Uw Haar in Gevaar? O r f A 3 weken Silvikrin voor BON Haren Groeien door Silvikrin Hier is de Redding .vÉl£óii 1 i Volg deze adviezen op. Prachtig Haar het Resultaat. S\\v\**v 31 een paai honderd figuranten ver zameld rooveraehtig uitziende cow boy's, een sheriff in vol ornaat, politie agenten en een aantal vrouwen en meis jes. Elk oogenblik werden er figuranten weggeroepen en kwamen anderen weer binnen. Het was een voortdurend gaan en komen en intusschen verstreek traag de tijd. Om kwart vóór tweeën verscheen voor de zooveelste maal de cantine- portier. „Scène nummer negentien: de schurk!" schreeuwde liij de zaal in. „Presentriep Reginald, uit zijn hoekje opstaande. Hij begaf zich naar de gang en liet zich door den portier uitleggen, waar hij zich vervoegen moest. Een paar honderd meter achter het studiocomplex lag een strook boscli. Langs den rand stonden een paar film camera's opgesteld en aan liet eind ontdekte hij een dame en eenige heeren. Aan het begin van het boscli wachtte Harris met een stalknecht en een paar ongezadelde paarden. Naast hem stond een andere jongedame, gecostumeerd als de ranchmeisjes van Arizona een rok met '11 geruite blouse. Toen hij dit groepje naderde, sprong het meisje op een der paarden en reed hem tegemoet. „Hallo, meneer Pride," begroette zij hem vroolijk. Reginald wist plotseling geen raad met zijn figuur Betty Viola was het meisje uit den trein. „Is u begon hij ontdaan. „Jawel, de belaagde onschuld," viel het meisje hein lachend in de rede. „We zullen de scène even repeteeren voor de regisseur komtik hoop, dat u evengoed kunt rijden als opsnijden." Reginald hervond spoedig zijn hou ding. „Ik heb lieelemaal niet opgesne den," protesteerde hij. „Heb ik soms niet gezegd, dat u een schat was „En dat ik gauw met Benito zou trouwen," plaagde zij. „Nu ja, van het een kwam liet ander," antwoordde Reginald lachend. „U is trouwens wel de laatste, die liet me kwalijk mag nemen, dat ik een beetje opgesneden heb. Als u er niet zoo razend lief had uitgezien, zou ik me zooveel moeite niet gegeven hebben, 0111 een gunstigen indruk op u te maken." „Sssst. laat Benito u niet liooren," waarschuwde de filmster blozend. „Drommels, dat is waar ook," zei Reginald, terwijl hij zich met een sprong op zijn paard zette. „Waar is meneer de Castro Het meisje wees naar het eind van den boschrand. „Daar wacht hij met zijn paard. Laten we nu vlug de scène even repeteeren, dan kan Harris zijn chef gaan waarschuwen." Zij gaf haar paard, dat onrustig stond te draaien, een klapje in den nek en met een sprong stoof het dier voor uit. Reginald was drie jaar pikeur geweest van een bekende rijschool en hij zag terstond, dat Bettv Viola een volleerde amazone was. Zij had haar zenuwachtig paard geheel in bedwang en reed in vliegenden galop den lioseh- rand langs. Reginald achtervolgde haar en pas aan het eind van de baan gelukte het hem haar in te halen. Een fluit signaal van Harris was het teeken, dat de zaak in orde was. Stapvoets reden zij terug. „Ik maak u mijn compliment," zei Reginald met oprechte bewondering. „U rijdt als de beste." „Meent u dat vroeg het meisje lachend. „Beslist. Ik meen te mogen zeggen, dat ik verstand heb van de rijkunst. Ik ben drie jaar als pikeur verbonden geweest aan de Tattershal Manege en dat maakt me wel tot oordeelen bevoegd. I' rijdt uitmuntend, maar uw paard vertrouw ik niet erg. Het is nerveus is het nog niet aan u gewend f" „Het is vandaag voor het eersl, dat ik het onder me heb. 't. Is nog niet zoo lang in den stal, pas sinds een paar weken, geloof ik." „Dan mag u er wel voorzichtig mee zijn," waarschuwde Reginald. „Het is verbazend schichtig en zou er tus- schenuit gaan, voor u er erg in had." ,.'t Zal wel losloopen," antwoordde het meisje overmoedig. „Apropos, me neer Pride, u zei zooeven, dat u pikeur was geweest, bent u het nu niet meer Reginald vertelde haar, dat hij een jaar geleden ontslagen was en sindsdien zonder betrekking was geweest. „Ah, en zoo bent u als figurant aan de film verzeild geraakt," begreep het meisje. „Toch niet," lachte Reginald. „Een half jaar geleden heb ik reeds gesolli citeerd, maar ik werd nooit opgeroepen. Nu heb ik gelukkig weer een goedbe taalde betrekking. Vandaag is het mijn vrije dag en toen ik vanmorgen een briefje kreeg van meneer Harris, besloot ik het rolletje voor de aardigheid eens aan te nemen. Dat is de lieele geschiede nis van mijn filmloopbaan." „Wees maar blij, dat zij zoo kort is," zei het meisje ernstig, ,,'t Is een ellendig bestaan aan de film, ik wilde, dat ik haar niet noodig had." „En dat zegt u, die aardig op weg is om beroemd te worden vroeg Regi nald verbaasd. Het meisje perste even de lippen op elkaar. Toen schudde zij het hoofd „Schijn bedriegt," zei ze. „Over dien roem spreken wij nog wel eens." „In den trein van vier uur infor meerde Reginald lachend. Toen keek hij haar verwijtend aan. „U hebt me aardig voor den gek gehouden. Wat zou de heer Benito er wel van zeggen, als hij wist, dat u een afspraakje met mij had gemaakt Er verscheen een vroolijke twinkeling in den blik van het meisje. „Ik weet hel niet," antwoordde zij luchtig. „Het kan me trouwens niets schelen ook. Ik houd me bij de afspraak met den trein van vier uur." Foeiw'ees Reginald haar streng terecht. „Verloofd en dan afspraakjes maken met een ander. V valt me tegen. En dan poseert u nog wel voor de belaagde onschuld." Het meisje begon hartelijk te lachen en toen verscheen plotseling de regis seur op het tooneel. Hij gaf een fluit signaal, dat door <le cameramannen werd doorgegeven naar liet-eind van de baan. „Alles klaar werd er geschreeuwd en daarop gaf de regisseur de laatste aanwijzingen. Toen stak hij zijn hand op ten teeken, dat de scène gespeeld kon worden. „Daar gaat ie dan, meneer Pride," riep het meisje met een overmoedige stem en tegelijk gaf zij liet paard een tik. zoodat het driftig vooruit sprong. Als een wervelwind stormde het voort en een oogenblik later zette Reginald de achtervolging in. Aan liet eind van de baan was thans geen levend wezen meer te zien, met uitzondering dan van de cameramenschen, die ijverig stonden te. draaien. Oeginald zat het meisje weldra op de hielen. Hij zag niets dan haar geruite blouse en verwaaide haren. Met zijn linkerhand hield hij den teugel, de rechter rustte aan zijn riem, gereed om een pistool te trekken. In vliegende vaart stormden de paarden den bosch rand langs. Bijna aan het eind klonk er een fluitsignaal en eensklaps kwam Benito de Castro achter de hoornen vandaan stormen. Zijn onverwachte Wal heeft U voor Uw geval noodig Haren tusschen den kam (lichte haaruit val) Silvikrin Haar water 's morgens en 's avonds. Droog, afbrekend, splijtend haar: Silvikrin Haar water 's morgens en 's avonds en Zoete Amandel Olie. lapen, kale nhammen, dun haar De haargroe ndert Silvikrin Puur of (kpslete Kuur. Complete kv Silvikrin Kuur. 3 Haaruitval na een RH"M" ziekte Silvikrin Puur. f KL L 4 Hardnekkige haaruitval Silvikrin Puur. Gedeeltelijk kaalheid van voor hoofd tot kruin Silvikrin Kuur. Kale plekken, (Alopecia areata), haaruitval Silvikrin Kuu Kale kruin Complete Silvikrin Kuur schilfers Silvikrin Puur. 6 Jeuk van de hoofdhuid, vet haar Silvikrin Puur, vake wasschin- gen met Silvi krin Shampoon. Cen gezonde haargroei wordt meestal dan naar waarde geschat, wanneer de volheid gaat verdwijnen of reeds is ver dwenen. Houd Uw haar in eere. De natuur heeft het U geschonken, niet om het te Algeheele kaalheid Complete Silvikrin Kuur verliezen, doch om het tot op hoogen leeftijd te behouden. Silvikrin herstelt den gezonden haargroei, maakt Uw haar weer vol. dik, gezond. Overtuig U. Lees ons geweldig aanbod Hygiëne, gezonde reiniging van hoofdhuid en haar Wekelijks was- schen met Silvi krin Shampoon. B Schoonheid, Glans, Gezond heid van het haar Silvikrin Haarwater en Silvifix. En om U in de gelegen heid te stellen de proef te nemen met Silvikin, doen wij U een zeldzaam aan bod 3 weken Silvikrin voor 75 ets. Duizenden maakten er reeds gebruik van. Geef den bon nog he den aan Uw Apoth., Dreg of Parf. Stel met uit. Uit stel is afstel. Doe het nu. Voor de dagelijk- sche verzorging van gezond haar: Silvikrin Haarwater. D Om het meest on- willigehaarden ge- heelen dag keurig in orde te nouden Silvifix, Silvikrin- Brtllantines. jar U Uitknippen voor Complete Behandeling Silvikrin voor 3 Weken Tegen dezen bon zal Uw Apoth., Drogist of Parf. een Complete Silvikrin Behande ling voor 3 weken overhandigen tegen den uitzonderingsprijs van 75 C

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 29