Zoo ging het eiken dag. II 't Was de schuld van de coffeïne or 1e]2e|?el^el 5el6ej7e 18e|QellOe[ UUR ROM Aan de N V' KOFF1E HAG MIJ" Reeds twee uur na middernacht. Ze hebben beiden nog geen oogenblik geslapenze voelen zich ver moeid en geïrriteerd. De nacht lijkt hun eindeloos. Aan het ontbijt duurt de onaangename stemming voort. Ze zijn prikkelbaar en kibbelen over iedere kleinigheid. De huiselijke atmosfeer is ondragelijk. ,Ja", zei de dokter, „die geschiedenis heb ik al 1000 maal gehoord, 't Is alles de schuld van de coffeïne. Gebruikt U Hag, dan bent U van alle narigheid af". 10 UUR SLAAP KAN ONVOLDOENDE, 8 UUR RUIM VOLDOENDE ZIJN. Na coffeïne De curve van de slaapdiepte beweegt zich slechts weinig en zeer onrustig onder de scheidings lijn tusschen waken (wit) en slapen (zwart). Na Koffie Hag De diepe, gezonde slaap begint reeds in het eerste half uur en heeft gedurende den geheelen nacht een ononderbroken en rustig verloop. Niet de duur van den slaap, doch de diepte ervan bepaalt de mate van herstelling Uwer verbruikte energie. De grafische voorstelling toont het verschil aan in „slaapdiepte" van denzelfden persoon: als coffeïne-gebruiker en als Koffie Hag-drinker. 't Is altijd weer dezelfde historie, die de dokter te hooren krijgt. Slapeloosheid en daardoor prikkelbaar ze geven elkander niets toe, hebben om het minste of geringste woorden. Gelukkig dan, als de dokter constateert ik ken datAlles de schuld van de coffeïne Wetenschappelijk is aangetoond, dat 48 uur na het gebruik van koffie het organisme nog spo ren van coffeïne bevat. Al dien tijd werkt deze, het zenuwgestel ondermijnende stof nog na. Zenuwachtigheid, onrust en slapeloosheid, met als gevolg daarvan een vermoeid lichaam en een afgetobde geestdat zijn de kwalen van onzen tijd. Gun hart en zenuwen meer rust: schakel de prikkelende werking der coffeïne uit. Drink dus de gegarandeerd coffeïnevrije Koffie Hag - dan zal Uw slaap dieper en rustiger, dus gezonder zijn. U kunt de coffeïne gerust schrappen, want ze is in de koffie geheel overbodig. Koffie Hag geeft U het volle genot van de koffie, omdat de coffeïne met smaak en aroma van de koffie niets te maken heeft. Fijnproevers geven de voorkeur aan Koffie Hag, omdat in deze gezuiverde en veredelde koffie de aromatische oliën tot volle ontwik keling zijn gekomen. Ervaren koffiekenners zijn verrast, als zij met den heerlijken geur en den fijnen, pittigen smaak van Koffie Hag kennis maken, en de geregelde gebruiker waardeert de gunstige werking op de spijs verteringsorganen. Koffie Hag is beter en gezonderook voor U Koffie Hag-gebruikers zijn gezonde slapers. Een gezonde slaap geeft kalme zenuwen, geeft frissche energie en levenslust. In Uw eigen belang dient U meer te weten van de schadelijke werking der coffeïne en de op wekkende eigenschappen van Koffie Hag. Zend ons daarom onderstaanden bon voor koste- looze toezending van een uitvoerige brochure. Postbus 889, Amsterdam. Gelieve mij gratis en franco de brochure „Pro of contra coffeïne" te zenden. Naam A1 Straat Plaats

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 8