ZEEUWSCHE SPORT VOETBAL, STORM EN REGEN 19 ANDERMAAL is regen spelbreker geweest j.I. Zondag. Eigenlijk heeft het voetbal seizoen, dat enkele weken geleden begon, nog slechts één goeden Zondag gekend en dat was vorige week. Nadat Zaterdagmiddag een rierende storm de kusten gebeukt had, leven en „oed bedreigend, deed een schitterend zonnetje ons Zondagmorgen in de vroegte het beste verwachten. Helaas, de dag was nog niet oud, toen een druilerige motregen een naargeestige stemming bracht over steden en dorpen. Na den middag ontlastten enkele stortbuien zich en na een begin der wedstrijden onder twijfelachtig weer, moesten verschillende na een half uur spelen worden af gelast. Van de tweede-klassers speelde alleen de Vlissingsche ploeg den wedstrijd tegen Dosko te Bergen op Zoom uit en kreeg met 20 klop van de Bergenaren. Zeelandia was in Goes op be zoek, maar kon onverrichterzake huiswaarts keeren na een kleine helft van den wedstrijd gespeeld te hebben. Dat Goes toen een 2O-voorsprong had, geeft te denken. Middelburg en R.B.C. gaven hun waterballet in de Nadorst, doch brachten het ook niet verder dan een half uur. Ondanks regen, wind en modder gaf dit halve uurtje toch nog aantrekke lijke momenten te zien. Met een blanco score is ten slotte inrukken geblazen. De derde-klassers hebben het hier en daar nog tot een einde gebracht en zoo bleek R.C.S. sterker dan Hansweert, terwijl Zierikzee op een flink Vlis- singen II strandde. Wat geeft de volgende Zondag 1 Terneuzen krijgt Middelburg op bezoek. Hoewel Terneuzen er dit seizoen nog niet veel van terecht gebracht heeft, ligt o.i. hier toch voor Mid delburg een zeer gevaarlijke klip. Het zal niet zoo ge makkelijk zijn die te omzeilen en het zou ons zeker ver- RecMsDe overdekte „tribune" te Middelburg. Toen de regen met stroomen begon neer te val lenzocht het publiek een goerl heenkomen of school onder de afzetting, die het veld omheint. De geïmproviseerde overdekte tri bune, die de noodzakelijkheid van een merkelijke overdekte opnieuw bewijst. Storm en regenluchten langs de Schelde. met huivering terug aan het Souburgsche beker partijtje. In de derde klasse kan Axel wel winnen van Hoofd plaat, al wordt het een kwade dobber. Of Oostburg al tegen Breskens op kan, betwijfelen we. Evenmin willen we gelooven, dat Terneuzen 2 zal gaan ver liezen in Sas van Gent. Oranje zal het thuis niet bolwerken tegen de T erneuzen -reserves. Middelburg 2 moet kunnen winnen van Gocsche Boys en dat het op een nederlaag van de thuisclub zal uitloopen, daarop zouden we niet graag wedden. R.C.S. kan zich thuis ook wel staande houden tegen Zeeuwsche Boys, al zal deze ploeg meer moeite opleveren dan hun Goeselie collega's. Oppassen, R.C.S. en aanpakken, Zeeuwsche Boys, dan kan het een mooie partij worden. Zierikzee krijgt Eiland Boys op bezoek. Dat wordt een lange en dure reis voor de baby's en daarbij moeten zij er maar op rekenen, dat ze ook geen winstpunten opleveren zal. Ten slotte geven we de Vlissingen-reserves een goede kans tegen Hansweert, al wordt het o.i. geen groot verschil in doelpunten. Ziehier den horoscoop voor a.s. Zondag. De ploegen gedoodverfd als winnaars hebben de prognostiek te bevestigen, de dito verliezers hebben een moeilijker taak om ons waarzeggerijtje belachelijk te maken. Wij zullen het hun heuseh niet kwalijk nemen. liet publiek trotseert op den Boulevard evenzeer de storm en den regen als op het voetbalveld. De keeper van TC.B.C. moet ingrijpen. wonderen, als Terneuzen er niet in slaagde Vijgeboom voor de eerste maal te passeeren. R.B.C. en Ilero kan een gelijk opgaand partijtje worden, waarin de thuisclub de handen vol zal hebben, om ten slotte niet aan het kortste eind te trekken. Vlissingen ontvangt de Baro nie en het zou ons niet ver wonderen, als het een neder laag voor Vlissingen werd. Het wordt tijd, dat de rood-witte ploeg zich eens van een be teren kant laat zien, dan tot heden het geval was. De beste rehabilitatie zon wel een over winning op De Baronie zijn. Dat Zeelandia het tegen T.S.C. zal klaren, betwijfelen we. Eigen huis geeft wel eenig voordeel, maar niet genoeg om baas te blijven over de Oosterhoutsche ploeg. Maak er het beste van, Zeelandia. Goes moet ten strijde tegen Dosko en gaat logisch gesproken de volgende nederlaag tege moet. Of.zouden de goede vooruitzichten, welke de ploeg tegenTerneuzen opende en tegen Zeelandia consolideerde, einde lijk tot resultaat leiden We hopen het, maar denken gelijk Ondanks den regen en het kletsnatte veld werden te Mnldelburg en Goes de vastgestelde wedstrijden in 2A nog begonnen, maar reeds na een half uur beëindigdTe Middelbu rg was de stand toen tegen K.B.C. gelijk, te Goes had de plaatselijke club reeds een voorsprong van 2-0 behaald op Zeelandia. Ben kiekje uit den wedstrijd Middelburg K. B.C.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 19