Het Bewijs BON Overtuig U zelf door de Silvikrin Proef Behandeling voor 3 weken voor Czaar Nicolaas temidden van zijn gezin, onbewust van het dreigend gevaar. Maar onder de arbeiders, de boeren en in het leger was reeds diep de revólutionnaire propaganda ingevreten. Het wanneer en hoe lag echter nog in den schoot der goden verborgen Thans zijn er geen vragen meer te beantwoor den Ermakov heeft gesproken eindelijk in haar ijlkoortsen, dat zij zichzelf bekend maakte als een dochter van den Czaar. Tot nu tóe had zij nooit anders gesproken dan lomp, uitheemscli Duitsch op Engelscli en Russisch gaf zij geen antwoord. In haar ijlen sprak zij echter Engelscli de taal, waarin de Czarenfamilie gewoon was zich te onderhouden, als zij onder elkander waren. Aan de hand van de bekente nissen, die het zieke meisje zoo wel bewust als onbewust aflegde, stelde mevrouw von Rathlef-Keil- mann haar volledige jeugdgeschie denis samen. Verschillende bijzon derheden, die het meisje dienaangaande mededeelde, kunnen alleen aan een lid van de Czaristische familie bekend zijn geweest. De eene foto na de andere, die in het tijdvak 19101918 genomen werden in de paleizen van den Czaar, of op zijn jachten, wist zij onmiddellijk thuis te brengen ook wanneer niemand anders het kon. Bloedver wanten van de Czaristische familie zijn dan ook overtuigd, dat zij inderdaad de dochter is van den Czaar. Anderen die haar gelaat niet herkennen en die zij van zich vervreemd heeft door haar on evenwichtig optreden en door haar wantrouwen jegens degenen, die haar trachten te helpen, verze keren daarentegen dat zij Anastasia niet is of zijn er op z'n minst onzeker van. In ieder geval zijn de aangevoerde bewijzen voor de waarheid van haar beweringen wel zóó sterk, dat Prinses Xenia Geor- gievna (thans mrs. Leeds) niet geaarzeld heeft', haar te erkennen als bloedverwante en haar op te in Boekarest valt nog te vermelden voorts, dat een harer bevrijders er werd doodgeschoten naar verluidt door de Bolsjewisten. De overlevende broer bracht haar in Februari 1920 naar Berlijn. Daar ontvluchtte zij hem en wierp zich half waanzinnig in een bijna toegevroren kanaal. Zij werd echter gered en opgenomen in een ongezond asyl, waar zij, uit vrees te zullen worden terug gezonden naar Rusland, twee en een half jaar lang weigerde te zeggen wie zij was. Russische emigranten brachten haar eindelijk van het as?! naar het hospi taal over. Hier nam haar herstel een aanvang, zoowel in geestelijken als lichamelijken zin. Tijdens haar zwerf tochten had zij tuberculose opgedaan en bijna was zij gestorven aan een ernstige beeninfectie. Het was nemen in haar woning in New York, waar zij nog steeds herstellend is. Tegenover dit verhaal, dat inderdaad door vele feiten en aanwijzingen waarschijnlijk wordt gemaakt, staat de onvoorwaardelijke en pertinente verzeke ring van de Bolsjewisten, dat alle Romanoffs werden doodgeschoten en verbrand. En Pierre Gilliard, die in 1905 als leeraar in het Czaristisch gezin werd opgenomen en tot aan Jekaterinenburg op zeer intiemen voet met de familie verkeerde, ontkent eveneens, dat de bewuste jonge vrouw een dochter is van den Czaar. Toen zij tegenover elkander geplaatst werden, gaf zij niet het minste blijk van herkenning en hij is wel zóó overtuigd van het bedrog, dat hij een boek heeft geschreven om te bewijzen, dat zij Anasta sia niet is. Helaas kan ik niet zeg gen, dat mijn onderhoud met Ermakov een beslis send antwoord heeft ge geven op de oude strijd vraag, of Anastasia leeft, dan wel doodgeschoten en verbrand is. Mocht Er makov echter dienaan gaande niet geheel op recht tegenover mij zijn geweest, dan valt te vree- zen, dat hij Anastasia's geheim mee zal nemen in zijn graf indien het daar thans al niet reeds rust. Yourovskydie van Sverd iov, den president van het Centraal Comité, de op dracht ontving de Czaris tische familie uit den weg te ruimen. Bij de uitvoe ring van de m isdaad doodde hij persoonlijk den Czaar en den Czarewitch, die ziek op een stoel lag uitgestrekt. Gratis geregistreerd te OndergeteekendeH. H. W. de Man. Maarland 19. Rotterdam, bevestigt hiermede, dat de Silvikrin behan deling hem verrassende resultaten heeft gebracht. Een half jaar geleden kwam ik tot de ontstellende ontdekking.dat zich op mijn achterhoofd een kale kruin begon tfê vormen. Ik was toen 52 jaar. had altijd een bijzonder krachtigen en gezonden haargroei gehad en de ontdekking. dat thans mijn haar begon uit te vallen en ik waarschijnlijk weldra met een volle maan zou prijken, heeft mij zóó gehinderd, dat ik in het wilde weg alle mogelijke middeltjes ging probeeren Maar de kwaal werd erger, totdat ik door de reclame op Silvikrin opmerkzaam werd. c Een serieuze toepassing van Silvikrin gedurende enkele maanden en de kale. leelijke kruin was verdwenen. Ik was in de wolken. Mijn gezond, sterk haar heb ik weer terug en ik kan beamen, wat in de Silvikrin reclame wordt gezegd: Haren groeien door Silvikrin. Rotterdam. 20 Feb feel/z foliq/3 No./olft ivooi hntó -Np? 2 Gezien voor legalisatie der. handteekening van Rotterdam, 20 FEB. 1935 De Burgemeester, Lees dit opzienbarende attest, waarvan de handteekening is gelegaliseerd door den Burgemeester van Rotterdam Een authentiek, gelegaliseerd attest, dat bewijst, hoe Silvikrin helpt. Er is geen middel ter wereld, dat op zulke successen kan bogen. Heeft U al gemerkt, dat er tegenwoordig veel minder kaalhoofdigen zijn dan vroeger Dat komt door Silvikrin. Silvikrin, de organische haarvoeding van Dr. Weidner, her stelt de normale functie van de haarvoedende weefsels en laat nieuwe haren groeien. Ook U kunt weer vol, glan zend en gezond haar bekomen en behouden door Silvikrin. Wanneer Uw win kelier de P roef- Behandeling niet voorradig heeft, zend dan den bon aan ons met post zegels en U ont vangt omgaand een een pakket franco. Silvikrin Laboratorium, Verlaatstraat 52, Rotterdam. I voor een Proef-Behandeling Silvikrin voor 3 Weken I Tegen dezen bon zal Uw Apoth., Drogist of Parf. een Esf-Behandeiing Silvikrin voor 3 weken over- Tflg C I digen, tegen den uitzonderingsprijs van I

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 8