Schitteren0 fruid CREME MOUSON KINDEROPVOEDING mmmmA Knellen Uw schoenen U? iHUNitïA is het verlangen van alle vrouwen. Hoeveel moeite doen ze om dit doel te bereiken en hoe vaak blijft suc ces achterwege door niet doeltreffende middelen Creme Mouson vrijwaart U voor zulke teleurstellingen, want Creme Mouson bevat alle noodige bestanddeelen tot onderhoud van het huidweefsel. Ze moet niet bij toeval bescherming bieden tegen invloeden van buiten, zooals b.v. zonnebrand, doch in de huid indringen en van binnen uit heilzaam werken. Daarop komt het aan De in de Creme Mouson verwerkte vetten kleven en glimmen niethaar geneeskrach tige, glycerine-houdende bestanddeelen worden door de huid geabsorbeerd met als direct gevolg, dat ruwe en roode huid- plekken binnen enkele uren verdwijnen. Vertegenwoordiger en Depóthouder: HAEIJEN ARENDS, Amsterdam, Keizersgracht 154 Zoef slapen gaan! EEN gezond kind moet af en toe een flinke keel opzetten dat was niet alleen een bakerswijsheid uit den tijd der neepjesmutsen, maar dat zal de moderne kraamvrouw-verpleeg ster u ook vertellen. Het schijnt voor den nieuwen wereld burger, of de burgeres, een uitstekende longengyrnnastiek te zijn. Overdag is dat nu zoo heel hinderlijk niet. Als de kleine niet op tijd voedsel krijgt schreeuwt ie Als hij niet verschoond wordt als het noodig is, zal hij wel huilen. Als hij te strak ingespeld wordt, zal hij het ook wel kenbaar maken. Ik heb het gezien in enkele groote En als de zuigeling moeder zijn wil kraamvrouw-inrichtingen in het buiten- kenbaar wil maken, als hij „in de armen land, en de directeur-geneesheer ver- wil genomen worden", kan zoo'n klein zekerde mij, dat deze manier voor menschenkind geweldig te keer gaan. moeder en kind de gezondste is. Hoeveel moedertjes, die geen hulp Daar worden de kleinen, nadat ze om zich heen hebben na den eersten voor den nacht nog eerst gereinigd zijn zwaren tijd, gaan er niet toe over, den en gevoed, in hun wiegjes gelegd en met kleine dan bij zich te nemen, om haar wieg en al in de zuigelingenkamer kindje zoet te houden. Vooral 's nachts gedragen. neemt ze het uit zijn wiegje, omdat de Hier slaapt een verpleegster bij het huisgenooten door zijn geschrei in hun kleine grut. En. zij laat de schreeu- rust gestoord worden. Die willen rustig wertjes stil schreeuwen en huilen. Zij slapen. vallen per slot van rekening wel in De man omdat hij 's morgens vroeg slaap, er weer uit moet naar zijn bezigheden. Na een nacht of drie, vier zijn ze De andere kinderen omdat zij naar er al aan gewend, zoodat de moeders school moeten. heerlijke rustige nachten hebben. En de buren, die er zoo'n last van Als deze kraamvrouwen naar huis hebben. teruggaan, brengen zij een welopgevoed Dan zit de jonge moeder met het kindje mee, want. dit is eigenlijk kindje in haar armen to£ het slaapt, de allereerste opvoeding van het wichtje. Ze wil het in de wieg leggen, maar Laten bakers en verpleegsters, kraam- dan begint de blaag opnieuw, zoodat zusters of familieleden, die de eerste ze hem in vredesnaam bij zich in bed week de zorg voor moeder en kind op neemt en zelf de zoo noodige nachtrust zich nemen, ook hiermede beginnen, ontbeert. Laten zij „moeders lieveling" er dade- En toch is het zoo eenvoudig, het lijk aan wennen, zoet alleen slapen kind er al, van den eersten nacht af, te gaan. aan te gewennen, alleen te slapen Het is heusch niet hard of wreed en al zonder huilen. heel spoedig zal de jonge moeder er o Tenminste een gezond kind zoo dankbaar voor zijn. Durft Ge oan pijn haast niet te loopen Y Hoe ondraaglijk is het. dat lijden aan de voeten, de ellende van eiken stap, die acute pijn veroorzaakt. Hoe gaarne zoudt ge als van ouds van zon en zomer genieten en er frisch en vroolijk op uit trekken. Maar een verre wandeling beteekent voor U een voortdurende kwelling. En toch is genezing mogelijk, al is de kwaal ook nog zoo erg. En op een simpele wijze. Een Radox-voetbad geelt onmiddellijk verlichting. De vrijkomende zuurstof, die in belletjes opstijgt, verfrischt en desinfecteert en reinigt de verstopte poriën. Daardoor kan de huid haar normale werking weer opnemen, en zure afscheidingen in spierweefsels en gewrichten, die de oorzaak van de kwalen en de pijnen zijn. weer langs natuurlijken weg verwijderen. Ge zwollen voeten worden weer slank, brandende pijnen houden direct op, de stijve spieren worden weer lenig. Daar Radoxzouten tevens de huid zacht maken, kunnen likdoorns en eeltknobbels zonder gebruik van mes of schaar een ge vaarlijk procédé verwijderd worden. De zuurstof werkt tevens versterkend op den bloedsomloop, wat een blijvende genezing in de hand werkt. Kortom, Uw voeten worden weer gezond en sterk, ge kunt weer lang staan en loopen, en elegante schoenen dragen, zonder pijn te lijden. RaTox is verkrijgbaar bij alle apothekers en erkende drogisten a f 0.75 per groot pak, omzetbelasting inbegrepen. ImporteursN.V. Rowntree Handels-Maatschappij, Heerengracht 209, Amsterdam. kalkduiveltje uw gevoelig haar niet in gevaar brengen Zorg, dat U hem vermijdt! Hij bezorgt talloze vrouwen heel wat last! Vrouwen, die gewone, alkalihoudende shampoos gebruiken! Zij krij gen een lastige, witte neerslag op het haar, die het dof en glansloos maakt en moeten haar toevlucht nemen tot een apart naspoel- bad, wat het euvel maar ten dele opheft. Aan al deze bezwaren wordt afdoende een eind gemaakt door Blondona en Brunetta, de alkalivrije haarwasmiddelen. Geen tijd rovend naspoelbad meer, terwijl Uw haar uiterst snel droog is. Elke blondine, die Blondona geprobeerd heeft, is verrukt over de fraaie, blonde tint. Het geheim hiervan is, dat alleen Blondona het preparaat Kamilloflor bevat met zijn ongeëvenaarde werking. En Brunetta is het enige haarwasmiddel, dat het heilzaam- werkende Hequil bevat, een speciaal pre paraat, dat donker haar een prachtige, diepe glans geeft. Vermijdt het kalkgevaar. Uw haar wordt dan ooit tevoren met VOOR BLOND HAAR 81. Japon van twee kleuren stof. Rok van effen stof, waarop 'n geruite taille gezet is. De rok loopt tot onder den arm door. Ver krijgbaar in maat 42, 44, 46. Benoodigde stof: 2.25 M. effen stof a 100 c.M. breed en 1.50 M. geruite stof a 100 c.M. breed. 76. Japon van t weekleurige stof, schuine sluiting, af gewerkt met plissé en kleine schootjes in de taille. Ver krijgbaar in maat 40, 42, 44, 46. Benoodigde stof: Geruite stof: 3 M. a 100 c.M. breed. Effen stof: 1 M. a 100 c.M. breed. ^an alle in deze rubriek afge beelde genummerde kostuums, die ontleend zijn aan het mode album „Zomerpracht", zijn patro nen verkrijgbaar tegen den prijs van 50 ets. voor compleis, 35 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avond jasjes en kinderkleeding. Bij be stelling vooral opgeven 't ge wensch- te maatnummer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorger door girostorting op No. 142700door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels aan het PATRONEN KANTOOR „PANORA" NASSAUPLEIN 1, HAARLEM waarbij 10 ets. extra voor toezen ding per posi verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook af halen aan het bureau van dit blad.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 39