ZEEUWSCHE OMROEP 25 Hallo hallo hier is de persdienst van den officieelen Zeeuwschen Om roep. Het verder vertellen van deze berichten, in welken vorm ook, is ge oorloofd. Men meldt ons uit Kruiningen, dat tijdens de wielerwegwedstrijden een juffrouw uit Hulst geheel belangeloos de baan stoffeerde met punaises. Aanvankelijk dacht men, dat de dame lid was van een commissie tot bestrijding der werkloosheid onder de leden van Eerste Hulp bij Ongelukken, 't onder zoek van de politie wees evenwel uit dat z\j juist bevorderaarster was van de onder de luchtbanden. De bond van loodgieterspatroons heeft zijn algemeene ledenvergadering in „Sint Joris" te Middelburg gehouden. Een Rotterdamsche professor luis terde de bijeenkomst op met een rede voering. Tusschen de vergeetachtige verstrooi den komt al meer collegiale verstand houding. Toen te Breskens een handelsreiziger 'n z£ ak verliet, verzuimde hij de deur te openen, zoodat hij door de glasscher ven deerlijk verwond werd. Naar verluidt is het ongeluk ontstaan door de groote verbouwereerdheid van den manhij had namelijk een order gekregen in bedoelde zaak Te Yeere heeft een gezelschap van vijf en dertig officieren van alle rangen een bezoek gebracht aan de gemeente. Door den burgemeester werden de heeren op het stadhuis ontvangen en toegesproken. Tot groote blijdschap van den gemeente-ontvanger was de kapi tein van Köpeniek er niet bij De jacht op patrijzen in Zeeuwsch- Vlaanderen zal in plaats van op 7 reeds op 2 September worden geopend. Aangezien in deze crisistijden menige jagershand beeft, meenden wij goed te doen, dit bericht ter waarschuwing door te geven. Te Goes is onder groote belangstel ling de jaarvergadering van den Prov. Brandweerbond gehouden. Hoewel menig spreker in het vuur van zijn rede geraakte, werd ieder brand - gevaar terstond met minhnaxen de kop ingedrukt. Een vroede vader te Ierseke, die per fiets naar de raadszitting toog, moest bij sluiting der vergadering constateeren, dat zijn keurig karretje omgeruild was voor een rammelkastje. De man was zoo onthutst, dat hij ook tegen de politie niets anders kon dan ja-knikken. Onze correspondent te Breskens seint ons, dat iemand aldaar een pot heeft gevonden en hem tot afschuw van de ambtenaren op de gemeente-secretarie heeft gedeponeerd. Gelijk bekend draagt de Zierikzeesche badgelegenheid den naam van „Het stelletje." Misschien dat 't bestuur van deze inrichting het gevonden voorwerp te Breskens wil overnemen Do ondierenverdelging, welke te Mid delburg op groote schaal is aangevat, heeft een reusachtig succes gehad. De reinigingsdienst heeft niet minder dan 30 groote brooden, 40 bokkingen en 20 liter crepa uitgedeeld. Thans liggen de ratten overal dood voor do kast Hier is niets meer aanwezig, waarom wij sluiten tot de volgende week, dames en heeren Aan den weg Philippine- Driekwart, die een hoog noodige verbetering onder ging, wordt de laatste hand gelegd. Het heiwerk nabij Driekwart voor het leggen va/n een nieuwe breede brug over den watergang. De garnalenverkoopster, die het zonder garnalen moet beproeven. De garnalenoorlog in Zee land. Aangezien de gar nalen niet den gewenschten prijs opbrengen op de veiling, wordt er te Vlis- singen en te Arnemuiden niet verkocht. Een kijkje op de veiling teVlissingen. De visschers wachten af. De Ned. Bond van Oud onder-officieren hield te Vlissingen zijn jaarcon gres. De congressisten poseeren op de trappen van den Boulevard.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 25