Li* PADDENSTOELEN- BON~' Haren groeien weer Silvikrin Haren Groeien door Silvikrin Een Silvikrin Proef- Behandeling voor 3 weken Gele hanekammen en boven in den hoek de dubbelgangers, de „valsche hanekammen". Vergiftige witte knol-amanieten Telkens wanneer U in den spiegel kijkt, ziet U dat Uw haar in gevaar isMaak Uw haar weer gezond, maak het weer dik, sterk, krachtig, weelde rig en vol door Silvikrin. Een zeldzaam aanbod aan allen, die sukkelen met hun haar. 500.000 Proef- Behandelingen stellen wij beschikbaar voor den uitzonderingsprijs van 75 ct. Op zulk een gelegenheid heeft U jaren gewacht. Grijp nu de kans, dit komt nooit weer. 3 weken lang Silvikrin gebruik voor 75 ets. d. i. per week 25 ets. Qijt kan niemand zich ontzeggen, dat karfèlkeen betalen. Haast U, haast U en over tuig U. Zie hoe Uw haar weer groeit door Silvikrin. Geef den bon aan Uw winkelier en schrijf ons na 3 weken hoe de Proef- behandeling is bevallen. voor Volledige Proefbehandeling I voor 3 weken tec Tegen dezen bon zal Uw Apotheker, Drogist of Parf. U een Silvikrin Proefbehandeling voor 3 weken overhandigen tegen den uitzon- deringsprijs van.. Wanneer Uw winkelier geen Silvikrin Proefbehandelingen voorradig heeft, zend dan de bon aan ons met 75 ets postzegels. Silvikrin Laboratorium Rotterdam - Parijs - Londen - Brussel - Zurich DE herfst is gekomen met zijn grijze regendagen en heeft ze uit den grond te voorschijn getooverd, de paddenstoelen, die met hun gekleurde hoeden den boschgrond sieren. Er is iets wonderlijks aan paddenstoelen, iets ge heimzinnigs, of ze komen uit een toover- wereld en dat men ze daar altijd mee in verband gebracht heeft, bewijzen de vele namen als satans-boleet, heksen kring, elfenbankje, enz. Misschien komt dat ook wel door hun plotseling op schieten en even mysterieus verdwijnen, want paddenstoelen hebben maar een kort leventje. Tijdens hun bestaan heb ben ze niets anders te doen, dan het fijne poeder (de sporen), dat tussclien de hoedplaten zit, en dat het zaad is voor nieuwe paddenstoelen, te laten vallen, enmensch en dier tot voedsel te dienen, tenminste de niet-vergiftige soorten. Iedere boschvriend kent wel de hel gele hanekammen of canterellen, met den sterken pepersmaak, die, toebereid met geroosterd brood, een delicatesse zijn, maar misschien meer nog. een plezier om tusschen het mos te gaan zoeken. Liefst in de buurt van eiken hakhout. Door den gekartelden hoed- rand herkent men ze heel gemakkelijk, maar soms is de hoed bijna glad, en dan zijn ze moeilijk te onderscheiden van hun dubbelganger, den valschen hanekam, die bijna eenzelfden vorm en kleur heeft, gelukkig echter, onschadelijk is. Vooral bij de piepkleintjes, die 't lekkerst zijn en die als gele spijkerkopjes in het mos zitten, zijn de twee soorten moeilijk uit elkaar te houden. De eetbare bosch-champignon wordt wel eens verward met de hier afgebeelde witte knol-amaniet, die zéér vergiftig is, maar onmiddellijk herkend kan worden aan de manchet om den steel en den verdikten voet, die rondom door een soort zakje ingesloten is. A. B. Wal bevalt U beter een kaal hoofd of gezond haar? Neem een stuk papier en bedek eerst de eene, dan de andere helft, wat bevalt U beter?

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 32