BON. - ERNST CASIM1RLAAN 26. ARNHEM De werkelijke vakman kenmerkt zich door zijn wil om vooruit te komen. Hij streelt naar een betere betrekking. De Asso kan ook U bij het verkrijgen daarvan helpen. De hogere functies, zoals technisch of bouwkundig opzichter; erkend gasfitter; erkend installateur; machinist en hoofdmachinist; monteur en chef-monteur, vereisen een erkend diploma. Wij leiden U geheel voor zo'n diploma op. Onze lessen zijn zeer duidelijk, leder, die de lagere school heeft bezocht, kan ze volgen. Maar ook zij, die de ambachtsschool doorliepen of reeds in de praktijk werkzaam zijn, kunnen bij de Asso goede lessen krijgen. Laag maandelijks lesgeld. Boeken en andere benodigdheden Flinke hulp bij sollicitatie. Leiderde Heer H. Kramer, ingenieur. Vraag nog heden inlichtingen omtrent een van nevenstaande cursussen. Zend onderstaande bon, duidelijk ingevuld, in gesloten enveloppe, te frankeren met postzegel van 6 et, aan ons of schrijf een brief en wij sturen U gratis alle inlichtingen. CCUttSUSSEN. chauffeur-monteur, autotechniek, auto-Diesel-monteur, electriciën, electrotechniek, sterkstroommonteur |djloinaVE^v zwakstroommonteur/ lijnwerker-telegrafist. erkend installateur. diplomaV.E.H. I., radiomonteur, radiotechniek, lasser, lastechniek, machinist, stoomwerktuigkunde, motormachinist, motortechniek, machinist electrisch bedrijf, koeltechniek, vliegtuigmecaniciën. vliegtuigtechniek. zweefvliegtuigbouw. verwarmingsmonteur. installateur van centrale verwarmingen. smid-bankwerker, constructie-bankwerker. gasfitter, diploma Vereniging van Gas- fabrikanten. loodgieter. adspirant bouwkundig opzichter. bouwkundig opzichter, reclame-tekenaar. bouwkundig-tekenaar. machine-tekenaar. electrotechnisch-tekenaar. tekenen voor plaatwerkers en loodgieters. betonbouw, wegenbouw, enz. Ik verzoek zonder enige verplichting inlichtingen omtrent de cursus voor: Dir. J. Naam: Straat en No. Woonplaats Leeftijd

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 43