De Olympische Spelen in 1936 Grootsche plannen van „Panorama" IS? 1jLÜ Ik heb kennisgenomen van uw voorloopige plannen inzake „Olympische Reizen" en heb in principe belangstelling voor 1. Een vierdaagsche reis. 2. Een weekreis. 3. Een reis 1—16 Augustus. Naam Adres Woonplaats DOORHALEN WAT NIET VERLANGD WORDT AN al de voor- deelen, welke liet abomiement op ..Panorama" reeds biedt, kan er weder om een worden toe gevoegd. Hij of zij, die er van profiteeren wil, leze het onderstaande s.v.p. met de noodige aandacht. Thans reeds zijn de oogen van heel de sportminnende wereld op Berlijn gericht, de prachtige Duitsche hoofdstad, waar in den zomer van het volgende jaar de Olympische spelen zullen worden gehouden. Berichten in de dagbladen hebben ons reeds verteld, hoe de Duitschers de zaken aanpakken. Er komt een Olympisch Stadion voor 100.000 bezoekers een prachtig zwem- stadion, dat ook al op een massaal bezoek berekend is kortom heel de groote Duitsche hoofdstad zal van 116 Augustus van het volgende jaar in het teeken der Olympische Spelen staan. Dat deze spelen zelf, wij bedoelen wat de prestaties betreft, alle vorige zullen over treffen, kan een ieder nagaan, die in de bladen de uitslagen van athletiekkampen, zwemwedstrijden enz. bijhoudt. Dan is er tenslotte nog het groote Olym pische voetbaltournooi, waaromtrent wij, wat de belangstelling betreft, wel niets behoeven te zeggen. Wat nu wel onze plannen zijn Wel, wij hebben het voornemen, om de abonnó's van „Panorama" in grooten getale de Spelen te doen bezoeken. Het staat wel vast, dat de belangstelling van de zijde van het publiek zóó groot zal worden, dat voor particulieren moeilijk of in het geheel niet aan kaarten te komen is. Wij hebben ons thans reeds met de officials te Berlijn in verbinding gesteld om gedaan te krijgen, dat voor de „Panorama"-lezers plaatsen zullen worden gereserveerdBoven dien zullen wij in staat zijn om onze lezers te doen profiteeren van kortingen op de treinreis, het maken van uitstapjes in Berlijn, enz. enz. Zoo is er b.v. in onze reizen ook plaats voor niet-sportliefhebbers, daar alles, wat van belang is gezien te worden, met een bezoek zal worden vereerd. Voor ons is momenteel de hoofdzaak „Hoe staan de lezers van Panorama tegen over onze plannen fWorden deze in breeden kring toegejuicht, dan zullen wij „IchrufedieJugendder Welf". Model van de geweldige Ólgmpia-klok, speciaal gegoten voor de Spelen in 1936. ze zeer binnenkort volledig ontvouwen. Thans reeds kan worden medegedeeld dat le reizen van 4 dagen, een week of langer kunnen worden geprojecteerd. 2e de prijs zoo laag mogelijk zal worden gesteld en dat onze abonn&s de reissom in b.v. maand elijksche termijnen kunnen betalen. ■3e onze deelnemers (sters) naar verkiezing een doorloopende kaart ontvangen voor den tak van sport, welke hen het meest interesseert. 4e de reizen zullen worden ondernomen tusschen l16 Augustus 1936. Voor wij onze plannen volledig publi- ceeren, willen wij echter weten in welke mate er interesse voor een „Olympische Beis" onder onze abonné's bestaat. Het is Een bezoek aan Berlijn in Augustus 1936. De Berlijnsche Dom bij avondlicht. de bedoeling dat wij een soort adhesie betuiging ontvangen van hen, die principi eel iets voor deze plannen voelen. Of zij tot onze deelnemers zullen behooren, kan natuurlijk eerst blijken als een volledige publicatie gevolgd is. Hun, die in principe onze plannen toe juichen, verzoeken wij vriendelijk bijgaand formulier in te zenden aan het adres „Panorama", Nassau laan 51, Haarlem, afd. Reizen. Het inzenden van dit formulier verplicht natuurlijk tot niets. Correspondentie over een en ander behoeft en kan eerst worden gevoerd, als wij onze reisplannen nader hebben bekend gemaakt. Onderstaand formulier kan met 1% gefrankeerd worden verzonden Afbeelding van het Olympische Stadion te Berlijn, dat zijn voltooiing nadert. Er is plaats voor ongeveer honderd duizend toeschouwer*.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 18