Zeeuwsch Nieuws 24 VERZOEK AAN ONZE ABONNÉ'S In verbandmet de ophanden zijnde vacanties verzoeken wij onzen abdnné's hun eventueele adreswijziging steeds aan den bezorger te willen opgeven. Zij kunnen dan ook in hun tijdelijk „home" geregeld ons blad ontvangen. Tevens maken wij van deze gelegenheid gebruik de medewerking van onze lezers in te roepen voor een geregelde verrekening der wekelijksche abonnementsgelden. Voor het behoud van een goede administratie moeten wij onze agenten verplichten elke week alle afgeleverde exemplaren te voldoen. Wanneer nu de abonnementsgelden ongeregeld bij den bezorger binnenkomen, geraakt deze hierdoor in moeilijkheden, welke onze abonné's hem echter wel zullen willen besparen. DE ADMINISTRATIE Hei Goesche gemengde zangkoor geeft een uitvoering tijdens het bezoek der congressisten. Op Dinsdag 16 Juni arri veerden te Vlissingen 600 congressisten van de Uni- pèdede producenten en dis- tribuanten van electriciteit per s.s. Statendam. De Sta tendam op de reede van Vlis singen In Middelburg werden de con gressisten vergast op Zeeuw- sche folkloristische spelen. Overzicht van het Abdijplein bij aankomst der congressisten Op Woensdag 17 Juni had te St. Maartensdijk een concours Burgemeester Polderman ran St T r" Zeeuwseher,Zangersbond bij gelegenheid van het heep als zoodanig eervol ontslag lö-jartg bestaan van de plaatselijke yereenigvng. Be jubileerende verkregen en onder hartelijke belangstelling vereentgmg zingt. van de bewoners afseheid genomen. Door jeugdige werkloozen werd te Middelburg een Be heer L. van gedurende 40 jaar gemeente- uitneembare muziektent vervaardigdf, deze werd aan secretaris van nam officieel af- Zt i t°V^zzaHen ingewijd met scheid als zoodanig. Hij werd ten Baadhuize gehuldigd. het Middelburgsehmuziekkorps. Be heer van Vessem rechts van Burgemeester Elenbaas Overzicht van de Markt gedurende deze plechtigheid. temidden van den Baad en de ambtenaren. Te Zoutelande werd door den Commissaris der Ko ningin het nieuwe Kaadhuis -in gebruik gesteld De Commissaris knipt het lint doort bij den ingang - van het Kaadhuis.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 24