i Egypte biedtU nog iets meer DE LIEFDE VREEST NIET.... RH EU M ATI EK! GRATIS EGYPIIRAVEL INFORMATION BUREAU (TDS) Noo»t meer vetwormpjes dan zijn geschiedenis het heeft gezondheid voor U, lange, zonnige dagen en versterkende woestijnlucht. Monumenten van oude grootheid faciliteiten voor iedere sport hotel leven, dat nergens overtroffen wordt. Vraagt prijsopgaaf voor een wintervacantie in Egypte het zal een aangename verrassing voor U zijn. Een tour van 35 dagen bijvoorbeeld reeds vanaf 59.—. Speciale retourbil jetten (alles inbegre pen), af Britsche en Continentale havens, worden afgegeven tegen verlaagde prijzen. Verkrijg baar van Nov. tot Febr., wanneer het klimaat het beste jjc Winter in Egypte", een brochure met volledige bijzonderheden over deze speciale reizen, wordt U met andere verklarende en schitterend geïllustreerde prospecti, op aanvraag, gratis en franco toegezonden door 29, Regent Street, London, S.W. 1 Ook worden inlichtingen verstrekt door de Stoomvoart-Mijen en de door eenvoudige zuurstof- behandeling zelf toe Ie passen. Vetpiiisties, uitgezette poriën en der gelijke huidontsieringen beteekenen, dat de huidporiën door onzuiverheden ver stopt zijn en de onderhuidst-he weefsels niet goed funetionneeren. Alleen natuur lijke. zuiverende zuurstof kan dit kwaad genezen. Wanneer U een flinke lepel Radox door Uw wasehwater mengt, ziet U de zuurstof, die Radox vrijmaakt, in sprankelende belletjes naar de opper vlakte komen. Deze verfrissehende, .ge neeskrachtige zuurstof zal Uw arme, verstopte huidporiën openen en zuive ren, en de onderhuidsche weefsels en kliertjes bereiken, waarvan de algeheele gezondheid der huid afhangt. Deze weefsels worden door Radox gevoed en versterkt, waardoor de gclieele huid als 't ware verjongt. Probeer Radox van avond nog. Om vetpnistjes of rimpels onmiddellijk te verwijderen is de een voudige gebruiksaanwijzing bijgesloten. Als algemeene schoonheids-behandeling hoeft U niet anders te doen. dan telkens wanneer U het gezicht wasclit. wat Radox door het water te mengen. Binnen enkele dagen zult U verwonderd zijn over Uw eigen teintjeugdig, zacht en elastisch, zonder eenige ontsiering. Radox is ver krijgbaar bij alle apothekers en dro gisten a f 0.75 per pak, omzetbelasting inbegrepen. Nu ook verkrijgbaar in kleine pakjes A 12 U ets. per stuk. Imp. X.V. Rowntree Handels-Maat schappij, Ileerengr. 209, Amsterdam-C. LAAT MIJ U VERLICHTEN VAN UW MIJN „DUO-FORMULA"(Dubbel kuur) HEEFT NOG NOOIT GEFAALD! De Heer Adr. Bazuin. Hooglandstraat 13b. Botter dam, schrijft ..Het is nu een Jaar sedert ik uw „Duo-Formula"-behandeling heb gebruikt en toen den volgenden winter heb afgewacht, en tot nu toe heb ik van niets meer last gehad. Ik fiets weer. ik loop weer. niet mank, zooals voorheen, doch zoo goed als de beste. En geheel door „Duo-Formula" zonder pijn ik, die het nooit gelooven wilde. Ik las Uw annonce laatst nog en dacht: „Had ik het maar 10of 15 Jaar eerder gelezen." Maak van mijn schrijven ge rust gebruik. Moge „Duo-Formula" nog velen helpen." om den hemel ten getuige te roepen. „Met niemand 1" „MooiLuister dan goed Acker - 10 DAGEN GRATIS Hier is verblijdend nieuws voor alle lijders aan Rheumatiekziekten, heup- jicht, lendenrheumatiek, urinezuur- ziekte, enz. Hier wordt U de zonne schijn van volkomen gezondheid en kracht aangeboden dit geldt voor allen, die lijden aan gezwollen ledematen en gewrichten, voortdurende pijnen en lichamelijke zwakte, welke het urine zuur ten gevolge heeft. Thans, in de kolommen van dit blad, garandeer ik een absoluut goede wer king. Inderdaad, indien U de gratis coupon onmiddellijk inzendt, zal ik U een 10-daagsche behandeling gratis toezenden om mijn bewering te staven. Mijn „Duo-Formula" is de eenige vol komen behandeling. Zij heeft nog nimmer gefaald 1 Dit is de reden, dat ik wensch, dat U een proef neemt, zelfs dan, wanneer U reeds aile hoop heeft opgegeven. Ik weet, dat het zeer moei lijk voor een lijder is te gelooven, dat beterschap werkelijk moge lijk is. U wordt wanhopig en neerslachtig - wat geen won der is bij die voortdurende en ellendige pijnen, die Uw leven steeds vergallen. HET KOST U NIETS. U heeft mijn aanbod gelezen voegt thans de daad bij het woord. Het is geen valstrik of handigheid om U Uw naam en adres te doen zenden. Ik geef U mijn eerewoord, dat de 10-daagsche behan deling U niets zal kosten. Ik heb duizen den geholpen. Waarom U niet Misschien zult U beter beseffen waarom mijn „Duo-Formula" nimmer faalt, wanneer ik U vertel, dat zij een dubbele uitwerking heeft. Eén deel verwijdert al het urinezuur uit het bloed terwijl het andere deel zwellingen doet verminderen, ontstoken plekken ver zacht, de pijnlijke verdikkingen in ge wrichten en spieren verwijdert en Uw ledematen spoedig de veerkracht her geeft. Schrijft nog heden. Legt dit blad niet weg voordat U de coupon heeft uitge knipt. Aan Mr. ARTHUR RICHARDS (Kamer 580) Aldwych House, LONDON W.C. 2 (Engeland) Gelieve mij Uw 10-daagsche gratis behandeling te zenden. Vervolg van pag. 23 De Roemeen greep naar een sigaret, keerde niets aan.. ..werkelijk zoo goed, kalm, alsof er niet de minste opwinding als ik geschreven heb, meneer Ackers- in hem was. „We hebben roest in de inann En nu l>en ik weer bij mijn arwe.een vliegende roest in de gerstvriend geweest, en ik ben weer alle ook vliegende roest, in de tarwe.. hij velden langs gegaan, en toen zag ik, dat liet plotseling zijn sigaret vallen en hief er veel ziek washeel veel ziek.... ik hoog de handen op, ,,'t is zoowe heb niets tegen mijn vriend gezegd, ik zijn verloren heil gauw verder gegaan, en ik heb Paul Ackermaiin probeerde te lachen, gezien, dat de rest van Walachije ook maar er kwam slechts een pijnlijke trek ziek wasIk heb een vliegtuig in zijn gezicht. genomen en ik ben gauw hier gekomen.... „Wat" zit u door te dravenbent ik hen eTg geschrokken, meneer Ackers- daarvoor hier gekomen f" mann, erg geschrokken De Roemeen knikte zwijgend. „Ik vind 't gewoon ongeloofelijk, Con- „Hoor eens, Constantineseu een stantinescu." Hij zag, dat de Roemeen beetje brand krijg je helaas overalgekrenkt zijn mond vertrok. „Ik bedoel, verstaat u overalWaar hebt u dit 't is haast niet te gelooven't is monster vandaan Hoe groot is het in strijd met alle ervaring, dat de tarwe zieke gebied Is 't groot t" om zoo te zeggen plotseling ziek wordt. De Roemeen liet zijn handen op de Ik begrijp 't gewoon niet. Maar als 't knieën zinken en zijn oogeri keken zoo is, moet er direct iets gebeuren, Ackermann verschrikt aan. man We moeten zekerheid hebben, en ..Zeer grootzeergroothij direct! Hebt n er al met anderen over wachtte even, „heel Walachije." gesproken Ackermann sprong zoo heftig op, dat Constantineseu sloeg de oogen op als hij zijn stoel omstiet. „Nu begin ik waarachtig te gelooven, dat u gek bent geworden Hij kon zich niet meer inhouden en schreeuwde mann dacht een paar seconden na. „U< zoo hard, dat juffrouw Holm verbaasd vliegt vandaag nog terug, waarde heer haar hoofd om de deur heen stak, maar ja, vandaag nog. Als ik me niet het snel weer terugtrok. „Of bent u vergis, gaat er over een uur of drie dronken Of bent u naar Berlijn ge- een vliegtuig. Als u thuiskomt, springt vlogen, om me voor den gek te houden u in uw wagen en trekt u er op uit. U Hij greep den Roemeen wild bij den stuurt me uit alle districten monsters schouder en schudde hem heen en weer. zooveel mogelijk.... tarwe, gerst, maïs.... „Spreek nu eindelijk eens verstandig, met bladeren en stengels natuurlijk. En man. 't Is geen ding om grapjes mee flenkt u er om, bij ieder monster aan- te maken. teekenen, waar't vandaan is. Verder" „Ik maak geen grapjes, meneer Ackermann keek Constantineseu scherp AckersmannDit zijn monsters uit heel aan „blijft u goed uit uw oogeu Walachije. Alles is ziek.... leeüjk ziek...." kijken en stuurt u me iederen dag „Maar, Constantineseu je hebt nog rapport. Denk er om, dat er heel wat geen vijf weken geleden inspectie ge- van uw werk afhangt. En nu zullen houden, en toen was alles in orde, zei we eens kijken, hoe laat n wegkunt. je En volgens de officieele berichten C.aat u mee f" van het departement van landbouw, die nog geen veertien dagen oud zijn. DERDE HOOFDSTUK Ackermann zocht haastig een papier, ond het, sloeg het zenuwachtig open en legde het voor den .Roemeen neer. „Hier lees maar zelf de stand van het graan mag, behoudens de reeds den twee prachtigen vossen een paar gemelde schade door droogte, volkomen hartelijk-stevige slagen» op de achter bevredigend genoemd wordenzie je hand, zette zich met een sprong, die 't staan f Volkomen bevredigend, Con- kranig mocht heeten voor een zestiger, stantinescu! Er staat geen woord over op den bok, hielp zijn nicht Hedda, ziekte in, geen letter over roest, niets, om op de plaats naast hem te komen nietsHoe verklaar je dat dan zitten, en zwaaide toen groetend de U znlt me toch niet wijs willen maken, zweep tegen zijn vrouw, die onder het dat de tarwe en de gerst in heel Wala- bordes stond en den wagen nakeek, tot ehije plotseling ziek was geworden deze een ronde had gemaakt om de dat de roest om zoo te zeggen uit den machtige linde en de breede, beselia- hemel is komen vallen wel duwde laan insloeg. Constantineseu liet zijn blik wanhopig Hedda Poschendorff keek nog eens de kamer rondgaan. om. „Ik zal u eens wat zeggen, meneer „Tante Elga schijnt nog altijd niet Ackersmann!" Hij boog zich iets naar veel van zon te houden. En ik voren, en hief de rechterhand, als wilde zij hief het hoofd en keek naar. den hij de waarheid van zijn woorden be- hemel, „ik ben er juist zoo dol op zweren. ..'t Is inderdaad uit den liemel Baron Csaradv streek met tie hand komen vallen Wat ik u gezegd heb, over zijn witten knevel en hield de is de zuivere waarheid Een maand paarden, die wat te lang op stal gestaan geleden heb ik heel Walachije geïnspec- hadden, iets korter. „Ja, als 't zomer teerd." Hij legde een hand op zijn borst, wordt, kruipt Elga weg als een molZe „Ik ben twee dagen opliet zeer groote zegt, dat ze hoofdpijn krijgt" hij landgoed van mijn vriend Tatilescu keek zijn nicht aan en grinnikte zacht geweest.. ik heb het veld iederen dag „maar in werkelijkheid is 't meer een gezien.... prachtige tarwe.... man- kwestie van ijdelheid, geloof ik." Naam Porto naar Engeland trieven 12!- ets., briefkaarten Vi ets. met een scherpen blik het rijtuig, dat een stalknecht voorreed, gaf PANORAMA. Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Vrijdags. Temiel ecu der lucide weekbladen De Slad Amsterdam. Groot Rotterdam. sGravenhagc in Beeld. Ons Land. Ons Zuiden of Ons Zeeland - f 1.62)4 tier kivariaal of f 0.12% |ier week. Franco p. post f 1.7') per kwartaal bij vooruitbetaling. BureauxHAARLEM. Niissaiilit.nl M.Tel. Int. IVHMt. Giro 142700. AMSTERDAM. N.7..Voorburgwal 2b2. TcLlnt. V1I70. Giro nr. 07946.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1935 | | pagina 34