VlissingenR.B.C. (2-1). Het is Vlissingen mogen gelukken beide puntjes in dezen wedstrijd binnen te halen. De wind deed veel afbreuk aan het spel. liet elftal van Vlissingen, dat met nieuwen moed de competitie begon. De keeper van Vlissingen is uitgeloopen en redt vallende. DROEF en donker zette de tweede voetbal zondag in. Een miezerige motregen heeft velen weerhouden om de verrichtingen dei- voetballers in hun eerste verkenningen te gaan be kijken. Over het algemeen is het Zondag in onze om geving niet al te mooi geweest, daar de wind enorm afbreuk heeft gedaan aan het spel. In alle verslagen zal men dan ook kunnen lezen, dat de wind bondge noot of tegenstander is geweest. Zoo heeft Vlissingen in Roosendaal voor de rust den wind tegen gehad en dat ondanks dat toch met blanken stand de rust in ging was een bewijs, dat Vlissingen het na de rust wel zou klaren. Inderdaad is het ook gelukt R.B.C. te verslaan. Middelburg bracht het niet zoo ver en liet zich op eigen terrein een puntje afsnoepen door Hero. De Bredasche ploeg kwam wel heel anders voor den dag als vorige week tegen Zeelandia. Het spel was nu ongetwijfeld sterker, al was o.i. een over winning voor Middelburg verdiend. Voortdurend was Middelburg sterker en het slechte schieten van de voorhoede moet als oorzaak van het doelpuntlooze resultaat aangemerkt worden. Goes voegde aan het eerste magere resultaat nog een tweede toe en nu was Baronie de overwinnaar, 't Werk van de Zeeuwsche ploeg beperkte zich eigen lijk tot verdedigen en met man en macht was het tot kort voor het einde gelukt het doel schoon te houden. Toen het 30 geworden was, ging Goes nog sterker verdedigingslinie opstellen, wat o.i. fout was. Waar om niet alles op alles gezet en den aanval gedwongen tot activiteit f Zeker, het is zeer best mogelijk, dat de verdediging dan geen stand zou hebben gehouden en dat het op een débacle was uitgeloopen, maar wat geeft het tenslotte of er al eens een keer met groote cijfers verloren wordt. Laat de aanval zich inwerken en oefenen op de verlerlei, voor de aanvallers nog on bekende, moeilijkheden, welke de sterkere tweede klasse-verdedigingen hen bieden. Duizend maal is Terneuzen is al even arm als Goes en heeft samen met de baby's nog een groote nul als aantal punten staan. Heteenige verschil is, dat de aanval tenminste vijfmaal heeft gescoord, al is de verdediging dan ook een keer meer gepasseerd. Het was misschien de Terneuzensche kermis, welke nog wat in de beeneu zat, maar toch moet Terneuzen oppassen niet al te ver achterop te geraken. De reserves leden aan het zelfde euvel als hun grootere broers en in Hoofdplaat kregen ze geen kans. Breskens deed weer eens een van die wonderlijke dingen en liep in Sluiskil een grooten achterstand in, om tenslotte met een oneven goal te winnen. En wat te zeggen van onze West-Zeeuwsch- Vlaamsche baby, die in Sas van Gent eens eventjes hoog van den toren blies en de oranje-mannen een fiksch pak voor de broek gaf. Oostburg is wel uit z'n slof geschoten, 't Is mooi, jongens, maar niet te hard van stapel Axel gaf den gasten 'n vriendelijk onthaal, dat weten we zeker, maar om nu Hulst ook nog de punt jes te gunnen, dat zou te veel van de gastvrijheid gevergd zijn en daarom moest Hulst met leege han den huiswaarts. Zeelandia 2 en Zeeuwsche Boys hebben den buit maar verdeeld en ieder een puntje veroverd. Zierik- zee en De Zeeuwen wisten het ook niet beter op te lossen en we vermoeden, dat De Zeeuwen na de verre reis tevreden zijn met den uitslag. R.C.S. en Eiland Boys zijn twee buren, die elkaar wel wat gunnen, maar als 't tenslotte op de winst aankomt toch ieder voor liet hunne te vechten weten en zoo kon R.C.S. niet anders doen dan de vroegere Z.V. B.-concurrenten met leege handen huistoe sturen. De overwinning was niet zoo groot, maar ook 1 puntje verschil telt mee. En tenslotte heeft in de Zuid-Bevelandsche bin nenlanden Hansweert weer eens het genoegen van een overwinning gesmaakt en Goesche Boys twee puntjes afgekaapt. Als we ons niet te sterk vergissen, zijn dit wel de twee zwakke zusjes, die het hoogstens elkaar, maar niet de rest. lastig zullen maken. het gezegd, dat in den aanval de beste verdediging ligt. Laat Goes dat recept ook eens probeeren. Zeelandia veroverde het eerste puntje en dat nog wel in een uit-wedstrijd tegen Dosko. Dat is o.i. nog lang niet slecht, vooral als men weet, dat de Dosko- keeper danig aan den tand is gevoeld. De groenzwarte ploeg komt er beter in en zou j.l. Zondag zelfs gewon nen hebben als niet een ongelukkig toeval vlak voor het einde Dosko een doel- puntje had bezorgd. Het kan dus beter dan vorige week en dat moet Zeelandia den noodigen moed geven om van de eerste nederlaag over het gelijke spel tot de overwinning te komen, al twijfelen we er aan, of dat a.s. Zondag in de eerste derby al zal gelukken. Wielrennen. Te Terneuzen hadden op Zaterdag 21 Sep tember de sluitingswedstrijden plaats op de wielerbaan aldaar. Ook de plaatselijke renners kregen bij deze gelegenheid een kans. De nieuwelingen Steketee en Leemkneeht worden gehuldigd om hun prestatie in de onmin ut. MiddelburgH ero (0-0). Ondanks verschillende aan vallen van beide zijden wist niemand te doelpun- tiii. De verdediging van Middelburg in actie. Voetbal Middelburg-Hero (0-0). Een verwoede aan val op het doel van Hero, die werd afgeslagen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 19