V* Een beeld van de verschrikkelijke verwoesting de letters op het vliegtuig kan men nog scherp onderscheiden. (Exclusieve foto Panorama.) NOG zijn we onze diepe verslagenheid over het verlies van de „Kwik staart" en de „Maraboe" amper te hoven gekomen, of weer wordt onze nationale luchtvaart door 'n zware ramp getroffen, de verschrikkelijkste in de geschiedenis van ons vliegwezen de „Gaai" in den San Bernardino- pas (Zwitserland) op weg van Milaan naar Amsterdam tijdens 'n hevigen storm, volgens de eerste berichten, tegen een rotswand te pletter geslagen. Dertien dooden vielen er bij dit tragische ongeluk te betreuren het is ditmaal een lange, droeve lijst die ons met schrik en ontzetting vervult. De K.L.M. beleeft thans een moeilijken tijd, een tijd van onverwachte tegenslagen en rampen, waarin zij gelukkig, dank zij haar uitnemenden staat van dienst, op de deelneming en sympathie van duizenden oprechte vaderlanders zal kunnen rekenen. Nu, meer dan ooit, heeft zij haar vrienden noodig Utt Bet verongelukte 53* de „Gaai." De staart van de verongelukte machine. Exclusieve foto Panorama.) De boordwerktuigkundige De radio-telegraf ist De heer Jos. van Langen, De heer 8. Hoogstra uit Dor- De heer en mevr. G. J. Philips uit Yught. J. G. J. Vocke. L. Aafjes. redacteur van de Ver.Kath. drecht, directeur van de N.V. De heer Philips was directeur van de Pers te Amsterdam. tot Exploitatie der Haven- vloeren- en parketfabriek, „De Tropen" te inrichting te Dordrecht. Tilburg.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 11