HDEDE DINGEN fëeginSeééckn dag... VaOmoécuc COLGATE'S DE FAMILIE-DICTATOR om den dag mee te beginnen! TANDPASTA 34 Masseer gelaat en hals met het overvloedige schu im. U denkt er niet aan Uw haar te verwaar loozen! Ofschoon het veel van Uw tijd vergt er iederen dag flink den borstel door te halen - die opoffering getroost U zich graag Zoudt U dan voor de verzorging van Uw huid daags geen vier minuten kunnen vin den 's Morgens en 's avonds twee minuten Palmolive massage is het behoud van een jeugdig en frisch uiterlijk. Een der beste cosmetische middelen is de olijfolie. Zij reinigt de poriën en maakt de huid zacht en soepel. In Palmolive zeep wordt een groote hoeveelheid deze olie verwerkt. 2 voor 25 ct. de zeep der jeugd! Water... 'n tandenborstel... en Colgate's tandpasta, de pasta, die Uw tanden sterk en blank I houdt! Want Colgate heeft een dubbele werking: haar aromatisch schuim verwijdert het grootste gedeelte van allen aanslag, terwijl haar polijstende invloed de restjes grondig ver nietigt. Veel lijden vindt zijn oorzaak in een slecht onderhouden mond; wie zijn tanden verwaarloost, verwaarloost dus zijn gezond heid! Wees wijzer: begin en besluit den dag met de „drie goede dingen!" In tubes van 25,40 en 65 Ct. Vervolg van pagina 23 Het is niet prettig, een getuig- „Hoor eens," viel haar broer haar in schrift te vragen, en dan maar iets de rede, „ik zal met IIHedge praten, halfs te krijgen. Wat II. Hedge betreft, als ik zin heb. En als ik niet wil, dat hij begreep, dat lxij op moest passen. De hij om je heen draait, zal ik. zakelijke tucht in het gezin Brooke Billy zweeg, zenuwachtig verlegen, moest tot iederen prijs gehandhaafd Constance keek hem even aan, en er worden. kwam kleur in haar wangen. „Ik bèn niet graag middelsoort," zei „Dus dèt was 't," zei ze langzaam, ze, met het oog op een rapportkaart, „En wie geeft je 't recht, meneer Hedge waarin Giovanni de aanwezigheid van over zooiets aan te spreken 't Is ge steenen in de kolen had aangeteekend. woon een vernedering. Ik verbied je, „Ik wil erg goed zijn of erg slecht." 't ooit weer te doen. En hij draait niét „Waarom zulke uitersten om me heen, zooals jij 't gelieft uit te „Omdat alleen middelsoort kleurloos drukken. Meneer Hedge is een héér, is. Bèn ik kleurloos V' en „Hè Wie zegt dat Nee „Een heer galmde Billy. „Je ver- „U liet 't doorschemeren. Welke dedigt hem zoowaar kleur ben ik dan V' „Dat doe ik niet antwoordde zij „Rose," zei de bezuinigingsman, naar driftig. „Je bent onverdraaglijk, Billy." haar wangen kijkend. „En grijs," dat „Maar ik dacht was voor haar oogen „met 'n beetje „Laat 't dan gauw. 't Deugt niet bruin." Hij keek naar haar haar. „En voor je. En heb niet 't hart, nog ooit wat blauw." Dit was haar japon. „En een woord over mij tegen hem te een ietsje...." zeggen." Constance keek hem ontevreden aan. Zij stormde het vertrek uit, en het „Ik heb niet om een catalogus ge- haar broer verbaasd en starend achter, vraagd," viel ze hem scherp in de rede, En het trof zoo, dat Alice haar juist „of om een inhoudsopgave. U zet altijd op het meest ongeschikte oogenblik feiten onder elkaar en u telt ze op ontmoette. en ik wil niet opgeteld worden." - „En, hoe is 't met den veldtocht, Nog nooit, sinds H. Hedge de huis- Connie V houding was binnengedrongen, had zijn Constance gaf geen antwoord. elaatsuitdrukking zooveel op wan hoop geleken. „Voor jou schijnt 't goed te gaan," merkte Alice vrijmoedig op. „Je wen- „Wat wilt u dan wel T" vroeg hij telt je in weelde. Wanneer krijg ik bijna stekelig. Constance wist wat zij wou, ergerde zich over zichzelf, omdat zij het wou, en vooral over den bezuiniger, omdat hij niét wist, wat zij wou. Zij wou een omplimentje hebben. En zij bloosde, toen zij besefte, dat zij er misschien naar een gevischt had. „Ik wil niets, dank u," antwoordde zij. „Ik ben*met de rapporten bezig." een beurt „Aan 't eind," zei Constance scherp. „Eerder niet V „Een beetje geduld hebben, Alice." „Wanneer kèmt het eind „Je bent dom, Alice „Misschien wel. Maar als jij alleen met den buit gaat strijken „Je wordt grof Het kon Alice niet schelen. Zij Hij maakte een hulpeloos gebaar lachte hoonend. en ging ook werken. „Jij vindt H. H. zeker lief," trilde Constance bleef niet lang in de haar stem. bibliotheek. Een minuut of tien later „Ik niet legde zij de rapport-kaarten neer, sprak een voorwendseltje uit en ging naar de deur. Ze was bijna bij den drempel, toen de bezuinigingsman haar nariep, met een wanhopige stem „U bent de kleur van vierentwintig- karaats goud „Hm. Je aarzelde toch maar." „N -niet waar „Wel waar." „Niét waar „Wél waar." Constance greep Alice bij de schou ders, zette haar de kamer uit en sloeg Zij deed, alsof zij 't niet hoorde, en de deur dicht, wendde het hoofd niet om. H. Hedge „Ze zijn onuitstaanbaar allemaal!" zuchtte en schudde zijn schouders van riep zij tot niemand. „En hij. hij is prikkeligheid. de ergste. En toch. „Wat bliksem, ik kan toch niet weten, Zij ging naar een spiegel, welke kleur ze zijn wil V' mompelde hij. „Hij zei, dat ik lieelemaal goud was," Constance ging regelrecht naar haar peinsde zij, haar beeld beschouwend, broer. Zij wou uitleg hebben van iets,' „Enfin, ik weet niet." dat haar geest onrustig maakte. „Waar heb jij met meneer Hedge NEGENTIENDE HOOFDSTUK over gepraat t vroeg zij ronduit. Over werken," antwoordde Billy, TT Hedge, met zijn hinderlijke ge- naar het voorbeeld van den huisvoogd. 1. woonte, alles te ontdekken, stiet Zij bewoog ongeduldig haar hand. op een eigenaardige vertooning „Hadden jullie 't over mij in de eetkamer. Aan één kant van de Billy aarzelde en gaf toen een ant- ronde tafel stond Ruth, een der bin- woord. nenmeisjes, met vuurroode wangen en Wie is begonnen t" vroeg zij vlug. heldere oogen. Zij was erg buiten adem. Hij t" Aan den anderen kant stond Frank, Billy zweeg. de chauffeur, met een grijns van vast- „Natuurlijk nietdat wist ik wel," beradenheid op zijn gezicht. !>eweerde Constance met een knikje. De bezuinigingsman verbaasde zich Jij bent begonnen. Waar ging 't minder om him aanwezigheid in de over V eetkamer, waar zij geen van beiden „Over jou," antwoordde Billy lomp. hoorden, dan om hun manoeuvres. „Zoo, over mij Wat mankeert er aan Frank deed een snellen uitval naar me Waarom moet ik bepraat worden 1 links, om de tafel heen. Rutli volgde, Wat heb jijmet een onderdrukten gil, die beweging PANORAMA. Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Vrijdags. Tezamen met een der locale weekbladen De Stad Amsterdam. Groot Rotterdam, 's Gravenliage in Beeld, Ons l.and. One Zuiden of Ons Zeeland - f 1.62% per kwartaal of f0.12y, [ter week. Franco p. post f t.75 |H'r kwartaal bij vooruitbetaling. Bureaux: HAARLEM aulaan 51. Tel. Intcrc. IAH66. AMSTERDAM. N'.Z. Voorburgwal 262. Tel. Interc. VflTÖ. Giro ar. <17046.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 34