I Schitter®*1 CREME MOUSON - jftblahke FRAMBOZEN-GERECHTEN s VRIJTEZij/Si 39 62. Japon met knoopgarneering. Gegarneerd met gewerkte zijde. Stolpplooi met uitsprinaende zich volkomen beschermd te weten door die prettige, practische „Nefa". Elke vrouw, elk meisje belemmert zichzelf noodeloos, zoolang zij „Nela" niet kent. „Nefa" de onmisbare hulp bij perio dieke moeilijkheden. Veel hygiënischer, veel eenvoudiger... werkelijk: 'n uit komst voor de moderne vrouw. deze rubriek afge beelde genummerde kostuums, die ontleend zijn aan het mode album „Zomerpracht", zijn patro rkrijgbaar tegen den prijs 50 ets. voor complets, 35 ets mantels en japonnen en 20 ets voor rokken, blouses, kleine a vond jasjes en kinderkleeding. Bij be stelling vooral opgevent ge wensch- maatnummer. Bestelling kunnen geschieden bij uw agent of bezorger door girostorting op No. 142700door toezending van het bedrag per postwissel of hel 60. Zomerjurk met lange taille. Groote kraag met das. Bok Verkrijgbaar in maat 4042, 44, 46. 2.50 M. d 140 cM. br. PATRON ENKANTOOR „PANOR A" NASSAUPLE1N 1. HAARLEM waarbij 10 ets. extra voor toezen ding per post verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook af halen aan het bureau van dit blad FABRIEKTE NIJMEGEN Klop de eierdooiers met de suiker 10 mi nuten voeg den wijn toe en klop de massa au bain Marie, totdat al het schuim verdwe- Frambozen - pudding 500 gram sap van versche frambozen 200 gram suiker 30 gram roode gelatine 1/8 Liter water y2 Liter slagroom. Verwarm het frambozensap met de suiker voeg de gelatine, opgelost in y2 Liter water, toe, en vermeng deze massa, als ze bekoeld is, met den geslagen room doe ze daarna in een steenen vorm. Frambozen-saus 1 d.L. frambozen-purée 2 eier dooiers 60 gram suiker 2 d.L. rijn wijn -enkele druppels citroensap. nen is. Wrijf de frambozen- purée door een paar denharen zeefvoeg deze massa met 't ci troensap bij de saus en roer alles opnieuw 5 minuten au bain Marie. Frambozen- likeur y2 Liter frambozen y2 L. Fransche brandewijn ci troenschil 200 gram suiker. Wasch de frambozen voeg ze bij den brandewijn met suiker en de citroen schil en laat alles 8 dagen met elkaar trekken. Roer er nu en dan in en giet het vocht voorzichtig van de vruchten af. Het vocht moet helder zijn. Frambozen-compote 500 gr. frambozen 150 gr. suiker. Wasch de frambozen druk de helft door een paardenharen zeef zet het op deze wijze verkregen sap met suiker op het vuur tot de suiker gesmolten is. Giet het daarna over de vruchten. Deze compote wordt koud gepresen teerd. is het verlangen van alle vrouwen. Hoeveel moeite doen ze om dit doel te bereiken en hoe vaak blijft suc ces achterwege door niet doeltreffende middelen Creme Mouson vrijwaart U voor zulke teleurstellingen, want Creme Mouson bevat alle noodige bestanddeelen tot onderhoud van het huidweefsel. Ze moet niet bij toeval bescherming bieden tegen invloeden van buiten, zooals b.v. zonnebrand, doch in de huid indringen en van binnen uit heilzaam werken. Daarop komt het aan De in de Creme Mouson verwerkte vetten kleven en glimmen niethaar geneeskrach tige, glycerine-houdende bestanddeelen worden door de huid geabsorbeerd met als direct gevolg, dat ruwe en roode huid- plekken binnen enkele uren verdwijnen. Verteaenwoordiger en Depothouder: HAEIJEN A ABENDS, Amsterdam, Keizersgracht 1S4

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 39