75.000 GULDEN DROOMLAND 3anotama! ROTTERDAMSCHE SCHOUWBURGLOTEN ZES PRIJZEN VOOR SLECHTS 3 GULDEN EN GEEN NIETEN Oak in tëncjeland 34 Duizenden prijzen moeten in de nog komende trekkingen uitloten, waaronder 25.00 0, 15.0 0 0, 12.50 0, 50 00, 1250, 100 0, 500, 250, 125 gulden, enz., duizenden prijzen, waarvan de kleinste f 1.50 bedraagt. Uit deze duizenden prijzen kan men er zes trekken op één lot, dat slechts f 3.- kost, zonder verdere bijbetaling. De trekkingen hebben in het openbaar plaats, ten overstaan van een notaris. De gelden voor de uitbetaling der prijzen zijn gedeponeerd bi| de Nederlandsche Bank: solider kan 't dus niet. Heele loten, dus heele prijzen. De eerstvolgende trekking der (Premieleemng, goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 4 Augustus Ï894) geschiedt op 29 NOVEMBER A.S. te Rotterdam, waarvan de li|st gratis wordt toegestuurd. Prijs per lot f 32 stuks 6 3 #-75 en 5 stuks I4.SO. Onmiddellijke toezending volgt na ontvangst van postwissel, aan- geteekenden brief, of Giro No. 206887, door de NATIONALE BANK- Parklaan 65c - HAARLEM kan men dus 'rekken op 1 lot en GEEN NIETEN. Wat kan men nog meer verlangen? Houders van vroeger gekochte Rott. Sch. loten kunnen de volledige, officieele lijst verkrijgen voor 20 cents; alles, vanaf de eerste trekking, komt er op voor. Duizenden prijzen zijn nog niet afgehaald. Koop daarom deze lijst en zie Uwe nummers na. Ricuftn. LONDON Baker Street Station, W. 1 Metropolitan Railway Charing Cross Station, W. C. 2 District Railway Cumberland Hotel, W. 1 Dorchester Hotel, W. 1 Grosvenor House, W. 1 Earls Court, S. W. 5 Underground Station Kings Cross Station, N. 1 Main Line Liverpool Street Station, Main Line E. C. 2 Panorama is steeds in voorraad bij de hieronder vermelde kiosken van de fa. W. H. Smith Son, Ltd., en bovendien op bestelling verkrijgbaar bij elk barer 1250 agentschappen in Engeland en Wales. Bradford L. M. S. Railway Station Brighton Railway Station Croydon West Railway Station Folkestone Central Railway Station Gravesend Railway Bookstall Liverpool Central Railway Station London Bridge Station, S. E. 1 Southern Raiiway Mark Lane Station, E. C. 3 Mount Royal Flats, W. 1 Oxford Circus Station, W. 1 Central London Railway Piccadilly Circus Station, W. 1 Raker loo Railway Piccadilly Circus Station, W. 1 Piccadilly Brompton Railways Regent Palace Hotel, W. 1 Strand Palace Hotel W. C. Z Tottenham Court Road Stn. W. Central London Railway Victoria Station, S. W 1 Continental Platform, No. 1 Victoria Station, S. W. 1 District Railway Waterloo Station, S. E 1 Main Line Manchester Central Railway Station Newcastle-on-Tyne Central Railway Station Parkeston Quay Railway Station Southampton Terminus Railway Station Vervolg van pag. 31 maar nu kende hij 't. Toen wendde hij „Misschien wel," zei Claribel. „Ik zou zich weer naar de anderen, speciaal naar alleen niet graag hebben, dat hij 't haasje Mike Peek. werd." ,,'t Is goed," zei hij met zijn stramme, „Die juffrouw Joyce is er ook nog," saamgetrokken keel. ,,'t Is prachtig, zei Algernon. „Die heeft aardig wat in Alles is voor den hakker." Het spreken de melk te brokken. Een mensch voelt was hem moeilijk. Opeens sloeg hij zijn zieli echt thuis bij d'r." armen wijd uit, het eerste spontane „Jij bedoel je vroeg Claribel. gebaar, dat hij ooit gemaakt had. „Nu „Ja, ik. Wat zou dat snap ik, waarom de menschen aan 't „Als je in één keer bij d'r thuis bent," leven hechten zei hij. zei Claribel, „is ze de beste gastvrouw Mike Peck trok een nijdig gezicht, van de wereld, 6f een groot uilskuiken," „Je wilt hier toch niet wegloopen om „Zij is de lieftalligheid en de be dien knaap vroeg hij zijn zoon. valligheid in persoon," zei Hadrian. „Zij „Precies, dat wil ik," zei Algernon, heeft haars gelijke niet. In haar zijn „En jij ook - weer naar je schiettent?" alle eigenschappen vereenigd, die een „En onderweg luid ik de klokken," vrouw bekoorlijk en begeerlijk maken." zei Claribel. ,,'t Is een prachtineid," zei Algernon. ,,'t Is 't toppunt," zei Mike Peck, en „Waarom zing je 't niet," zei Cla- hij keek Hadrian aan. „Dus je denkt, ribel. Zij liep naar haar bureau. „Denk dat ik laf ben, hè f" je er om, dat 't geen vacantie is van- Hadrian schokschouderde zijn keel daag, en dat er ook nog gewerkt moet deed zeer. en hij had een raar onvast worden t" gevoel in zijn middel, maar hij wou 't „Ik heb mijn werk af." zei Algernon, niet laten merken. „Jij hebt je werk af, als meneer Pink ,Wie deserteert in het uur van de veilig in z'n mandje ligt," antwoordde overwinning, is een lafbek," zei hij. Claribel. „Als je dat maar onthoudt." „Overwinning „Je hakt altijd op mij," beklaagde „Wis en drie antwoordde Hadrian. Algernon zich. „Ze hebben al hun kruit al verschoten. „Stap op en ga je vingers tellen," Maar ik ben er nog. Ze hebben alle zei Claribel. „Als je er achter bent. streken en stroppen geprobeerd, maar hoeveel 't er zijn en als je 't bewijzen Hadrian Pink heeft geen spier ver- kunt, stuur je me maar eens een rap- trokken. Nu zit Mark Trotter met zijn port." kornuiten te piepen van angst voor mijn Toen Peck junior vertrok, om zijn tegenaanval.' sommetje te maken, stond zij op en „Nou, hoe is ie riep Algernon ver- ging naar Hadrian's bureau, en liet er rukt uit. een paar handjes op rusten, die heel „Deze onderneming Droomland klein maar heel handig leken, is maar een kleinigheid in 't leven van een man als ik. Dus neem ik er zonder leed afscheid van. Ik ga heen, meneer Peek. Haalt u zelf uw kastanjes maar altijd, vond Hadrian, en een groot uit t vuur. gedeelte van haar vragen was niet te „Wacht even. Bedoel je, dat je nog begrijpen, iets achter 't handje hebt „U spreekt in raadsels," zei hij. „Mijn handen zijn vol," zei Hadrian. „Wat hebt u in uw kladboekje „Tot overloopens toe. U hebt gezien, 't Wordt hoog tijd. dat ik iets hoor. dat ze hang zijn. En terecht want U hebt er u zoo ingewerkt, 'teen met voor den vierden Juli, voor de plech- 'tander, dat Hercules er nog niet door- tige opening van Droomland, is Mark heen zou komen. I' hebt een heeleboel Trotter vermorzeld, platgetrapt, onder- gezegd en u hebt heel mooi met uw weg naar de vergetelheid van een St. armen gezwaaid. Maar zoolang ik hier Helena zit, heb ik u nog niets zien doen. Hoe ,,'t Lijkt wel of je 't meentzei dacht u Droomland uit, de loopgraven te Mike Peek. krijgen voor Kerstmis Praten, praten, „Ik hen er geen man naar, om pratenMaar wat wilt u doen Weet ijdele woorden te spreken," antwoordde u iets Ilebt u een plan'? Om tot ons Hadrian. uitgangspunt terug te komen, hebt u „Maar hoe Hoe iets in uw kladboekje, of bent u alleen „Meneer I eek, zei Hadrian koel, „u een hoop lawaai, dat op twee beeneu hebt n mijn vertronwen niet waardig loopt getoond. En al had u 't wèl gedaan, „U bent vrijpostig," zei Hadrian, dit is een strijd, dien ik alleen uit moet „Hoe dacht u Mark Trotter en de vechten. heele politieke bende uit dit, rommelgat De heer Peek zuchtte en zei. dat van de sokken te slaan U hoeft niet hij zich wou laten hangen, en toen be- op uw knieën te vallen om alles te toogde liij, dat hij zich door niemand bekennen, maar u kon toch wel eens ongestraft voor lafbek uit liet maken, iéts uitlaten." en eindelijk liep hij naar de deur en „Te zijner tijd zal ik doen wat bleef daar even staan. „Als je dan maar noodig is," zei Hadrian, voortmaakt, zei hij wild. „Ga je gang „Te zijner tijd is nu." Zij had haar maar ik zal. zien wat je doet. Maar wenkbrauwen saamgetrokken en keek wee de restantjes van je gebeente, als hem met een vinnigen blik aan. Hij je op hebt staan hakken." kromp ineen. Hij kon zelfs geen woor- t laribel was de eerste, die 't woord den vinden, nu haar heldere, scherpe nam im de verdwijning van den heer oogen zoo in hem boorden, want ja, hij Peck. t Is misschien een kleinigheid, voelde, dat ze door en dóór keken, door maar dan toch een interessante kleinig- alle voorwendsel en aanstellerij heen. Het 'leb' bellt u v;m plan leerboek vermocht niets tegen Claribel .Laat m toch gaan," bromde Al- Higg. Hij voelde, dat zij hem begreep, gernon. „'t Is gewoon hazenpeper dat zij evenveel van hem wist als hij voor m. van zichzelf, en dat iedere poging tot „Nu vroeg zij. „Wat nu „Wat hebt u vroeg zij. Zij vroeg PANORAMA, Geïllustreerd werkblad. Verschijnt Vrijdags. Tezamen met een der locale weekbladen De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, s Gravenhage 111 Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland - f 1.02 Vi per kwartaal of f 0.12% per week. franco p. post f 1.71 perk wartaal bij vooruitbetaling. Bureaux: HAARLEM Nassaulaan il.Tel. Int. 11866. Gin) 14271*). AMSTERDAM. N.Z. Voorburgwal 262. Tel.Int. 53170. Gilt» nr. 07940

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 34