Fotodienst van Ons Zeeland te Vlissingen, Badhuisstraat 5, tel. Nr. 81 Eksteroogen Likdoorns Brandende Voeten Gezwollen Voeten Dikke Voeten Loome Voeten Moede Voeten Doorgeloopen Voeten? Heeft U al gemerkt, Hoe Trannosan Uw voeten sterkt De fotodienst van Ons Zeeland is uitsluitend gevestigd Gebeurtenissen, die voor publicatie in ons blad gefotografeerd dienen te worden, moeten worden gemeld, rechtstreeks en tijdig, aan dit adres. Wij kunnen niet overgaan tot opname van foto's van gebeurtenissen, waar het onzen fotograaf niet vergund werd zelf zijn opnamen te maken. De heer JMBaan. hoofdboekhouder van de P.Z.B.M., herdacht het feit, dat hij 25 jaar geleden werkzaam werd bij de electrisehe tramweg-maalsehapjrij, de voorgangster van de P.Z.E.MDe huldiging van den heer Baan op het kantoor van de P.Z.E.Mte Ylissingen. Eén Voetbad Trannosan vóór den Wandeltocht, één er na. Dat houdt Uw voeten gezond. Rol voor 6 Baden48c Bij Apoth. en Erkende Drog. Slecht verzorgd! Schuld.bij U. Neem Trannosan Het bruisende Voetbad 6 melkwitte Baden48° Bij Apoth. en Erkende Drog. De eerste kersen zijn er weer. De kersensttd in een boomgaard te Kloetinge trekt al klanten. Bij het uitgraven der fundamenten van eenige oude panden, op welker plaats de nieuwbouw van deN.V. Koffie Mag Maatschappij ie Am sterdam zal verrijzen, werd dezer dagen een gevelsteen uit het einde der zestiende of begin der zeventiende eeuw ge vonden, welke door des kundigen van belang rijke artistieke en his torische waarde geacht wordt en waarvan het beeldhouwwerk zich in uitstekenden staat be vond. Doosje voor 8 toep. met gratis Voetbad48 Bij Apoth. en Erkende Drog. Blusch ze met Trannosan Een Trannosan Voetbad uit 15 minerale zouten helpt schitterend. Pakje voor 6 Baden 48C Bij Apoth. en Erkende Drog. Te Yerseke moest het sportvliegtuig van ir. Philips een noodlanding maken in een 'korenveld het toestel sloeg over den kop. maar de piloot bekwam oren letsel. EénTrannosan Voetbad en verdwenen is alle ellende Rol voor 6 Baden48c Bij Apoth. en Erkende Drog. Knobbelige Voeten Het heerlijk Bruisend Voet bad. 6 Baden 48C Bij Apoth. en Erkende Drog. Bij wandeltochten bijv. Het schilderachtige Orindelwald (Berner Oberland) met op den achtergrond den 'it Wetterhoru mar

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 27