rï TOEN ze allebei op het toppunt van hun roem stonden, zijn ze in het huwelijk getreden en de heele wereld nam nota van dat huwelijk. Fraulein Ondra werd Frau Schmeling, de echtgenoote van den wereldkampioen zwaarge wicht. Ze kochten een groot landgoed en nestel den zich daar tevreden en gelukkig als een com binatie van kracht en schoonheid. Over de laatste opmerking zou men van meening kunnen ver schillen, doch dat lijkt ons, gezien de anteceden ten van den boksenden echtgenoot, tamelijk riskant. Hetzelfde geldt ook voor de appreciatie van haar filmkunst, al stond ze als Fraulein Ondra, over 't alge meen, reeds tamelijk goed bij 'tpubliek aangeschreven, dat kennelijk wel van haar snakerijen gediend was Het echtpaar op een der rustieke bruggetjes van 't domein. Rechts: Max bij z'n parti culier zwembad. Nu zij zich zoo goed als geheel teruggetrok ken hebben uit 't open bare leven (slechts te hooi en te gras speelt mevrouw Schmeling nog in films mee) en zoowel de sportvrien den als de film-enthou siastelingen niets meer van hunne sterren zien, is een fotograaf op de stoute gedachte geko men, de beide tortel duifjes in hun nest te gaan opzoeken om hun dagelijksch doen en laten, via het fototoestel, aan de wereld te laten zien. Het tweetal heeft gretig toege stemd en de resultaten van die rondwandeling op het domein Schmeling toonen we thans op deze twee pa gina's. Aardig is het op te merken, dat er groot ver schil bestaat tusschen de wijze waarop de beide echte lieden zich tot het foto-apparaat verhouden. „Max" laat zich kieken als het argelooze slachtoffer, dat zich afvraagt „hoe hij er 't beste op komt", terwijl „Annie", gewoon als zij is met een lens bewerkt te worden, steeds op de meest voordeelige manier weet te poseeren. Hoe het zij voorloopig bouwt dit tweetal rustig aan zijn ideaal bestaant je van tevreden buitenmenschen, die zich enkel en alleen bezig houden met hun flora en fauna. Ook een k wei van naar snaKerijen geüienü was. Houden met nun tlora en ïauna. bijenstal ontbreekt niet op het landgoed van het echtpaar Schmeling. V - - -'V

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 35