WONINCINRICHTINC 5 GOED VOOR HET GEBIT Ihv&bcUkt Onder verschillende vormen CRÈME SIMON M.A.T. RÈME SIMON CHeme: .StHON MAT Imp Etablissementen Barberot N.V.# Den Haag Crème Simon M.A.T. (matte aantrek kelijke teint) bezit onder een andere vorm de zelfde werkzame eigenschap pen als Crème Simon. Op volkomen natuurlijke wijze geeft zij dadelijk, zelfs aan de meest vette huid, een heerlijke matte teint, fluweelzacht, bevrijd van meeëters. Zij vormt een gezonde, frissche en houdbare basis voor het poeder en is in den waren zin een weldadig schoonheidsmiddel! Pr bestaan twee soorten vrouwen kelijken stoel een kleurige kimono, de huiselijke en de niet-huiselijke. Het duurde niet eens een kwartier Natuurlijk bestaan er wel duizend en het was er allergenoeglijkst. Huiselijk variëteiten van het specimen, dat tikte een reisklokje op de nachttafel Vrouw heet, maar voor het gemak zul- een paar mooie portretten keken van len wij de-soort-in-het-algemeen nu op den schoorsteen belangstellend d<- maar eens indeelen in de twee hierboven kamer in en toen onze vriendin thee genoemde groepen. boven bestelde, taalden wij niet meer Gij zijt dus huiselijk of gij zijt, om naar de moderne lounge van het hotel eens een leelijk woord te gebruiken, zóó gezellig was het daar in die kleine, „uitgaanderig". eerst zoo kille, ongezellige kamer. Tot welke van deze twee categorieën Kunt gij ook zoo tooveren met een gij ook behoort, één ding staat als een minimum aan hulpmiddelen paal boven water, n.l. dat gij een eigen- Hoevelen zijn er niet, die aan hun schap gemeen hebt met alle andere meubels de schuld geven van hun onge- vrouwen: het verlangen dat de plaats, zellig interieur, terwijl dezelfde meubels, die gij „thuis" noemt, geheel naar uw beter geplaatst, een geheel andere smaak is ingericht, dat thuis beteekent: kamer schijnen te scheppen, ergens waar het goed is te zijn (al hebt Hier volgen een paar goede wenken ge ook vaak zoo'n onbegrijpelijke haast voor hen, die zich gaan inrichten; wen- om er vandaan te komen ken, welke ook bij aankoop heel goed Uw huiselijke omgeving moet zijn ter harte genomen kunnen worden, een achtergrond, waartegen gij op het 1. Zet uw kamers vooral niet te vol voordeeligst uitkomt, een omlijsting, en doe reeds bij voorbaat afstand van die het beeld, dat anderen van uw meubels, die noch fraai, noch nuttig persoonlijkheid krijgen, tot zijn recht zijn. doet komen. Ruimte is minder leelijk dan storende Het smaakvol inrichten van een meubelstukken, kamer, om van een huis nog niet eens 2. Met verf kimt gij wonderen ver te spreken, is een gave, die lang niet richten, doch schilder nooit echt hout. ieder bezit. hoe oud het er ook moge uitzien. Lijn Er zijn menschen, die de ongezelligste olie en vernis treden hier in de plaats en somberste hotelkamers binnen een van verf. kwartier weten om te tooveren in een 3. Ongezellige oude stoelen, te oud allergezelligst vertrek, dat er uitziet, voor „modern" en te jong voor „antiek' als hadden zij daar reeds jarenlang kunnen, mits men er waarlijk gemakke- gewoond, omdat. het hun persoon- lijk in zit, door middel van een cre- lijken stempel draagt. tonnen hoes worden veranderd in nieuwe Wij hebben dit eens bijgewoond. meubels. Een jonge elegante vrouw betrad 4. Wanneer gij iets nieuws aanschaft, een smalle pijpenla van een hotelkamer, draag dan zorg er voor, dat het in een die op een binnenplaats uitzag. of ander opzicht past bij datgene. Drie weken zou zij er verblijven. wat gij reeds bezit, en laat nimmer Wij uitten een banalen troostwat één sprekende kleur de rest van uw kan het je schelen, het is maar voor woonvertrek grauw en groezelig doen zoo kort en overdag ben je toch altijd lijken. weg, enz. enz. Wanneer gij veel houdt van sprekende. Ze keek ons aan als begreep ze niet. helle kleuren, bedenk dan, dat op den Oh. mais tu sais. ik zou hier duur toch de rustige effen tinten hel geen dag, geen uur kunnen blijven, winnen, om in te wonen zooals het nu is. Uw huiselijke omgeving inoet ook De handtasch ging open, om het kou- een rustplaats zijn, waar de gedachten de schelle licht werd handig een geel en de zenuwen zich ontspannen, een zijden zakdoekje geknoopt. plek, waar gij tot uzelf kunt komen. Een helder rose linnen kleedje, een zonder dat uw aandacht voortdurend snoezig dekkleedje uit den koffer werd wordt afgeleid. En dan nog iets: zorg. op de tafel gelegd en deze werd voor het dat gij zooveel mogelijk een eigen hoekje raam gezet. hebt, een vast plaatsje, waar de huis- Iets, dat er uitzag als een smal lang genooteu en vooral de kinderen u ten servet, kwam op den groezeligen schoor- allen tijde kunnen vinden. „Moeder- steen te liggen. eigen plaats" is een lieve en vertrouwde Een ontstellend aantal borstels, kam- gewoonte (voor velen in later jaren men, fleschjes e.d. vonden daar een een weemoedige herinnering), een ge- plaatsje, geflankeerd door een trommel woonte, waarmede tegenwoordig helaa - biscuits en een bouquetje. te veel gebroken wordt. Op de tafel een stapeltje reislectuur AMY GROSKAMP en schrijfgerei, op den eenigen gemak- TEN HAVE PER PAKJE Eischt uitsluitend Hollandsche verpakking. Het is UW waarborg voor kwaliteit. i-Ne wetenschappelijke huidverzorging, geleid door een langdurige onder vinding, biedt U thans onder 2 ver- schillendevormen de actieve en volkomen onschadelijke bestanddeelen, die U in staat stellen de gezondheid, jeugd en schoonheid van Uw huid te bewaren of te verkrijgen. Opgenomen, door een lichte massage van de nog vochtige huid, werkt Crème Simon direct op de onderste huidlagen in, die zij voedt en versterkt. Het is deze crème, die zooveel vrouwen in staat stelt tot op gevorderde leeftijd een gelaat zonder rimpels te behouden, handen- als van een jong meisje en een 'raai décolleté. Onmisbaar ook voor de verzorging van baby. Probaat middel tegen pijnlijk trekken na het scheren. Crème Simon is waarlijk de familiecrème

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 37