SANATOGEN j o plantte Schitter®11 h«ld CREME MOUSON DE FAMILIE-DICTATOR vermoeidheid SANATOGEN Vermoeiende weken breken aan. Rustige slaap en gezonde eetlust. 34 Het Hoofd eener School schrijft „Ik raad Sanatogen vooral voor de studee- rende jeugd aan, wier examens in hun groeitijd zoo veel van hun zenuwkracht ver gen.'' Sierk hem mei Examens en repetities - dat alles vergt veel van zijn lichamelijk en geestelijk weerstandsver mogen. Help hem gezond en krachtig te blijven, helder van hoofd en frisch van geest. Geef hem daarom twee- of driemaal daags Sanatogen. Beide worden door Sanatogen bevorderd, omdat Sanatogen de zenuwen kalmeert en daarmede de oorzaak van slecht slapen en gebrek aan eetlust opheft. Help Uw kind deze weken van extra inspan ning gezond en flink te blijven door zijn weer standsvermogen te vergrooten met Het Zenuwsterkend Voedsel. In alle Apotheken en Drogisten vanaf fl.per bus. is het verlangen van alle vrouwen. Hoeveel moeite doen ze om dit doel te bereiken en hoe vaak blijft suc ces achterwege door niet doeltreffende middelen Creme Mouson vrijwaart U voor zulke teleurstellingen, want Creme Mouson bevat alle noodige bestanddeelen tot onderhoud van het huidweefsel. Ze moet niet bij toeval bescherming bieden tegen invloeden van buiten, zooals b.v. zonnebrand, doch in de huid indringen en van binnen uit heilzaam werken. Daarop komt het aan De in de Creme Mouson verwerkte vetten kleven en glimmen niethaar geneeskrach tige, glycerine-houdende bestanddeelen worden door de huid geabsorbeerd met als direct gevolg, dat ruwe en roode huid- plekken binnen enkele uren verdwijnen. Vervolg van pagina 23 „Connie gaat met me trouwen," verkondigde H. Hedge grijnzend. „Je bent baast mijn zwager, Bill." „Is dat waar, Connie V' Constance knikte en laebte. „Je wilt me toch niet wijsmaken, dat je wilt trouwen met dat. dat. mesjoggen aas V' „Hij is niet mesjoggen, Billy. Is 't wel, Harry En bij is ook geen be- zuinigings-inspecteur meer. Hij is afge treden. En de beele economie ligt in het vuur, en de contröle-klok ligt aan splinters, en de huisorders zijn allemaal afgeschaft. Dus je moet hem niet voor idioot uitschelden, want. enfin, hij is van mij." „We staan voor schandaalkreunde Billy. „Zeg zooiets nu nooit méér, William," zei zijn zuster streng. „We staan niét voor schandaalHij is de liefste, edelste. „Stil nu alsjeblieft," verzocht Hedge bescheiden. „Nee riep Constance. „Al wat ik zeg, dat ben je. En nu jij, Billy ik weusch, dat je hem een hand geeft en hem feliciteert." Billy keek nijdig. „Billy, doe wat ik je zegcom mandeerde zij. „Je beleedigt me, als je 't niét doet. Vind je je zuster de moeite niet waard, om den man te felicitee- ren, die haar krijgt „Maar, Connie.... na alles, wat er gebeurd is.... al wat hij gedaan heeft V' Constance trok de lippen opeen en gleed van het bureau. „Harry," zei ze, „je hebt beloofd, dat je alles zou doen, wat ik vroeg, is het niet V' „Ja zeker „Mooi. Wees jij dan de eerste En Constance wees naar haar broer. If. Hedge liep lachend op Billy toe, mot uitgestrekte hand. „Allo, Bill," zei hij. „Je kunt me vertrouwen, al geloof je 't nu nog niet. Connie heeft me goedgekeurd, en zij heeft altijd gelijk. Ik zal het jullie allemaal bewijzen vandaag nog." Billy Brooke aanschouwde een ont zaglijk innemenden glimlach, heel iets anders, dan hij ooit'op 't gezicht van H. Hedge had waargenomen. Aarzelend stak hij zijn hand uit. „Geef me nu een zoen en wensch me geluk," beval Constance. Billy deed het, nog diep ontsteld. „Weet. Weet Alice 't al vroeg hij bezorgd. „Die is nog niet uit school." ,,'t Zal wel een heele schrik voor haar zijn." „Dat is 't voor ons allemaal," zei Constance vroolijk. „Da's juist het leuke. Ik schrik wel eens graag. Maar jij zal nog erger schrikken dan Alice. Vertel maar eens, wat je doen gaat, Harry." Hedge tastte naar de weinige pa pieren, die nog op het bureau lagen, en ontdekte het cheque-boek. „Wanneer heb ik je toelage inge houden, Bill t" vroeg hij. „Ik.zég. ,,'t Is minstens drie weken geleden," zei Hedge, terwijl hij begon te schrijven. „Laten we zeggen een maand dat zal wel zoowat uitkomen. Je hebt dus ongeveer tweehonderd dollar te goed. En rente tegen zes procent. Dat wordt.Ik heb geen zin om 't uit te rekenen. Laten we 't afronden tot twee honderd vijftig. Is dat goed, Billy Billy Brooke meende te stikken. Terwijl Hedge zijn naam teekende, met een extra-weelderige krul, stond hij als een standbeeld. Toen hij de cheque in zijn handen had was hij nog niet wakker. Hij staarde naar het strookje papier en toen naar den man, die het onderteekend had. Constance en Hedge lachten uitgelaten. „Nou, zeg," stotterde Billy, na een lange stilte. „Daar sta ik paf van, Hedge.Nog niet eens om't geld, maar... enfin, je valt me reusachtig mee." De twee Brookes en H. Hedge zaten luidruchtig te lachen over een staaltje van zakelijke economie, dat zij pas hadden opgehaald, toen de derde Brooke verscheen. Alice bleef op den drempel staan en overzag het groepje. Toen gooide zij haar boeken op een stoel en kwam op hen af. „Hallo, Billy," zei zo, en zij kuste hem. „Hallo, Connie bedriegster," en zij kuste haar. „En hallo, II. Hedge en gefelici teerd." En zij kuste hem „Alice Het was de verbaasde stem van Constance, die het riep. „Poehdeed Alice bedaard. „Ik heb 't altijd wel zien aankomen. Dat kon je met je klompen wel voelen." „Alice Je kunt niets gemerkt hebben Niemand „O nee i Ik heb al veertien dagen aan 't ontbijt zitten uitkijken, of jullie mekaar niet om je nek vielen." Toen kwam Horace binnen, met een blad vol post. Toen hij nauwkeurig de plek had ontdekt, waar H. Hedge zat, richtte hij er zijn blik heen, nam een militaire houding aan en doorschreed den afstand langs den kortst mogelijken weg en met het minst mogelijke aantal voetstappen. Met één enkele armbe weging bood hij do post aan. H. Hedge nam die van het blad, op zijn hp bijtend om niet te lachen. Horace maakte een korten draai, sloeg zijn hielen tegen elkaar en ging terug langs denzelfden weg. Vóór hij de deur bereikte werd hij staande gehouden door de stem van den ex-bezuinigingsman. „Maak eens een paar rondjes om de tafel heen, Horace," beval H. Hedge. Horace stond te staren. „Doe 't maarvoor de aardigheid." Zeer plechtig wandelde Horace twee maal de tafel rond. „En loop voortaan maar zooals jo wilt, Horace. Als ik nog ooit die mallig heid van kortsten-afstand-tusschen- twee-punten van je zie, gaan we samen een potje over den vloer rollen. En vertel beneden, dat ze maar raak doen en hun schoenen verslijten. Als ze de was niet hier en daar van den vloer loopen, krijgen we ruzie. O ja, voor ik 't vergeet vraag of Giovanni de contröle-klok even wil opvegen en in den vuilnisbak gooien." „Uitstekend, meneer," zei Horace onbewogen. Toen hij echter in de hall was, ging hij tegen de trapleuning staan om weer op adem te komen. „En nu gaan we aan 't werk voor de groote pan," zei Hedge. Constance en Billy keken hem gespannen aan. Vertegenwoordiger en Depothouder: HAEIJEN ARENDS, Amsterdam, Keizersgracht 154 PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Vrijdags. Tezamen met een der locale weekbladen De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 'sGravenhage in Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62% per kwartaal of fO.12% per week. Franco p. post f 1,75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Bureaux: HAARLEM Nassoulaan 51. Tel. Interc. 13866. AMSTERDAM, N.Z. Voorburgwal 262. Tel. Interc. 33170, Giro nr. 07946

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 34