ONS ZEELAND PALMOLIVE FOTODIENST VAN VRAAGT EEN ADRES J. P. C. MEEUWSE +**kan een FotlgGfS rijwiel en f. 500.- waard zijn! Vlissingen, Badhuisstraat 5 Telefoon No. 81. Denk aan Uw zenuwen! méér dan zeep.... een schoonheidsmiddel! 27 de zenuworganen, hersenen en ruggemerg aanwezige Lecithine ver bruikt en niet toereikend aangevuld geworden. Slechts rijkelijke voeding met Lecithine kan Uw zenuwen gezond en werkzaam houden en U voor de dikwijls ernstige gevolgen van nerveuze ziekten als nerveuze slapeloosheid, afmatting, vroegtijdige zwakte, nerveuze hoofd pijn en -hartbezwaren behoeden resp. hiervan bevrijden. Wie steeds frisch en paraat wil zijn, wie gezonde zenuwen wil hebben, neme daartoe de door artsen en klinieken beproefde zenuwvoedingsstof Dr. Buer's Pure Lecithine Verkrijgbaar in doozen a 32, 52 en 100 fascikels (kuurverpakking) bij Apothekers en Drogisten. Gratis brochure en proefdoos op aanvraag bij Hollandsch Lecithin-Kantoor, Paul Krugerstraat 1, Arnhem of Pharmaceutische Union, Wernerlaan 3, Hilversum. Herjststemming in landelijk Eikerzee. De fotodienst van Ons Zeeland is uitsluitend gevestigd te Gebeurtenissen, die voor publicatie in ons blad gefotografeerd dienen te worden, moeten worden gemeld, rechtstreeks en tijdig aan dit adres. Wij kunnen niet overgaan tot opname van foto's van gebeurtenis sen, waar het onzen fotograaf niet ver gund werd zelf zijn opnamen te maken. Overspannen zenuwen hebben U reeds dikwijls bij het oversteken der straat door het signaal van een plotseling naderend voertuig een I schrik door alle leden gejaagd. Nog langen tijd daarna kon U zich hiervan niet vrijmaken. Zwaar zijn de eischen, die het gestadig toe- nemend grootstadsverkeer en -lawaai, zijn haasten en jachten, Uw beroep en de sport aan Uw zenuwen stellen. Gestadig worden verhoogde paraatheid en werkzaamheid van de zenuworganen verelscht. Het is daarom niet te verwonderen, wanneer Uw zenuwen op een gegeven oogenblik overspannen zijn geworden, wanneer zij steeds vaker wei- geren, wanneer plotseling schrikken U bewijst, dat het gecompliceerde i uufiH organisme van het zenuwstelsel niet meer nauwkeurig functionneert. Uitstekend bevonden door dokters en klinieken i Door de overmatige werkzaamheid is te veel zenuwstof dat is het in van een zieken of eenzamen Nederlander om daarheen geregeld Uw nummer van „Panorama" te kunnen zenden aan: Amstelveenscheweg 253 - Amsterdam (Z.) Strooken (zonder postzegel) worden dan toegezonden In den grooten Palmolive-wedstrijd moet dagelijks een Fongers- rijwiel ter waarde van f 39.50 (of in contanten f 35.-) worden gewonnen. Bovendien worden 50 waardevolle extra prijzen per dag toegekend. Koop 3 stukken Palmolive zeep en schrijf ons op gewoon briefpapier of op een speciaal inschrijf-formulier met niet meer dan 30 woorden waarom U Palmolive zeep verkiest Bovendien kan Uw inzending één van de dage lijks beschikbaar gestelde Fongers rijwielen of extra prijzen winnen en ééns per maand een Hoofdprijs van f 500— Is dit niet de moeite waard? Dagelijks 51 winnaars. Stel dus niet uit - koop nu Uw 3 stukken Palmolive en beantwoord boven staande vraag. Zend zoo dikwijls in als U wenscht. doch voeg bij ieder antwoord 3 zwarte banden van de Palmolive zeep verpakking. Deze wedstrijd heeft tot doel nieuwe verbrui kers voor Palmolive zeep te winnen - de schoonheidszeep die bereid wordt uit olijf- en palmoliën. Deze oliën zijn de beste natuurlijke cosmetische middelen. De drie stukken zeep die U gebruikt om aan den wedstrijd mee te doen zullen er aanmer kelijk toe bijdragen dat Uw teint haar natuur lijke schoonheid behoudt.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 25