WAT VOOR BABY-UITZET EEN NOODIG IS FORtlAflINT KOLYNOS. CREAM t Ideaal Om Aangeslagen Tanden Parelwit te maken SCWERK MysHlaim poeder voor toilettafel en poederdoosje Een verkouden mensch is een last voor zichzelf en zijn omge ving. Warme kleeren alleen zijn niet voldoende om verkoudheid te voor komen. De verkoudheidsbacillen komen immers door mond en keel binnen! Formamint helpt, want vernietigt dade lijk de bacillen, waardoor verkoudheid voorkomen en keelpijn genezen wordt. Bij alle apotheken en drogisten a fl. 1.- per flesch Wanneer uw tanden snel vergelen en beder ven, poetst ze dan geregeld met de antisep tische Kolynos-Creme. Tandfilm en bederf worden veroorzaakt door kiemen in den mond. Kolynos doodt die kiemen en reinigt de tanden vlug en volledig. Gebruikt slechts 1 c.M. Kolynos op een drogen borstel. Spoedig glinsteren uw tanden weer, die zoo'n charme verleenen aan uw gelaat en glimlach. Weest zuinig koopt de groote tube. VOOR AANSTAANDE MOEDERS V E K K A, DE M l G E STAD I Rouge Teint I - i'-ufg" I - Haarkleur .mane Oogen: blauw 1Jan alle in deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ontleend zyn aan het mode-album „Winterweclde*", zyn patronen verkrijgbaar tegen den prys van 50 ets- voor complets, 55 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij bestelling vooral opgeven het gewenschte maatnummer. Bestellingen kunnen geschieden by uw agent of bezorger; door girostorting op No. 142700door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels aan het PATRONENK ANTOOR „PANORA" - NASSAUPLEIN I, HAARLEM waarby 10 ets. extra voor toezending per post verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan net bureau van dit blad. OP verzoek van een van onze leze ressen geven we hierboven voor aanstaande moeders een paar modellen, waarvan knippatronen ver krijgbaar zijn. Een andere abonné vraagt ons, wat voor een eenvoudigen, maar ruimen baby-uitzet noodig is. Ook ten gerieve van andere lezeressen laten wij hieronder een lijst volgen, die naar omstandig heden natuurlijk kan worden gewijzigd. Een dozijn navelbandjes. Drie dozijn onderluiers. bovenluiers. Een onderleggers. Zes eerste hemdjes. tweede hemdjes. flanelletjes. truitjes. luierbroekjes (voor wandeling etc.). onderlakentjes. bovenlakentjes. kussensloopjes. Een zeiltje. Twee of drie niet te dikke wollen dekentjes. Drie badhanddoeken. Drie waschlapjes voor het gezichtje. Drie waschlapjes voor het lijfje. Slaapzak. Baby kruikje met kruikenzak. Badthermometer. Zes slabbetjes. Twaalf mond- en zakdoekjes. Voor de wandeling Babycape, mutsje en wantjes. Kousjes en schoentjes zijn den eersten tijd niet noodig. Alleen als het erg koud is, kan baby sokjes aankrijgen. Als hij wat ouder is, is een slobbroekje goed op zijn plaats. Verder is nog noodigeen pakje verbandwatten, een rolletje verband gaas en roestvrije veiligheidsspelden, poeder, zeep, boorwater enz. enz. Dan natuurlijk de wieg of bedje met ma trasje, die heel eenvoudig kunnen zijn, plus enkele benoodigdheden voor de moeder zelf. Wij wijzen er ten overvloede nog eens op, dat het volstrekt niet noodig is, van alle stukken zooveel exemplaren aan te schaffen. Een baby heeft per dag zoowat noodig één hemdje, één fla nelletje, twee navelbandjes, twaalf lui ers, twee onderleggers. Door de stukken vaak te wasschen, kan vanzelfsprekend met veel minder worden volstaan. Het kan niet genoeg worden aan geraden, vooral tijdig met den baby- uitzet te beginnen, zoodat die twee maanden voor den tijd klaar is. Ten slotte merken we nog op, dat ook verschillende vereenigingen op ver zoek een overzicht geven van wat voor een baby-uitzet noodig is, dikwijls met de modelletjes zelf er bij. 257. Wijde raglan- mantel, hooggesloten. Opgestikte zakken. Wij - de mouw. 3 31. stof 140 e.M. breed. Verkrijgbaar in maat 40, 42, 44, 46. 300. Japon met kanten vest en jabotmouw met hooge kapmanchet. Bok met voor- en ach terbaan. 3,25 M. stof d 140 c.M. breed. Verkrijg- 7w baar in maat <fj 46, 48, 50, 52. 363m Mystikum Poeder 0.50, 0.95, 1.50. Mystikum Compact 0.60 Een mooi gevormde roode mond met Scherk Lip penstift Trisena-Cre- me maakt de huid wonderlijk mat. Pro beert U het eens! Een bleek gelaat met blauwe oogen en blonde haren, daarbij naturel Mystikum Poeder en een zweempje Blonde-Rouge - en ziet, zoo maakt men zich mooi vol gens de Scherk-tabel. Probeert het eens! U vindt spelenderwijs de harmonische volmaking Uwer schoonheid! Want, blond, bruin, zwart of rossig: Mystikum Poeder en Mystikum Compact volgens de Scherk-tabel passend bij de kleur van haar, oogen en teint gekozen, vormt Uw type en maakt U tot een bijzondere boeiende verschijning. Het is volkomen onzichtbaar, beschermt de huid tegen stof en vuil en verleent haar het voornaamste: de persoonlijke noot. Zendt U Uw nauwkeurig adres aan de Firma S. Blindeman Co., v. Baerlestraat 89, Amsterdam. Wij zenden U kosteloos de interessante Scherk-tabel. Mystikum Compact Poeder en rouge in vasten vorm Haar: lichtblond 305. Japon van tweed-stofschuine slui ting gegarneerd met knoopen. V-vor- mige hals met vestLange mouw met bies. 3,25 31. stof d 140 c.M. breed. Verkrijgbaar in maat 46, 48, 50, 52. 331. Japon met V-vormigen hals, afge werkt met bies. Lange mouw met knoop- garneering. Gladde rok. 3 M. stof d 130 c.M. breed. Verkrijgbaar in maat, 40, 42, 44, 46.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 39