BOEVENSTREKEN D.D.D. Hees C- OPENBEENEN NUR*BLOND NUGGET Hier is zij dqr± f 730.-. f 295.-. DELFT GENEESMIDDEL TECEN HUIDAANDOENINGEN BLOND GOUDGLANZEND 32 De kleinste Vleugel met den grootsten toon. 131j c.M. dus nog 30 c, kleiner dan de B a b y Vleugel. 3 maal krujjinarig met dubbelen zangbodem. Een Vleugtff» welke in de kleinste Flat past. Een Vleugel 1 0 jaar schriftelij tie geleverd woi menschengenera leeft en de prijs Occasions nog voordeeliger Vraagt eens plattegrond van dit vleugeltje en cata logus No. 7 van Gnom, Liliput en Baby Vleugels. Vraagt ook catalogus van Mini Piano's, Pianochord en Heim Piano's. De Mini Piano is sierlijk, stijlvol en l&k iets aparts en kost slechts Occasions nog voordeeliger Alle instrumenten worden in de fijnste .poutsoorten geleverd. Vraagt eens aan bij de Fabr. van Muziekinstrumenten door Dave Carreys. Waarom zoudt U nog langer sukkelen met beenwindsels en vettige zalven, terwijl duizenden lijders aan Open Beenen, Ekzeem en andere huid aandoeningen het D.D.D.-Recept van Dr. D. Dennis met succes hebben aangewend? Reeds de eerste druppels geven dadelijk verlichting, terwijl ook Dauwworm. Zweren, Puistjes, de gevolgen van Zonnebrand en Insectenbeten, spoedig wijken voor de geneeskrachtige werking van dit heilzaam middel. Koopt nog heden een flacon D.D.D. bij Uw Apotheker of Drogist. Proefflacon 75 ct. Groote flacon 2.50. A 26 EEN aardige grap was dat, die ik niet Dick Buffy uithaalde. Nog drie van die grappen en ik kan van mijn geld gaan leven. En het aardigste was, dat ik er heelemaal geen geldelijk voordeel mee op het oog had. Het was alleen een wraakneming van me oor een grap, die Dick met mij had uitgehaald. Een echte boevenstreek, lien hij beter had kunnen laten. Dan had hij tenminste nu niet in de misère ezeten en zou hij voor de rest van zijn leven hebben kunnen rentenieren. De geschiedenis begon bij de Aider- shot-Voorjaarsrennen. Ik had heel aar dig gewerkt, hoven alle verwachting. De buit bedroeg rond vijfhonderd pond, een schitterend honorarium voor 'u paar uur opereeren, als je rekent wat een échte chirurg daar allemaal niet voor moet doen. Terwijl ik bezig was, zag ik Dick Buffy rondloopen met een gezicht als een spin. Ik bedoel niet even léélijk, maar wél zoo kwaad en bijterig. Na tuurlijk begreep ik, dat hij nog geen schijn van kans had gehad. Dat kan je zoo hebben in ons vak je weet waar het zit, je vermoedt dat er góéd wat zit, maar net op het oogenbük, dat je je slag wilt slaan, komt er iets tusschen, dat je kans verknoeit. Na afloop van de rennen telde ik de winst en deed alles in mijn porte feuille. De andere, leege portefeuilles poetste ik thuis netjes op, zoodat er -een vingerafdrukken meer op voor kwamen. Toen deponeerde ik ze in een brievenbus, hetgeen zoo mijn vaste gewoonte is, om den moed er niet heelemaal uit te halen bij de politie. In „Smokys Smoke-bar" trof ik Dick Buffy. „Hallo, hoe ging het vandaag vroeg ik hem, maar ik zag al aan zijn chagrijnig gezicht, dat liet mis was geweest. „Schei maar uit, ik heb zelfs geen vingertop in 'n andermans zak kunnen krijgen," mopperde hij. „Hoe is 't met jou gegaan, geluk gehad f' „Vijfhonderd," zei ik, ,,'k ben best tevreden." Dick liet duidelijk zijn afgunst blijken. I k deed natuurlijk, alsof ik niets merkte en weldra ontdooide hij. Wij brachten nog een vrij gezelligen avond door en toen ik naar huis ging, liep hij zoover met me mee. 't Was mistig en op den hoek van een straat botste ik plotseling tegen iemand op. Dat was Dick's schuld en later begreep ik, dat het opzet van hem was geweest. De vreemde foeterde wat en ik gaf hem natuurlijk naar verdienste terug. Er kwam gelukkig een eind aan, toen Dick me bij mijn schouder greep en meetrok. Bij den volgenden hoek namen wij afscheid. En nauwelijks was hij weg, of ik miste mijn portefeuille met de vijfhonderd pond. Toen viel het me pas in, dat hij me opzettelijk tegen dien vreemde had opgebotst en begreep ik, dat niemand anders dan hij me kon hebben gerold. Natuurlijk was ik woedend om dien gemeenen streek. Ik zocht hem 's mor gens op, maar hij lachte me in mijn gezicht uit. „Ga maar naar de politie, als je me ergens van verdenkt," tartte hij me uit met een gemeene grijns. Ik was nijdig als een spin, maar wat hielp me dat Er was absoluut niets aan te doen. Als ik naar de politie liep, zat ik zelf in de knip en een vechters baas- was ik niet. En dus bleef me niets over dan te berusten. Maar ik deed het met het vaste voornemen, liem die grap vandaag of morgen betaald te zetten, al wist ik nog niet goed, hoe ik dit aan zou kleeden. Een paar weken later kreeg ik echter mijn kans. Ik stond met een vriend voor het bureau van de „Daily Mail", toen juist de bulletins met het laatste belangrijke nieuws werden opgehangen. „Lees eens," zei Jimmy Beck, naar het raam wijzend. Tot mijn verbazing las ik het volgen de bericht „Hedenmorgen omstreeks half tien is de kaslooper van de Edinburgsche machinefabriek in den ondergrondscheu trein van een actetasch beroofd, inhou dend twaalfduizend pond aan klein en groot bankpapier. De tasch werd hem bij het verlaten van den trein in het gedrang ontfutseld. Van den dader ontbreekt elk spoor. De benadeelde directie heeft 25 belooning uitgeloofd aan hem of haar, die aanwijzingen verstrekt, welke leiden tot opsporing van het gestolen bedrag." „Wel, is dat even de moeite waard geweest V' lachte Jimmy. „Een boffer, wij krijgen er geen kans aan." Ik 'moest hem tot mijn spijt gelijk geven en daarop liepen we door. Een eind verder zag ik plotseling Dick Buffy aan de overzijde van de straat loopen. Hij slenterde verveeld langs de etalages en zag eruit, om 'm een penny te geven. Blijkbaar had hij mijn vijfhonderd pond er dus al doorgejaagd en zat hij even slecht in zijn contanten als wij. Op den hoek van de volgende straat zag ik een diender staan en toen viel me plotseling een aardige grap in „Kom mee, Jimmy, ik zal Dick eens een plezierigen middag en avond be zorgen," nam ik mijn vriend bij den arm. Wij staken de straat over en wachtten totdat Dick voorbij den agent was Toen liep ik vlug op den diender toe. „Agent, ziet u daar dat jongmensch loopen 1" wees ik hem Dick aan. „Dat is de beruchte Dick Buffy. „Ik ken 'm, wat is er met hem aan de hand vroeg de agent en tegelijk maakte ie zijn revolvertasch alvast los. „Dat kan goed worden," dacht ik en ik deed net, of ik erg zenuwachtig was. „Als u 'm grijpt, dan hebt u den dief te pakken van die actetasch met twaalf duizend pond, die ze vanmorgen van dien kaslooper gestolen hebben. zei ik. Ik kreeg géén kans, om er nog een woord aan toe te voegende agent was al weg. Jimmy en ik hadden het grootste plezier. Toen zag ik, dat de agent Dick met een hand beet greep. In de andere hield hij zijn revolver en Dick schrok er zóó hevig van, dat-ie als levenloos door zijn knieën zakte. De agent boeide meteen zijn polsen en toen riep hij een taxi aan. Dat was de aardige grap, waarmee ik wraak nam voor den boevenstreek, dien Dick Buffy met me uitgehaald had. Maar niet lang daarna werd de grap nog veel aardiger. Tenminste voor mij, en niet voor Dick Buffy. Want toen kreeg ik drieduizend pond belooning en Diek twee jaar gevangenis straf. Neen, niet voor die grap, maar omdat ze die twaalfduizend pond wérkelijk bij 'm thuis achter het behang gevonden hadden MAAK HAAR - ook wanneer x het #1 J donker geworden door het EENMAAL te wasschen, zonder bleeken. Blondines Wanneer Uw haar donker is ge worden tot een vaalbruine tint, dan maakt het Uw geheele verschijning kleurloos. Doch U kunt den betooverenden glans, die in Uw haar verborgen is en die U cachet, charme en schoonheid verleent, terugwinnen. NUR- BLOND geeft het dof en donker geworden blond haar de gouden schoonheid der kin derjaren terug en beschermt het lichtblond haar tegen donker worden. Vale tinten worden weer bekoorlijk zonder bleeken of verven en zonder wasschen met henna. Probeer deze schitterende speciale shampoo nog heden en let eens op, hoe geheel anders het is, dan de middelen die U tót nu toe hebt gebruikt. NURBLOND wordt over de geheele wereld gebruikt en is overal ver krijgbaar. Let op de Hollandsche verpakking, daar alléén deze de deugdelijkheid waar borgt. Imp. Firma B. Meindersma, Den Haag, Amsterdam, Sneek. NURBLOND schuimt wondervol en laat geen kalkzeepsluier achter. DE SPECIALE SHAMPOO VOOR BLONDINES VOOR ALLE SCHOENEN «g.ju"!S Kil»-***

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 32