GEEN TIJD...! sanatogen LUX UW SPIECEL SS MEEDOGENLOOS! TOILET ZEEP SANATOGEN komkommers in het zuur 183. Jurkje met grooten schouderkraag met strookje, wijd rokje met voorbaan Verkrijgbaar in boven- irijdte 68 en 72 cm. Be noodigde stof 2 m. 90 cm. breed. 184. Jurkje met 'n groot stuk en gekleurd vestje, waaraan een ruim rokje gezet is. Mouwvolant. Verkrijgbaar in boven - wijdte 68 en 72 an. Benoodigde stof: 2 X de lengte d 90 cm. breed. Vran alle in deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die onlleend zijn aan bet modealbum „Zomerpracht", zijn patronen verkrijgbaar legen den prijs van 50 cis. voor complets, 35 ets. voor maniels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinder-kleeding. Bij bestelling vooral opgeven 't gewensehte maainummer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorger; door girostorting op No. 142700: door toezending van 't bedrag per postwissel of in postzegels aan bet l'ATRONENKANTOOR „PANORA" - NASSAUPLEIN 1, HAARLEM waarbjj 10 ets. extra voor toezending per post verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. De zon in het gezicht - en geen schade voor de huid, dank zij Pond's Creams I Houdt U ook aan Pond's voor bescherming van uw teint Wat is mooier dan een matte, door de zon gebruinde huid Be scherm echter Uw teint tegen zonnebrand aan zee en strand door Pond's Cold Cream Vrees de zon niet! Integendeel, gebruik haar - om mooier te zijn Laten de zomer en Pond's de bondgenooten zijn van uw charme Gebruik 's avonds, voor reiniging van de huid, Pond's Cold Creamover dag Pond's Vanishing Cream, die de huid verfrischt en verjeugdigt en die bovendien een uitstekende basis is voor Pond's Poeder. GRATIS monsters Pond's i ;/5 ctsin postzegels Door! VANISHING-EN 1 kosten aan Afd. 67, Pond's COLD CREAM Extract Co.. Amsterdam. POEDER 182. Zomerjurkje met gron ten schouderkraag, welke, evenals de klokstrookjes ran den rok, uitgepunt is en afgewerkt met 'n effen kleur. Verkrijgbaar in bovenwijdte 72 en '76 cm. Benoodigde stof 2,50 m 90 cm. breed. 39 Voor 9 Een lange fietstocht! Zwemmen, wandelen Gij doet op zoon vrijen dag eigen lijk te veel. Geef Uw lichaam en zenuwen een reserve aan kracht. Het kan met Sanatogen. Dan kunt gij méér doen en gij zult niet alleen minder vermoeid zijn, maar ook sneller over die vermoeidheid heenkomen. Sanatogen voegt kracht toe aan Uw lichaam en wat zeer belang rijk is bij wedstrijden het sterkt de zenuwen. Probeer het eens en gij zult zelf bemerken hoeveel prettiger gij U zult voelen. Het Zenuwsterkend Voedsel. In alle Apoth. en Drog. vanaf fl. 1 GEEN tijd.... geen tijd...., geen tijd.geen tijd.geen tijd hooren wij ooit wel eens wat anders tegenwoordig Niemand heeft meer tijd. Het is een akelig, naar, versleten, oud bakken excuus en toch wordt het altijd weer met den noodigen nadruk te berde gebracht. En het dwaze is, dat we heel goed weten dat anderen het toch niet geloo- venHet is een soort dooddoener voor vrijwel alles, we denken er nauwe lijks bjj na, we stamelen maar zoowat van „geen tijd". We hebben geen tijd om onze nagels een extra-beurt te geven, we hebben geen tijd om naar een tentoonstelling te gaan, wij hebben geen tijd om een handwerkje te maken, we hebben geen tijdvul zelf maar in Het is jammer van onze ongemanicuurde nagels het is zonde van die tentoonstelling, die nu alweer voorbij ishet is niet zoo aardig om een klaar gekocht cadeautje te geven, maar er zijn erger dingen. Wij hebben ook geen tijd om oude vrienden aan te houden en evenzeer ontbreekt ons de tijd om het-boek- waarover-iedereen-spreekt te lezen wij weten wel dat ons uiterlijk dat welverzorgde van vroeger mist, maar wat wilt ge. 1 Geen tijd Een jaar lang kan zooiets goed gaan, d.w.z. schijnbaar goed, misschien wel twee jaar of zelfs drie. maar dan komt er een oogenblik dat we als het ware even pauseeren. We zitten voor onzen spiegel en we schrikken van onszelf. zijn wij dat. Die. hm ja. gore tint. die fletse oogen. die ronde schouders, zijn wij dat heusch met die slordige haren en die heele houding van wat-kan- het-me-eigenlijk-schelen f Jawel dat zijn wijna een paar jaar van geen-tijd-voor-wat-dan-ook. Wij schrikken en hoe erger wij schrikken hoe heilzamer het is Natuurlijk is de ik-heb-geen-tijd uit vlucht heel vaak iets wat op waar heid berust, maar. even vaak is het niet meer dan een slechte gewoonte. Ja heusch Niet anders dan een slechte gewoonte, die een paar heel leelijke karaktertrekken in ons tot ontplooiing- brengt, n.l. gemakzucht, nalatigheid, onverschilligheid en nog zoo'n paar andere hoedanigheden, die wij zelf gewoonlijk niet, maar anderen des te beter opmerken. Er zijn weinig menschen die zooveel tijd vinden voor alles en nog wat, als juist zij, die in werkelijkheid „geen tijd" hebben. Laat ons een voorbeeld nemen aan hen en laten wij slechts bij uitzondering zeggen ik heb geen tijd De meeste dingen, die wij op deze wijze van ons afschuiven, vragen niet meer dan vijf of tien minuten en wanneer wij alle minuten, die wij gedurende iederen dag versnipperen, bij elkaar zouden voegen, dan. zouden wij met onzen ledigen tijd geen raad weten 6 komkommers 1 flesch azijnpaar schijfjes mierikswortel10 gram wit mosterdzaadpaar takjes dragon 1 Spaansche peper. Schil de komkom mers, halveer ze in de lengte; neem het zaad eruit met een zilveren lepel, snijd het vieesch in schuine snippers, vermeng deze met het zout, zet ze hierin een paar uren weg. Stort daarna de komkommers op een vergiet. Giet den azijn in een kom, roer de kom kommer erdoor; doe alles over in een goed gereinigde flesch of pot, voeg de kruiden toe en sluit de flesch of den pot met perkamentpapier of deksel Onverblddeliik toont hij, of Uw teint de leugdige frisheid gaat verliezen, of Uw gelaat de sporen gaat vertonen van een vermoeide huid! Wacht niet tot Uw spiegel U gaat teleurstellen! Zorg, dat Uw teint de jeugdige frisheid behoudt door het gebruik van Lux Tollet Zeep, die speciaal wordt beretd voor de verzorging van het gelaat. Want Uw huid is in onze samen leving aan ernstige gevaren blootgesteld. Straattucht vol ziektekiemen, duffe tucht in magazijnen en kantoren, keukenhitte, dit alles geeft ten slotte een vroeg verouderde, vermoeide huid. Laat Lux Toilet zeep Uw gelaat tegen deze nadelige invloeden beschermen. Het zachte schuim reinigt en zuivert tot diep in de poriën, en houdt de huid stralend en jeugdig. Geef Uw gelaat de luiste verzorging, die alleen Lux Toilet Zeep bieden kan. Een luxe zeep in ieder opzicht, alleen de prijs ts geen luxe, doch uiterst laag, stechts 12j cts. per labiet.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 39