De weg naar Rijkdom 27 De vaoantietijd is wederom aangebroken, een tijd waarin wij onze dagelijksche beslommeringen eens geheel kunnen vergeten, naar strand, bosoh of bergen trekken en daar de kunst van het zalig niets-doen met overgave en blijmoedige onbezorgdheid probeeren te beoefenen. „Nu gaan we een week of nog langer 'ns lekker luieren," meenen velen en beseffen niet, dat ze het dikwijls heele- maal verkeerd aanleggen. Ze vergeten dat de verveling hen onverwachts kan besluipen en als ze er niet op bedacht zijn hun mooiste vaeantie-uren kan vergallen. Bereid u op zulke oogenblikken voor en neem een prettig boek mee, waardoor u het spook der verveling aanstonds kunt verdrijven. Het kan op een uwer vaeantie-dagen eensklaps gaan regenen en wat is aan genamer dan de anders verloren oogenblikken met een mooien roman bin nenshuis te kunnen doorbrengen Koop daarom ons nieuwste premieboek „DE WEC NAAR RIJKDOM" geschreven door den bekenden Amerikaanschen auteur Frederic Arnold Kummer. De inhoud zal u na lezing van slechts enkele bladzijden onmiddel lijk bekoren u zult vernemen hoe een arm meisje door middel van de schakels van een Chineeschen armband er in slaagt den weg naar het fortuin te vinden. Het is een zeer oorspronkelijk gegeven, waardoor de schrijver ons van 't begin tot 't einde weet vast te houden. U kunt uw bestelling opgeven aan onze bezorgers, agenten en aan ons hoofd kantoor. De prijs van een exemplaar in gewone uitvoering bedraagt slechts 171 2 cen< en in luxe-prachtband 70 cent. Mogen we ook op uw bestelling rekenen? Een modderbad bij de uitbaggeringen-erken van de M-iddelburgsche grachten. Een goed geslaagde sprong over een schutting van 1.75 M. Tegelijkertijd wordt er over de gracht bij den Veerschen Siiigel heiwerk verricht voor een nieuwe brug, dat met de hand geschiedt. Te Middelburg had onder groote belang stelling een hondendres- suurdemonstratie plaats georganiseerd door de dressuurver. „Middel burg" en deVlissingsche vereeniging „Walche ren". 'n Groep demon stranten met hun hon den verschijnen ten tooncéle.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 27