Zeeuwseh Nieuws Dr. Buer's PURE LECITHINE 27 zenuwstof dat is het in de zenuworganen, hersenen en rugge- merg aanwezige Lecithine verbruikt en niet toereikend aangevuld geworden. Slechts rijkelijke voeding met Lecithine kan Uw zenuwen ^^^^B gezond en werkzaam houden en U voor de dikwijls ernstige gevolgen ^^^B van nerveuze ziekten als: nerveuze slapeloosheid, afmatting, vroeg- tijdige zwakte, nerveuze hoofdpijn en -hartbezwaren behoeden resp. hiervan bevrijden. Wie steeds frisch en paraat wil zijn, wie gezonde zenuwen wil hebben, neme daartoe de door artsen en klinieken beproefde zenuwvoedingsstof Verkrijgt), bij Apoth. en Drogisten. Gratis brochure en proefdoos op aanvr. bij Holl. Lecithin-kantoor. Arnhem, I Paul Krugerstr., of BOROMAG, Heerengr. 258, A'dam-C Te Middelburg vierde de Gereformeerde school aan de Gravestraat haar 75- jarig bestaan. Foto van secretaris van Middelburg in hun midden. Links: Voor de feestvie ring stond ook een tooneel- stukje op het programma, dat een schoollokaal voor stelde uit het midden der 18e eeuw met de wijze van lesgeven in dien tijd. Op 17 September bracht de Commissais der Koningin in Zeeland, jhr. Quarlesvan Ufford, een bezoek aan Ierseke, aan het gemeentehuis begroet door burgenheester Gunning. Voor het eerst werden te Ierseke grasbaan-wiélerwedstrijden ge houden met renners uit Ierseke, Middelburg, Goes, Souburg, enz. Links: In den afvalwedstrijd op de Ierseksche grasbaan werd winnaar de jeugdige renner Lacoord uit Souburg. Rechts: Nog een kiekje van de Wemeldingsche Koninginnefees ten: een der hoogtepunten van den optocht, de Piet Hein.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 27