Voor Winteravonden SCI-IERK Mystikum De Vullingen Jjit op céz ncüCLm! VRAGENBUS poeder voor toilettafel en poederdoosje Mystikum Compact Poeder en rouge in vasten vorm 39 341. Japon van matte zijde met grooten, klokkenden kraag. Wijde mouw, welke boven ingehaald is. Rok met klokkende voorbaan. Verkrijgbaar in maat 42, 44, 46, 48. Be- noodigd 5 M. zijde d 96 cM. breed. 342. Japon van jlamisol, met wit vest, dat met clips 'n strik-idee vormt. Driekwart mauw. De rok heeft een breede voorbaan met punt. Verkrijgbaar in maat 42, 44, 46, 48. Iienaodigd3 M. stof d 130 cM. breed. 276. Mantel met pelerine-sjaalkraag van bont. Wijde mouw. Verkrijg baar in maat 40, 42, 44, 46. Be- ■noodigd: 3.30 M. stof a 140 cM. breed. Van alle in deze rubriek afgebeelde genummerde kos tuums, die ontleend /ijn aan liet iiiode-albuill „Winter- weelde", zyn patronen Verkrijgbaar tegen den prys van 50 ets. voor complets, 15 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinder- kleeding. Bij bestelling vooral opgeven het gewensehte maat- nuinmer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorger; door girostorting op No. 142700: door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels aan het PATRONENKANTOOR „PANORA" NASSAU PLE I N I, HAARLEM waarbij tO ets. extra voor toezending per post verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. Moppen 250 gram bloem 150 gram suiker 85 gram honig 2 eieren kruidnagel en kaneelpoeder, van elk 1 gram 5 gram potasch geraspte citroenschil amandelen. BereidingZeef de bloem los de potasch op in een weinig alcohol kook den honig met een paar lepels water en laat hem afkoelen klop de eieren met de suiker tot ze dik en schuimig zijn, vermeng ze achtereen volgens met den honig, de potasch, de specerijen en de geraspte citroenschil en kneed van het mengsel een stevig glad deeg. Bol dit uit tot op 1 c.M. dikte snijd de deegplak in kleine vierkantjes, druk op elk een halve amandel en bak de moppen op een ingevet en met bloem bestoven bakblik gaar. Speculaas 250 gram bloem 1 theelepel bak poeder 100 gram boter 1 ei2 thee lepels kaneelpoeder 1 theelepel kruid nagelpoeder y2 theelepel nootmuskaat 100 gram basterdsuikeramandelen. Bereiding Vermeng de bloem met het bakpoeder en zeef haar zeef ook de basterdsuiker. Boer de boter tot room, vermeng haar met het ei, de suiker, de specerij en roer het tot het dik en schuimig is. Meng dan de bloem erdoorkneed het deeg flink door, rol het uit tot op 3 m.M. dikte, vul den houten vorm ermee, door lapjes van het deeg stevig erin te drukken, en keer deze op een ingevet bakblik hebt ge geen vormen, snijd of steek da n langwerpige of ronde plakjes uit h el deeg. Druk in de koekjes halve óf heele amandelen en bak ze in een matig warmen oven gaar en zeer licht bruin. Mevrouw F. V.P. te Amsterdam. Wij raden u aan eerst beide vlekken boven den stoom van kokend water te houden en vervolgens -te behandelen met een watje gedoopt in zuiveren alcohol, en vervolgens met een watje gedoopt in petroleum- aether. Voorzichtig droog wrijven met een schoon watje. Helpt dit niet, dan zal vermoedelijk uit- stoomen het eenige redmiddel zijn. Mevrouw B. K. te Oegstgeest. Voor de gebreide jumper als door u bedoeld heeft u noodig ongeveer 500 gram wol, 250 gram tweedraads lichte kleur en 250 gram twee- draads donkere kleur en breipennen No. 2%. De beschrijving staat naast de afbeelding. Een uitvoeriger beschrijving is niet in ons bezit. Voor taillemaat 42 rekent men ongeveer 100 steken opzetsel voor het voorpand. Voor elke grootere taillemaat (444648) rekent men van 810 steken meer. Voor de mouwen wordt 4044 steken op- zetsel gerekend. Haar. lichtblond Oogen: b 1(1 llli Teint: bleek Mystikum Poeder0.50, 0.95, 1.50. Mystikum Compact 0.60 Een mooi gevormde roode mond met Scherk lip penstift Trisena-Cre- me maakt de huid wonderlijk mat. Pro beert U het eens! Een bleek gelaat met blauwe oogen en blonde haren, daarbij naturel Mystikum Poeder en een zweempje Blonde-Rouge - en ziet, zoo maakt men zich mooi vol gens de Scherk-tabel. Probeert het eensl U vindt spelenderwijs de harmonische volmaking Uwer schoonheid! Want, blond, bruin, zwart of rossig; Mystikum Poeder en Mystikum Compact volgens de Scherk-tabel passend bij de kleur van haar, oogen en teint gekozen, vormt Uw type en maakt U tot een bijzondere boeiende verschijning. Het is volkomen onzichtbaar, beschermt de huid tegen stof en vuil en verleent haar het voornaamste: de persoonlijke noot. Zendt U Uw nauwkeurig adres aan de Firma S. Blindeman Co., v. Baerlestraat 89, Amsterdam. Wij zenden U kosteloos de interessante Scherk-tabel. Haarklei' MARJA FLEUR DE SICILE geven aan de bonbons het karakter. Voor onze meer dan 1000 soorten hebben wij ter onderscheiding en ten behoeve van de verbruikers, op de bonbons welke niet gesorteerd verkocht worden, behalve onze naam, tevens gestempeld: harde-, taaie- of zachte vulling. De keuze uit onze superieure collectie wordt U dus weer gemakkelijker gemaakt. RINGERS

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 37