SPASEL SALTS 7 Sc. MILLIOENEN LEVERTRAAN Leid ook Uw kind gezond door den winter Zullen Uw lichaam de Jeugd teruggeven. r> 0.60 en/0.90 35 de laatste maal zul je Droomland met rust laten „Ik zal 't zoo hoog en zoo ver mogelijk uit elkaar laten barsten, al was 't het laatste, wat ik ooit deed „Het laatste, wat u als politiek knoeier doet," zei Hadrian uit de hoogte. „U dwingt mij, om tijd, dien ik hoog noodig heb voor belangrijker zaken, te besteden, om u uit uw eh.onwettige machtspositie te ontzetten." „U zegt V' vroeg de senator onge- loovig. De maanden oefening voor een spiegel kwamen hem goed te pas. „Ik dacht net aan den moord op Cleveland Chorley," zei hij. Nu blafte en bulderde Trotter niet. Heel rustig hief hij zijn zware lichaam uit den stoel. Hij keel? niet naar Ha drian. Hij keek ook niet naar den senator. „Ik ga maar weer eens verder," zei hij. Dat was alles geen stemverheffing, geen stembuiging alleen de eenvoudige mededeeling. En toen liep hij naar de „Om meneer Trotter's eigen korte en deur. childerachtige uitdrukking te gebrui ken," zei Hadrian, „ik zal hem zoo hoog en zoo ver mogelijk uit elkaar laten barsten." Trotter gaf een kort smalend lachje, maar de senator boog zich naar voren en keek den jongen man in het gezicht. „En hoe wou u dat aanleggen zei hij. Deze regelrechte vraag rukte Hadrian zóó van den vloerze trok zijn hoofd achteruitze sloeg hem van zijn voet stuk van vertoon en liet hem in de lucht bengelen. Hij had de voorschriften van het leerboek opgevolgd hij had op gehakt maar nu stond hij voor een werkelijkheid, die niet met vlammende woorden of denkbeeldige daden te ver winnen was. Hij was er aan toe als een man, die óf visschen, öf aas steken moet en dan merkt, dat hij geen haak en geen zakmes heeft. Maar de N.V. Karakterbouw had hem gegarandeerd, dat zij hem juist op zulke moeilijkheden zou voorbereiden. Hij moest zich niet uit 't veld laten slaan. Nu hij machteloos in een hoek stond, moest hij durven. Hij moest een doodelijken pijl afschieten in de lucht en dien laten neerkomen, waar hij het best kon treffen. Maar zijn pijlkoker was leeg. Hoe ijverig hij ook zocht in zijn herinnering, het handboek bevatte geen hoofdstuk, dat op dezen staat van zaken toepasselijk was. Wat hij deed of zei, moest, vernietigend, verlammend, schrikwekkend zijn heldhaftig moest het zijn zoo driest moest het klinken, en zoo raak moest het treffen, dat de vijand verward terugdeinsde. Het sprong hem in 't hoofd en hij sprak het uit, voor hij tijd had gehad om na te denken. Als vermetelheid noodig was, zou hij vermetel zijn. „Wachtzei de senator. „Ik ga maar eens verder," herhaalde Trotter, en weg was hij. „Wat weet u vroeg de senator zacht. „Een heeleboel," zei Hadrian. „Hebt u wel eens in een vliegtuig gezeten f' vroeg de senator ernstig. „Neen." „Ze gaan erg vlug," zei (1e senator, „je kunt er in een korten tijd een heel eind mee wegkomen." „Dat zal wel," erkende Hadrian. „Hebt u geld t" „Ik eh. vier of vijf dollar." De senator ging naar een afdeeling van een boekenkast en deed die open. Er kwam een safe te voorschijn. Zwij gend hanteerde hij het letterslot en opende de (leur. Uit een vakje haalde hij een dik pak bankpapier. „Neem maar mee," zei hij. Hadrian keek naar het handje om het pakje er stond op „Vijfduizend dollar." „Waarvoor V' vroeg hij. De senator haalde zijn schouders op. „Ik zal u met een auto naar 't vliegveld laten brengen. Neem de eerste machine die vertrekt." „Waarheen V' vroeg Hadrian. „Doet er niet toe waarheen," zei de senator, „alleen zoo ver mogelijk. Ik weet niet eens, of u ver genoeg kunt komen." Hadrian keek naar de bankbiljetten en toen naar den senator. „Wilt u nu omkoopen, om weg te gaan vroeg hij. „Ik help u om weg te komen." „Wilt u me weg hebben t" „U bent jong," zei de senator. „IIsenator Joyce, wilt me weg hebben V' Eigenaardig Hadrian was zichzelf vergeten hij dacht aan geen veinzen en poseeren meer hij was SPASEL zouten zijn de meest volmaakte zouten, welke gebruikt kunnen wor den om het bloed te zui veren, de nieren te reinigen en de maag in prima con ditie te houden. Niets is schitterender dan de SPASEL zouten om jong te blijven en veroudering tegen te gaan. Aciditeit wordt opgeheven en daardoor groote verlich ting verkregen bij rheuma- tiek, enz. Alle giftige stoffen worden uit het lichaam verwijderd. Het is een schit terend middel en het gevolg is STRALENDE GEZOND HEID, terwijl de HUID er volmaakt zal uitzien. IN FLESSCHEN VAN Indien Uw apotheek of dro gisterij SPASEL niet direct kan leveren, wordt, na ont vangst van het bedrag in postzegels of op giro 223199, het gewenschte direct toe gezonden door de Imp. BOROMAG, Heerengr. 258, Amsterd.-C. Vermeld naam van dit blad en Spasel. Vriendin Wie zou kunnen gelooven, dat je pas drie maanden geleden nog zoo dik was. Ik herken je nauwelijks. Je ziet er in die japon schitterend uit. Moeder O ja, Ella is minstens 20 pond afgenomen in die drie maanden, en ze voelt zich volmaakt gezond. Als ze nu gaat dansen, bewonderen alle mannen haar. Het is wonderbaarlijk, hoe het geheele gezicht verandert als het lichaam slank is en de dikte verdwijnt. Vriendin Hoe ben je zoo geworden, Ella Ella Zal ik het je zeggen Ik nam SPASEL SALTS en ze zijn prachtig. Ze bevatten bestanddeelen om het bloed te zuiveren, en ik voelde mij uit stekend toen ik ze gebruikte. Ik heb mij nooit beter gevoeld dan nu. Omdat ik zoo dik werd, kreeg ik er last van. Ik danste niet. Ik at slechts weinig, omdat alles me dik maakte. Nu voel ik me best als ik nu te veel heb gegeten, of iets mij niet goed bekomt, is een lepeltje SPASEL ZOUTEN voldoende om me weer volmaakt In conditie te brengen en me slank te houden. Vriendin Ik ga direct SPASEL ZOUTEN gebruiken. Ik ben pas 26 en weeg 88 Kilo. Waarom zou ik niet net zoo'n figuur als Ella hebben Moeder Uitstekend Ten einde het U mogelijk te maken, zelf over de schitterende werking dezer Spasel zouten te kunnen oordeelen, zijn wij gaarne bereid U een fhnk monster Spasei zouten toe te zenden. Zendt deze coupon in met 2 postzegels vjui5 et. gefrankeerd als brief (of stort het bedrag onder vermelding van dit blad en dit monster op onze postgiro-rekening 223199) aan Imp. BOROMAG, 258 Heerengracht, Afd. K. A dam-C. en U ontvangt gratis een monster thuis. „Iedereen kan één inoord te veel gewoon en hij was ontroerd en hij doen!" zei hij. Hij werd zieli liewust van stilte koude, doodsche, zware stilte, die tast baar was, weegbaar. Zoo stil was 't in de kamer, dat Hadrian meende er han den vol van te kunnen grijpen. Hij slikte en voelde zich afgrijselijk alleen. Hij keek naar den senator, wiens deftige gezicht strak en zonder uitdrukking stondzijn oogen wendden zich naar Trotter, wiens trekken waren als graniet met ijs bedekt. Niemand bewoog zich. Hadrian voelde zichzelf verkruimelen. Hij had een ontzettend voorgevoel, dat hij bezwijken zou dat zijn oogen heimelijk een weg zouden zoeken oin te ontsnappen dat hij uiteen zou vallen, smelten, zich aan die twee mannen laten zien zooals hij was een wezel in een geleende wapenrusting. maakte in zijn natuurlijkheid en zijl ontroering indruk ook. „Ik had u vooi een goedmensch gehouden," zei hij. „Il< voel me in u teleurgesteld, 't Is niei prettig, teleurgesteld te worden. Toen ik kwam, heb ik u aangekeken en ik heb u bewonderd. Ik had al hoop, dat ik vriendschap voor u zou gaan voelen.' „De tijd gaat voort," zei de senator met effen stemgeluid. „Zijn dan alle menschen," vroeg Hadrian en hij dacht aan zichzelf en aan zijn leerboek en zijn groot doenerij „zijn dan alle menschen niets dan holle schijn Is dan de grootheid van groote mannen, de goed heid van goede menschen alleen maar geveinsd Ik sta verstomd. Is er dan geen menscli te vertrouwen Is heel de wereld maar comedie f Is er niets degelijks en eerlijks Als dat zoo is, dan is 't, leven haast het leven niet Dit is Suttijt B. Drinkt eiken neg keer Millioenen Levertreen. De trotsche Moeder schrijft bij de foto „Suusje is prachtig gezond, terwijl ik verleden jaar den geheelen win ter met heer heb gesukkeld. Millioenen Levertraan: Er bestaat niets beters in de wereld." Geef Uw kind Millioenen Levertraan uit de fijnste, versche levers van Heilbot en Kabeljauw, met méér dan een millioen Internationale Eenheden Vitaminen A en D per Kg. Voorkomt en bestrijdt Engelsche ziekte, kweekt sterke tanden, kiezen en beenderen, geeft weer standsvermogen tegen ziekten, verkoudheden en infecties. Staat aan de spits in de wereld. Alleen bij Apothekers en erkende Drogisten. Flesch voor 1 maand Toen sprak de senator. „U zei iets over moord, geloof ik," zei hij met een vreemde stem. „Dacht u waard." aan een bepaalden moord f" „Wil je nu gaan, jongmensch Hadrian dwong zichzelf om zijn „Trotter is hier gekomen," zei Hadrian, schouders op te halen. Hij dwong „om over Cleveland Chorley te praten." zichzelf tot een achteloos handgebaar. Het was een lieweging, geen vraag Toen hoorde hij zijn stein spreken en de toon was vrijmoedig en luchtig. Wordi vervolgd. ROTTERDAM. Stationsweg 2C. Tel I mere. WSJ. Giro nr. 1(11981. 'sGRAVENHAGE. Stationsweg 95. Tel. Int. 1U666. Giro nr. 45141. UTRECHT. Biltstroat 142. Tel. Int 15475. Giro-nummer 149597. s HER TOGEN- UOSCH, Stationsweg 27. Tel. luterc. 1215, Giro nr. 129750. MAASTRICHT. Bosehslraat 110. Teh Inlerc. 1715. Cirn nr. 124690. lie voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar Méér dan een millioen Int. Eenh. vitaminen A per Kg. en 200.000 Int. Eenh. vitaminen D. Drink Millioenen leverlraan

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 35