KLOPT DUIT MET 3-0 lie wedstrijd Engeland- Duitsehland 3-ft) te Londen. Acht Duitschers in de buurt eau hun doel trachten den gastheeren het scoren te beletten. De keeper heeft den aanval onderbroken. Engeland klopt Duitsch- land met 3O. Cam sell, de Engelsehe mldroor, scoort. voetbalploeg, evenals elders, een tikje is vervaagd, doordat men b.v. de voor liet team in aanmerking komende spelers eenigen tijd concentreert, waarvoor vergoeding wegens loonderving e.d. ral moeten worden gegeven, dit is bij ons niet veel anders. In elk geval zijn de Duitschers geen profs, die met voet bal hun brood of althans een deel daarvan moeten verdienen. Het staat wel vast, dat onze Oostelijke buren de sterkste amateur-voetbalploeg van het vasteland bezitten. Men behoeft slechts de uitslagen der laatste jaren na te gaan, oni tot deze conclusie te komen. Dat Engeland dit team waardig genoeg heeft, geacht om naar Londen te komen, zegt voldoende. Dat Duitsehland er in zou slagen Engeland te kloppen, daaraan hebben wij geen moment gedacht. Wanneer men Engeland tegen Oostenrijk of Italië heeft zien spelen,was de beantwoording van de vraag, wie de match van 4 Decern tier te Londen zou winnen, niet moeilijk. De Engelsehe profs voetballen beter dan hun tegenstanders van den overkant en zij spelen over 't algemeen ook steviger. Zoo behoeft het niet te verwonderen, dat de Duitse,he aanval, tegen de stevige Engelsehe verdediging, geen enkel doelpunt heeft kunnen maken. Wij brengen op deze pagina een aantal foto's van het interessante voetbalgevecht in de Engelsehe hoofdstad. Men krijgt er een idee door, hoe de strijd ongeveer is geweest. De Duitsehe speellielft was voor een belangrijk deel van den speeltijd het tooneel van den strijd. Wij zijn benieuwd wie volgend jaar de eer zal worden waardig gekeurd om in Ixmden te mogen spelen. Wanneer onze papieren niet al te sterk dalen, heeft, Holland misschien een kans. Wij stellen ons echter niet de illusie, dat de Oranje- ploeg het er beter zou afbrengen, dan vorige week de Duitschers deden. Nog een spelmoment, uit den wedstrijd Engeland - Duitsehland te Londen. Matthewsde Engelsehe rechtsbuiten, voor het. Duitsehe doel. behoeven te zijn. De Engelsehe suprematie behoort niet tot het verleden en het ziet er zeker niet naar uit, dat hierin in de naaste toekomst verandering zal komen. Het kan niet worden ontkend, dat de Duitsehe amateur-voetballers het ver hebben gebracht. Men kan hierbij de opmerking maken, dat in Duitsehland de amateuristische gedachte ten opzichte van de DUITSCHLAND heeft zijn kans gehad om den Engelscheo in Londen te toonen in hoeverre het continentale voetbal dat van de leermees ters evenaart. Evenals Spanje, Oostenrijk en Italië hebben de voetballers van het Derde Rijk moeten ervaren dat hun spel nog niet zóó sterk is, dat de zonen van Albion bevreesd voor hun superioriteit Voor den wedstrijd Engeland-Duitsehland te Londen. Hapgood, de Engelsehe captain, aan den toss met zijn Dnitsehen collega Szepan.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 18