19 Het Vlissingsche doel bedreigd. De bal gaat juist naast. met 71. Het gaat nog lang niet gesmeerd m de Zeelandia-gelederen. Van eerste tot en met laagste elftal zoekt nog naar den goeden vorm. Tenslotte het bombardement van de Goesche Boys-veste. De Zierikzee-ploeg was komen optrekken naar Goes en nam het heiligdom van de Goesche Boys onder vuur, om met een aantal voltreffers, dat met dubbele oijfers geschreven moet worden (120) het gebouw der Goesenaren te verpletteren. Niet erg vriendelijk van Zierikzee, om een gastvrije ontvangst zoo te beloonen en de gastlieeren zoo finaal uit te kleeden. Oostburg heeft het in 3 A ook maar weer eens flink aangepakt en de mannen van Oranje met mooie cijfers overwonnen. Eigenlijk toch wel een beetje schande, dat de oude rot moet stranden op de babies, al is dit dan ook de ploeg van „de Vuijst". Intusschen doet Oostburg liet niet met de vuisten, maar geeft een voorbeeld aan vele andere ploegen, door uiterst fair spel. Hoofdplaat en Sluiskil hebben de punten eerlijk gedeeld en ons lijkt dit voor Sluiskil lang geen kwade uitslag. Axel en Breskens hebben elkaar ontmoet op het veld van Axel en hun elk jaar met veel spanning tegemoet gezienen kamp gestreden. Ook hier zijn de puntjes gedeeld, zoodat de uitslag ons niet veel wijzer maakt over de krachtsverhouding van de beide ploegen. Hulst kwam in Terneuzen aan bod tegen de Terneuzen-reserves. Een 24-overwinning is voor Hulst lang niet slecht, terwijl de Terneuzen-ploeg misschien met dezen uitslag ook niet ontevreden is. De belangwekkendste kamp in de tweede klasse was die tussehen Vlissingen en Zeelandia, welke aan den Koudekerkseheweg in Vlissingen gestreden werd. Een gelijk spel geeft de verhouding in dezen wedstrijd al zeer slecht weer. Dankbaar kan Zeelandia dit puntje incasseeren, maar verdiend is het eigenlijk niet. Het absoluut gemis aan doortastendheid van den Vlissingen-aanval heeft Zeelandia dit onver- Yoetbal. Vlissingen -Zeelandia 1 1. Onze 2e-klassers: Zeelandia uit Middelburg, dat te Vlissingen tegen de club van dien naam. een gelijk spel wist te be halen. Een mooi succes voor Zeelandia. EEN dreigende Zaterdag werd gevolgd door een stralenden Zondag. Eindelijk is Koning Voetbal op goeden voet gekomen met de weergoden en toen Zondagmiddag het leeren geval op honder den velden aan het rollen kwam, was daar gelijk een schitterend najaarszonnetje, dat ons na zoovele Zondagen van voetbalarmoede een rijkdom aan genot verschafte. Het is in onze Zeeuwsche afdeelingen niet tot groote verrassingen gskomen. Over het ge- heele land en speciaal in de Zuidelijke eerste klasse heeft een denkbeeldige storm door de ranglijstjes ge gierd en menig kampioenskasteel-in-aanbouw ver woest. Niet in onze afdeelingen, waar zeer normale uitslagen den stand weinig gewijzigd hebben. Om nu eens van onder af te beginnen, pakken we Middel burg 2R.C.S. bij den kop. Een overwinning van R.C.S. is te verwachten geweest, al zijn de cijfers misschien niet in overeenstemming met de voorspel lingen. Eiland Boys heeft flink van zich af gebeten en mag met een 51-overwinning op Hansweert tevre den zijn. Voor ons levert de uitslag van den wedstrijd Zeeuwsche BoysVlissingen 2 een verrassing, daar wij verwacht hadden dat de gastheeren in eigen huis baas zouden blijven. De Vlissingen-reserves dachten er echter blijkbaar anders over en gingen met een 2O-zege naar de Seheldestad terug. De Zeeuwen hadden geen mede lijden met Zeelandia 2 en sloegen hun gastlieeren Onze korfbalclubs. Swift I uit Middelburg, een der twaalftallen van de Zeeuicsche wintercompetitie. wachte voordeeltje opgeleverd. Beide ploegen mogen intiwschen wel oppassen, want één succesvolle nood sprong van Goes en beide duikelen onder in de mand. Men zou kunnen zeggen: Goes verloor j.l. Zondag met „slechts" 30 van Hero. Men vergete echter niet, dat het in een allesbehalve fraaien wedstrijd is ge weest, waarbij Hero zich niet al te zeer inspande. De Zeeuwsche ploegen brengen het op den Raayberg dit jaar niet tot overwinningen en zoo was dezen Zondag Terneuzen weer met een gelijk spel tevreden. Het is weer een puntje dat telt voor de Terneuze- naren en dat hen moet behoeden voor al te nauwe banden met de onder aan de ranglijst bengelende Zeeuwsche ploegen. Alleen Middelburg heeft een stevige overwinning behaald op R.B.C. en we hebben werkelijk onze oogen eens uitgewreven toen we Zon dagavond voor het eerst den uitslag lazen. Met 71 te winnen van R.B.C. in Roosendaal is wel boven elke verwachting. Middelburg blijft hierdoor met 11 punten aan den kop, maar heeft 3 wedstrijden meer gespeeld dan T.S.C., dat 8 punten uit 4 wedstrijden behaalde en dus nog niets verloor. Zondag maakte deze ploeg zich los van de concurrente De Baronie door met 20 te winnen. De Baronie is met 7 uit 5 ook nog in staat om met Middelburg gelijk te komen, terwijl Hero zelfs met 6 uit 4 prima kansen heeft om Middelburg en De Baronie voorbij te steve nen. Voorloopig geven we T.S.C. nog de beste kansen of. zou Middelburg andere plannen hebben 1 Een corner op bet doel van Zeelandia wordt keurig weggewerkt. hen moment voor bet doel van ZeelandiaDe verde diging onderschept een aanval. De 1 lissi ngsche doelman wordt op de proef gestehl, maar redt keurig.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 19