me eerst loslaat," zei de be trad vooruit en ging naar de achtertrap. ZULinigingsman. „En misschien Eén trap daalde zij snel af toen \]et een kreetje van schrik trok zij begon zij voorzichtiger aan de tweede, baar armen van zijn hals. die slecht verlicht was en twee scherpe „Laat me gaan riep zij weer. draaien nam. Bij den eersten draai „Tijdelijk of voor goed vroeg hij bleef zij stokstijf staan. Zij hoorde vagt. voetstappen in het halfdonker onder „Allebei haar. Er kwam iemand de trap op. H Hedge schudde droevig het hoofd. Constance gluurde over de leuning jfc beb nooit twee dingen tegelijk en hield haar adem in. Als t iemand bunnen doen," zei hij. ,,'t Probééren van 't personeel was, vond ze 't niet erg. is al onwetenschappelijk." Maar 't wós niemand van 't personeel, „Toealstublieft 't was H. Hedge. Haar eerste aandrift „Dan voor tijdelijk," verklaarde hij, ried haar, om te keeren en te hollenonwillig den arm wegtrekkend, waar- maar de tijd was te kort en de koffer bij haar vasthield. te zwaar. „Houd je taaivermaande zij zich zelf vlug. Maar zjj wou den tyran niet met den Constance had wangen als bieten zij hoopte vurig, dat de duisternis van de achtertrap alle kleuren uitwischte. „Dank u voor 't opvangen," zei ze koffer onder de oogen komen zij pro- boel, terwijl zij langs hem heen ging. beerde dien dus achter haar rokken te „Dank u voor 't vallen," antwoordde houden. Het was een onhandige ma- bij blij, terwijl hij haar verder de trap noeuvre. De koffer sloeg telkens tegen zaa afdalen, haar hielen, toen zij verder de trap afdaalde. Toen schoot hij uit haar hand, Wordt vervolgd. Verlóst u thans van die ellendige pijnen en vreeselijke vermoeidheid. Platvoeten, zwakke en doorzakkende voeten worden weer heerlijk sterk en gezond door Systeem voetversterking. Systeem voetversterking is i een opzienbarende vinding, welke door doctoren wordt aanbevolen, en reeds door duizenden voet lijders met de schitterendste resultaten werd toege- past. Mevrouw v. Manen te Rotterdam schrijft ons „Ik zou het wel van de daken willen roepen, laat iedere voetlijder het toch toepassen; van kind af heb ik ontzettend aan de voeten geleden, en nu brengt Systeem voetversterking mij eindelijk de zoo lang begeerde bevrijding van mijn vreeselijke lasten en doe ik mijn huishouden weer met plezier." (Deze en tallooze andere origineele dankbetuigingen zijn voor belangstellenden ter inzage). Systeem voetversterking, de ideale voetbehandeling, maakt uw voeten weer lenig en draagkrachtig, doet alle pijn en vermoeidheid verdwijnen en geeft u weer een heerlijk lichten, veerkrachtigen tred. Heel gemakkelijk kunt u het toepassen en het maakt het dragen van STEUNZOLEN GEHEEL OVERBODIG Zonder éénigen last kunt u weer uren heerlijk wan delen, tot 's avonds opgewekt uw bezigheden ver richten. Systeem voetversterking genéést uw voeten- Zendt ons vandaag nog onderstaanden bon of brief kaart, voor vrijblijvende en kostelooze toezending der brochure ,,De genezing der voeten". BON In^f. v. Physical Culture, Afd. 8, Hooge- woerd 140, Leiden. Naam Adres Woonplaat Terzoekt vrijblijvend de brochure „De genezing der voeten" (afz. óók op enveloppe). geldprijzen met recht op publicatie in het Gouden Rolleif lex Boek Vraag uw foiohandelaar de voorwaarden FRANKE HEIOECKE BRAUNSCHWEIG ROTTERDAM. Stationsweg 21. Tel. Interc.50540. Giro nr. 101981. 'sGRAVENHAGE. Stationsweg 95. lel. Int. 111666. Giro nr. 45141. UTRECHT. Biltstraat 142. Tel. Int. 15473, Gironummer 149597. 's HERTOGEN BOSCH, Stationsweg 27. Tel. Interc. 1215. Giro nr. 129750. MAASTRICHTBoschstraat 110. Tel. Interc. 1711 Giro nr. 124690. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar Een kop heerlijke chocola in een ommezien. En zo gemakkelijk. Het toppunt van eenvoud in het bereiden van een opwekkende, verkwikkende drank. Cacao en suiker ineenNu behoeft U nooit meer in verlegen heid te zijn, want in enkele tellen is een kop chocolade gereed. Onverwacht bezoek, of een gast die geen koffie drinkt, of nog even vlug iets warms voor de kin deren: neem een Ringers' Blokje. Bijzonder fijn van smaak, echte Ringers kwaliteit en voor slechts 4 cent per blokje voor één grote of 2 kleine koppen. Vraagt Ringers' blokjes bij Banketbakkers en chocolaterieën. RINGERS

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 35