PN&V- Ml I I ZEEUWSCHE OMROEP 2* 25 Concours hippique te Zierikzee. De vol ijverige V.Y.V. te Zierikzee organi seerde 'n schitterend concours hippique, waarvoor een flinke belangstelling bestond. De ruiters betreden het terrein voor hel nummer „caroussel- rijden". Hallo hallo hier is de persdienst van den officieelen Zeeuwschen Om roep. Het verder vertellen van deze berichten, in welken vorm ook, is geoorloofd. Men meldt ons uit Middelburg, dat de politie een onderzoek instelt naar een vermoedelijk ongewenscht bezoek, dat gebracht is aan een kippenhouder aldaar. Wanneer blijkt, dat de eigenaar het bezoek ook ongewenscht noemt, zal er met insectenpoeder gewerkt worden. Een der spring- nuntmers. Toen de leerjongen bij een Wolfaarts- dijkschen auto-reparateur een sclioon- gemaakten luxe wagen in de garage wilde brengen, zette hij in plaats van op de vooruit zijn voet op de terugtrap rem, met het gevolg, dat de wagen achteruit schoot en in zijn vaart een paal van de electrische straatverlichting vernielde. Het valt tegenwoordig niet mee voor leerjongens om vooruit te komen Te Goes kenmerkte zich de oliebollen- dag door een stormachtig begin. Het eere-tentje met de voornaamste dames van het comité werd opgenomen door een windvlaag en stortte met geheel zijn inhoud plat ter aarde. Direct daarop werd het weer beter. Olie-bollen en olie-bollenverkoopsters over de straat schijnt al even kalmeerend te werken als olie op de golven Men seint ons. uit Breskens, dat vijf schippersknechts door een rechter ge vonnist zijn wegens het gemeenschap pelijk vendelen van een klein huisje aan de kust. De poëzie is dood. Het befaamde „hutje bij de zee" wordt zelfs niet eens meer ontzien f t Uur- *-\y. iS* ifc iJfc Onze correspondent te Kortgene schreef ons, dat in de keuken van een huisschilder een begin van brand is ontstaan. De brand werd tijdig ontdekt, en spoedig gebluschtniettemin zijn drie jassen en twee overhemden in de vlammen omgekomen. Daar er verder over gezwegen wordt, zijn waarschijnlijk de dragers van die kleedingstukken heelhuids ontkomen I In Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen kwam 's morgens een boer tot de ontdekking, dat twee zijner beste koeien uit de weide waren verdwenen. Aanvankelijk meende men, dat de beesten nabij de grens over de kling waren gejaagd later bleek evenwel dat ze nabij Clinge over de grens waren gejaagd. Ook bij de recherche is 'n kleine vergissing mogelijk. Op den nieuwen weg bij Vlissingen is de auto van de ijsfabriek „Walcheren" op de rails van de tram omgeslagen. Hoewel er 'u groote stagnatie in het verkeer ontstond, hield men het hoofd koel. Er was dan ook genoeg ijs aanwezig 0111 op dat lichaamsdeel te leggen Hier is nu niets meer aanwezig. Tot de volgende week. dames en heeren. Zeer grooten bijval ondervonden de deelnemende dames. Een der dames in actie, mej. C. Oskam uit Berg ambacht, die ook op het onlangs georganiseerde con cours te Amsterdam verschillende lauweren had geoogst. -ian de winnaars van het nummer „springen met groepenworden de prijzen uitgereikt.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 25