sanatogen BLUE GILLETTES DE FAMILIE-DICTATOR BRIGHTON BRIGHTON ELECTRICITEIT de wonderkracht SANATOGEN 34 ver Deze beroemde Engelsche badplaats zal U aantrekken. Brighton is de meest cosmopo- litische van alle Engelsche badplaatsen en toch is zij typisch Engelsch gebleven Een uur sporens van Londen (6 trein verbindingen per uur). Volop gelegenheid tot ontspanning en amusement. Het beste uitgangs punt voor de beroemde South Downs. Verzuimt vooral niet dit jaar te bezoeken. De rijkelijk geïllustreerde Gids, die volledige bijzonderheden bevat over Brighton's attracties, wordt U geheel gratis toegezonden op aanvraag bij Mr. C. S. B. BROWNE Corporation Publicity Department BRIGHTON. Schrijft nog vandaag om UW exempl. OOK VOOR GILLETTE MESJES TOEGEPAST De Gillette-mesjes worden thans volgens een speciaal electrisch hardings-procédé vervaardigd, waardoor twee graden van hardheid in het mesje worden aan gebracht. De voordeelen hiervan zijn: A. De smalle kanten blijven zacht, waardoor zij gemak kelijk meebuigen met den vorm van het apparaat. B. De snijkanten worden dusdanig gehard, dat ze fijner en scherper geslepen kunnen worden; hierdoor wordt de levensduur vanzelfsprekend verlengd. Neemt proef met de nieuwe. Blue Gillette Sleuf Mesjes. Ze zijn het waard. HEEL PAKJE F. 1.00 HALF PAKJE F.0.50 Vervolg van pagina 13 Keilt u bijvoorbeeld één mensch, die Billy Brooke kneep even zijn oogon n, enkel door een glimlachje, er toe dicht bi) het woord klerk, maar hij kan brengen, naar boven te gaan, uw gunde den bezuinigingsman geen ant- haar te borstelen, met een borstel uw woord. jas te bewerken, en een onderzoekenden „Je wilt toch niet zeggen, dat je blik op uw boord te werpen, vlak wérkt, Connie V' onder de kin Daar is een heel bui- „Ja zeker tengewoon gbmlachje voor noodig. „Dus jegeeft 't op Zoo een had Constance er. Wij hoe- „Nee, ik begin pas." ven natuurhjk niet te denken, dat zij zich bewust was van het gebruik. „Maar. Connie Billy vónd geen troost in de oogen Maar toch bracht bet alle genoemde van zijn zuster. Die waren koud en gevolgen te weeg, bij den bezuinigings- strak. Haar ergernis om de storing man tenminste. scheen te klimmen. Er viel geen woord meer over Tommy „We waren aan de orders voor Treadwell. De secretaresse scheen dat personeel," hielp zij Hedge onthouden heele geval vergeten te hebben, door- „Is er nog meer onder dat hoofd t dat zij zoo opging in haar werk. BiUy keek rond en liep vlug de ka Alice deed reeds dienzelfden dag de mer uit. In de hall bleef hij staan om eerste ontdekking. Zij kwam vroeg diep adem te halen. De familie Brooke uit school, en toen zij door de hall ging, was onteerd kwam zij langs de bibliotheek en toen Billy's zielevrede steeg niet door de werd zij aan deD grond genageld door ontdekking van wat hij vermoed had den aanblik van Constance, die bij een dat Constance, door te werken, haar stalen kastje stond met de handen vol toelage weer kreeg. De zijne was papieren. De bezuinigingsman stond geschorst, tot hij zijn ambt als klerk zou naast haar en praatte druk, de woorden aanvaarden. De twee gezusters Brooke kon Alice niet verstaan. Wat haar trof hadden dus weer contanten, al waren en verbaasde, was de aandachtige, bijna die beperkt hun broer echter bleef gretige houding van Constance. geldeloos. Wat Connie deed, dat deed zij ge- Billy en Alice dorsten niet goed uit willig, en zij nam bevelen aan te spreken, wat zij dachten, maar op Het jongere zusje sloop naar boven, zekeren dag stortte de muur van aan verwarde voorgevoelens ten prooi, terughouding in, en luchtten zij hun Wat zij gezien had, was ongeloofelijk. gemoederen in een hoek van de gym Het was zoo onverklaarbaar, dat zij nastiekzaal. het geheim niet eens met Billy dorst „Ze heeft ons in den steek gelaten,' deelen, veel minder nog er met Con- sprak Billy, ,,'t Is beroerd, om het te stance over spreken. Maar het hield zeggen, maar wat kun je er knders van Alice minstens een uur wakker, toen maken f" zij in bed lag. „Niets," erkende Alice. Billy merkte eerst den volgenden „Heb jij er met haar over gepraat V dag, dat er iets buitengewoons aan de vroeg Billy, na een pauze, hand was. Midden op den ochtend Alice schudde het hoofd, lenterde hij de bibliotheek binnen, met „Ik had gehoopt, dat 't niet lang het plan, nog éénmaal geld voor hen- zou duren," zei ze. „Misschien had zine aan te vragen. Constance zat aan Connie reusachtig behoefte aan een het bureau, en de bezuinigingsman liep beetje geld, dacht ik, dan kwam ze wel ratend heen en weer. weer aan onzen kant, als ze 't had. Billy bleef staan en zette onwille- Daarom heb ik niets gezegd. Maar ze Voor „plotselinge inspanning Een lange fietstochtZwemmen, wandelen Gij doet op zoo'n vrijen dag eigen lijk te veel. Geef Uw lichaam en zenuwen een reserve aan kracht. Het kan met Sanatogen. Dan kunt gij méér doen en gij zult niet alleen minder vermoeid zijn, maar ook sneller over die vermoeidheid heenkomen. Sanatogen voegt kracht toe aan Uw lichaam en wat zeer belang rijk is bij wedstrijden het sterkt de zenuwen. Probeer het eens en gij zult zelf bemerken hoeveel prettiger gij U zult voelen. Het Zenuwsterkend Voedsel. In alle Apoth. en Drog. vanaf fl. 1. keurig zijn mond open. „Schrijf maar op," zei H. Hedge. Tan het personeel wordt bekend ge- schijnt hoe langer hoe erger te worden." „Wij worden er niet beter van," ging Billy voort. „Eerst stonden we drie maakt dat van nu af iedere bestelling tegen één nu zijn we gelijk. Hoe kun van huishoudelijke behoeften, hoven nen we dan winnen één dollar gaande, door het kantoor „We kunnen niet winnen, alleen, 't I ekrachtigd moet worden, alvorens niet eerlijk van Connie." zij aan de leveranciers gedaan wordt." „Heb je gemerkt, hoe ze samen pra- Constance knikte, terwijl zij het ten aan tafel, net of wij niet bestaan eerschreef. Ze kunnen toch zeker in de bibliotheek „Kan ik iets voor n doen fvroeg genöèg hun gang gaanMaar daar Hedge, toen hij Billy zag. zijn ze niet tevreden mee. Wij worden „Ik. hm." in een hoek gedrukt „Dat versta ik niet. Wilt u 't nog „Wat kunnen we er aan doen eens zeggen f „We eisehen 'n verklaring van haar,' Billy keek naar zijn zuster, die opzag, zei Billy vastberaden, en de storing blijkbaar onaangenaam Alice knikte met nadruk. ond^ „Ja, we eisehen een verklaring \V „Wa-wat doe je, Connie stiet hij hebben zooveel gevochten, dat we ons uit- zóó niet laten behandelen. Tenminste „Werken," antwoordde zij kortaf, niet voor drie dollar drieëndertig per „Wat doe jij V' dag." De vraag prikte Billy werd er „We zullen haar vanavond eens meteen door verslagen. aanspreken," zei Billy. „Werken herhaalde hij dof. „En we zullen zeggen, dat ze ons niet „W-e-r-k-e-n," spelde Constance in den steek kan laten. Zij heeft de koel. „Was dat het laatste, meneer onafhankelijkheidsverklaring nét zoo Hedge goed onderteekend als wij." Zij keek glimlachend op naar den zakelijken econoom en hield haar pot lood klaar. „Nog heel even, juffrouw Brooke," antwoordde hij. Toen wendde hij zich tot Billy. „Uw zuster is op bewonde renswaardige wijze haar taak als secre- een kuch. taresse begonnen. Mag ik vragen, wan- $)e drie Brookes zaten in Constance's neer u uw taak als klerk denkt te boudoir, en de deur was dicht en op beginnen 8l0t. ZEVENTIENDE HOOFDSTUK SPREEK dan toch op zei Con stance ongeduldig, nadat Billy tweemaal zijn mond had open gedaan, en tweemaal geëindigd was in 5nel te hanteren, utomatisch filmtrans port. Opheffing van pa- llax-verschijnsel op 30 c.M. afstand Stuksgewijze ontwikkelen, rep ductie op 18 cM. afstand Microfotografie. Ook moeilijkste opnamen Goedkoopst fil materiaal. Stereo panorama-opnamen Alles in F. &H. precisie uitvoering, welke 140.000 maal h waarde bewezen heeft FRANKE HEIDECKE BRAUNSCHWEIG

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 34