Schitteren huid CREME MOUSON i ALS HET HAAR UITVALT IS DE KLEINE LUSTELOOS? ONS MENU evenskracht 39 220. Swagger-model van tweedelof met schouder en rugstuk. Verkrijgbaar in moat 40-42-44-46. Benoodigde stof 2.50 Meter d, 140 c.M. breed. 221. Swagger-raglan-model van tweedstof, opgestikte zakken, ronde kraag. 222. Swagger-modél, tweedstof met ingezet voorpand, waarin de zak gezet wordt mouw met YTan alle in deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ontleend zyn aan bet mode-album T .rZoiuerpracht", zyn patronen verkrijgbaar tegen den prijs van nO ets. voor complets. T5 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij be stelling vooral opgeven het gewenschte maainummer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorger; door girostorting op No. 142700: door toezending van het bedrag per postwissel of in gels aan het postzegels P ATRONENKANTOOR „PANORA", NASSALPLEIN I, HAARLEM. Men kan echter de patn Het is onbetwistbaar dat in de laatste 50 jaren de kaalhoofdigheid belang rijk toegenomen is. Het feit, dat de vrouwen volstrekt niet kaalhoofdig worden en dat de natuurvolken dit verschijnsel haast niet kennen, geeft te denken. De snelle uitbreiding ervan begon met de invoering van den vilten hoed. Afsluitende hoofdbedekking bemoei- aandag Macaroni met kalfsge hakt. Asperges met har de eieren. Broodschotel. Linzensoep. Wiener fri- cadel met bloemkool. Fruit. Biefstuk met rauwe sla en gebakken aardappe len. Warme griespud- dingmet chocoladesaus. Omelet met varkensnie ren. Asperges met boter saus. Abrikozensoufflé. dag Wortelsoep met peter selie. Gebakken griet met rauwe sla. Fruit. rdag Gebakken eieren met spinazie. Koude rijste brij met rabarbermoes. ag Aspergesoep. Lams-co- teletten met snijboonen uit 't blik. Warme gem- berpudding met vanille- lijkt den bloedsomloop naar de boven- hoofdhuid en verhindert, wat even be langrijk is, de uitdamping, zoodat onder den hoed een hooge temperatuur ont staat, die vooral in den zomer tot ver stikking en afsterven van de haarwortels aanleiding geeft. Hoofd koel en voeten warm, is een eeuwenoud gezondheids voorschrift. Draagt daarom lichte, zoo mogelijk poreuze hoeden Middelen tegen het uitvallen van haar Aftreksel van kwilajabast met spi ritus. Wasschingen met een mengsel van l deel wonderolie en 5 deelen Franschen brandewijn. Is het aantal uitgekamde korte haren veel meer dan het aantal lange, dan is de toestand bedenkelijk en moet een specialist geraadpleegd worden. Tegen haaruitval helpen wasschingen met het volgend mengsel 1/3 Fransclie brandewijn, 1/3 zeep- spiritus en 1/3 geest van coniferen. Idem met een aftreksel van pareluien op Franschen brandewijn. Idem met amandelolie en een paar druppels salicyloplossing, na eerst de hoofdhuid met warm water gewasschen en daarna goed gedroogd te hebben. De hoofdhuid wasschen met een slap afkooksel van verschen kliswortel, ver mengd met brandewijn en glycerine Ingeval zenuwachtigheid de oor zaak is zorge men voor extra bedrust en neme een zenuwstillend middel als de oorzaak van de onrust niet kan wor den verwijderd. is het verlangen van alle vrouwen. Hoeveel moeite doen ze om dit doel te bereiken en hoe vaak blijft suc ces achterwege door niet doeltreffende middelen! Creme Mouson vrijwaart U voor zulke teleurstellingen, want Creme Mouson bevat alle noodige bestanddeelen tot onderhoud van het huidweefsel. Ze moet niet bij toeval bescherming bieden tegen invloeden van buiten, zooals b.v. zonnebrand, doch in de huid indringen en van binnen uit heilzaam werken. Daarop komt het aan De in de Creme Mouson verwerkte vetten kleven en glimmen niethaar geneeskrach tige, glycerine-houdende bestanddeelen worden door de huid geabsorbeerd met als direct gevolg, dat ruwe en roode huid- plekken binnen enkele uren verdwijnen. Vertegenwoordiger en Depóthouder: HAEIJEN 1 ARENDS, Amsterdam, Keizersgracht 154 Geef haar dan eens een poosje OvomaltineEiken dag één of twee koppen en U zult 't zien -. Binnen enkele weken huppelt ze weer vroolijk door het huis Ovomaltine is uitstekend voor kinderen in de groeiperiode Ovomaltine is een droog extract uit de beste voedings middelen met een zeer hooge voedingswaarde. Ander halve dessertlepel Ovomaltine in een beker melk ver dubbelt de voedingswaarde. Bij apothekers en drogisten in busjes van 60 cent af

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 39