Ons Kerstboom-Prijsraadsel f250.- alle f40.- 43 HET vorig jaar is Arie Schrokkers met Kerst mis gedurende het Kerstmaal zich zoodanig aan worst, zijn lievelingseten, te buiten gegaan, dat hij er maandenlang maagziek van ge weest is, zoodat hij tot voor kort geen snippertje worst mocht eten van den dokter. Een en ander heeft zoo'n diepen indruk op Arie's gemoed gemaakt, dat hij, ofschoon geheel genezen, «gor de Kerstdagen tegenover zijn vrouw uiting gaf aan zijn vaste voor nemen, om met Kerstmis in zijn eentje in een vege tarisch restaurant de maaltijden te gaan gebruiken. Mevrouw Schrokkers was met dit plan van haar gemaal heelemaal niet ingenomen, want behalve het ongezellige van alleen met haar kinderen aan het Kerstmaal te moeten zitten, vreesde zij ook, dat Arie na afloop van zijn eenzelvig en vegetarisch diner in de stad nog eenige andere, minder alcohol-vrije gelegenheden zou gaan bezoeken. Doch haar vrouwelijke listigheid bezorgde haar een puiken inval en zoo vond dan Arie Schrokkers op Kerstavond den Kerstboom op zoodanige wijze door zijn gade versierd, dat hij er duidelijk een dringend verzoek uit lezen kon, een verzoek en een aanmoediging. Diep geroerd viel Schrokkers zijn vrouw in de armen en beloofde haar snikkend van zijn plan af te zien en in den schoot van zijn familie de Kerstmaal tijden te zullen gebruiken. Maar welke boodschap stond daar wel in die Kerst boomversiering te lezen Om u op weg te helpen Het begin luidt Kom, eet. Handel verder als volgt Voor de goede oplossing van deze Kerstboom prijsvraag loven wij aan geldprijzen uit, t.w. 1 HOOFDPRIJS ten bedrage van 5 prijzen vanf 15.- 10 I 5.- 34 12.50 Bovendien wor den nog luxe-doozen bonbons als troostprij zen toegekend. De oplossingen moeten vóór 1 Januari 1936 op ons kan toor aanwezig zijn. Alle oplossingen moeten uitslui tend op open briefkaarten worden ingezondendus niet in gesloten enveloppen. De briefkaarten moeten aan de adreszijde duidelijk de vermelding dragen „Kerst prijsvraag". Briefkaarten, waarop dit niet vermeld staat, kunnen vertraging ondergaan en zoodoende teloat komen. Bij meer dan 75 goede op lossingen worden de prijzen onder de goede oplossers verloot. In geen geval wordt over de prijsvraag of den uitslag gecorrespondeerd

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 51